dnes strazske :lol: ani som nepocital s tym ze uz dnes sa bude dat jazdit tak len taka kratka rozcvicka pred zajtrajsim vyjazdom.chcel by som uz konecne tu zl.banu-slanec dufam ze uz to vyjde konecne :roll: a vy co planujete na vikend :?: ja asi PL :wink: leto sa nam krati :|
06.08.2009 - 14:04:50
00
cauko, no my ešte nevieme čo cez víkend, záleží od počasia a či budeme vôbec doma lebo chceme isť na pár dní k rodine. Pred chvíľou som sa bol previezť za Vydraňou smed Danova, ale začal som chytať neprijemný kŕč na pravom chodidle neviem prečo. Radšej som to otočil :? Tak nech ti to zajtra vyjde :wink:
06.08.2009 - 20:10:20
00
no dufam ze hej :| minule som chcel ta bola silna hmla rano..som zvedavy co zajtra ale silny severny vietor domov ma neminie :evil: dufam ze ma romales neokradnu :twisted: len aby rano este neprsalo slabo :roll: inak to zase budem musiet otocit hore niekam :wink:
06.08.2009 - 20:20:24
00
dnes strazske :lol: ani som nepocital s tym ze uz dnes sa bude dat jazdit tak len taka kratka rozcvicka...|


kua chlape ta len do Strazskeho? :shock: to by som ani nepisal, ved jazdis davky, ze mna by to zabilo...a este na takom biku co mas mozno aj 2x :twisted: :twisted:

My dnes aspon 50km spravili. Do Radvane sme dosli s kamaratom, tam fukal hnusny protivietor (severní vítr je krutý) a nazad nam prevody nestacili, tak sme makali :wink:, aj premier bol slusny... skoro 36km/h
06.08.2009 - 20:24:18
00
este je tu jedna moznost...dat bike na stojan do izby a krutit a krutit :lol: dobre ze prsi aspon oddychnem,kdesi bol nejako ta nevidno bicyklovat :mrgreen:

a ta az dneska je pekne pocasie a newiem ako su na tom bluebikerovci
07.08.2009 - 14:33:15
00
cauko, no my ešte nevieme čo cez víkend, záleží od počasia a či budeme vôbec doma lebo chceme isť na pár dní k rodine. Pred chvíľou som sa bol previezť za Vydraňou smed Danova, ale začal som chytať neprijemný kŕč na pravom chodidle neviem prečo. Radšej som to otočil :? Tak nech ti to zajtra vyjde :wink:

taze cez víkend tu nebudete?
07.08.2009 - 14:38:43
00
jimy51 ja som tu pre teba stale :lol: kedykolvek a kamkolvek.no dnes bolo ok.paradne cesty tam maju presovcani :wink: z PO az na zlatu banu super asfalt stale stupak.za dedinou(foto)ale v pohode.v lese som zabludil :roll: pozeram tabulka ze opalove bane 3,5km hovorim si tam nechcem ist naco ma tam :P stocil som dole na asfaltku idem si idem a tu zavora.obisiel som ju letim dalej dole kopcom stale asfalt ok potom na lavej strane pod kopcom dreveny vchod(bana?)pomyslel som si no ked teraz stade medved nejaky vylezie koniec mi :mrgreen: letim dalej stale dole(uz aj rozmyslam ze zle idem a toto teraz vsetko slapat hore... :? no nic stale letim dole po pravej strane jaruha :evil: zrazu koniec asfaltu cesta kamenista potom uz velke kamene..zrazu tocna blato dalej do stratena :twisted: iba pre lkt :shock: a som dosiel :| vsetko slapat hore 3km?mozno.dalej smer opalove banu tu sedi chlapik pytam sa kade-ukazuje dole.dalsia hore na dubnik.uz sa islo ok cesta rozbita ale pre mna ok.isiel som uz aj horsie.za cervenicou zase paradny asfalt.slanec-zemplinska teplica tu uz fukalo statocne :evil: pred a za TV davaju novy asfalt.domov cez moravany-strazske.luho nikde :| bolo super 8)

Prílohy:

SANY0105.JPG
SANY0105.JPG 428.18 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0106.JPG
SANY0106.JPG 217.29 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0107.JPG
SANY0107.JPG 376.17 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0108.JPG
SANY0108.JPG 272.24 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0109.JPG
SANY0109.JPG 293.89 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2009 - 16:50:40
00
to som tu zase ostal sam :lol: no dnes som bol pozvany na zakusok(citronovy) do TV(teta)tak mi to prekazilo plany chcel som madarsko :| ale nic to pojdem mozno pondelok ked bude pocasie ok.este aj vyprazany syr mi nukala ale som jej vravel ze najprv sa idem trochu previest tak aspon cerhov a spat :wink: zajtra asi pojdem pozriet balturs...planuju vyjazd ML-jasliska tak mozno sa pridam a mozno pojdem vonkajsim okruhom cez komanczu a tam ich pockam.este sa uvidi.jimi51pridaj sa :P to madarsko mam tiez v plane uz z minuleho leta nevyslo mi to :roll: cez milhost-palhaza-a satoraljaujhely ale nie do mesta(tu som uz bol viackrat minuly rok)ale este predtym hranicny prechod by mal byt a tade domov.
08.08.2009 - 17:28:19
00
jimy51 ja som tu pre teba stale :lol: kedykolvek a kamkolvek
... :lol: Tu sme, len teraz cez deň sme malo kedy doma a jazdime len po večeroch take rychlovky, to ani nepišem. Tak si trochu pobludil pri tej Zlatej bani čo? Treba mapu alebo GPS nosit asi. Na tej druhej fotke (SANY0108) to čo je - uprostred lesa na tej hore? Ja som dnes bol sam skusiť cestu čo minule, ale teraz z opačnej strany, teda cez Danovu lesnou asfaltkou popod hrebeň do Kalinova a domov. Nestretol som žiadnu zver, ale v blate som našiel otlačené stopy neviem čoho :shock: http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?f=10&t=1855&p=309890#p309890

Prílohy:

DSC04604.JPG
DSC04604.JPG 248.69 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: za tým bukovým lesom by už mala byť štátna hranica...asi :-)
DSC04601.JPG
DSC04601.JPG 199.56 KiB thumb_up0thumb_down

08.08.2009 - 20:28:42
00
na prvaj je hrad a druha?co ja viem..asi vyrubana hora a navozena hlina,neviem.isiel som po starej ceste-slancik.foto-nezda sa mi velka(mal si tam dat nieco na porovnanie)ani hlboka mozno liska,rys..moj bubu ma ovela vacsie stopy :evil: nepridate sa zajtra?balturs :lol: ach to moje fotenie :roll: :lol: cau.
08.08.2009 - 21:45:55
00
aha..neviem čo to bola za stopa, som tiež najprv myslel že pes ale nevidel som tam stopy človeka nikde :roll: Včera sme sa nemohli pridať, ale vraj ani ty si nebol s BaLturS?
10.08.2009 - 11:19:58
00
nie nebol isiel som skoro rano po siestej hodine z domu (a cakat v ML do 10 hod.sa mi nechcelo)cez palotu dosiel som do PL nowotaniec a prislo mi velmi zle na vracanie a bolo stale horsie tak som to otocil domov som sa dokopal horko tazko :evil: celu noc som vracal bolo mi kvalitne zle este aj teraz mi blbo ale uz lepsie.neviem z coho ale tipujem tie nestastne paradajky :lol: tolko ich mame ze sa mi o nich uz aj sniva :roll: .takze ani madarsko mi dnes nevyslo :| uvidim co z toho bude :P cau.
10.08.2009 - 15:29:59
00
tak po dlhsom case prispejem aj ja :)
Najprv som bol poobede s BLuebikekerom a jimmym pojazdit v Kamjane. Celkom sranda, sa mi to pacilo, take jazdenie po lenych chodnikoch. Len moj crossovy bajk sa na take velmi nehodi ale pohoda, v kopcoch nestihali za mnou, horsie to bolo v zjazdoch, ale dalo sa :) Niekedy este zopakujeme.
A potom som to este otocil do Svetlic, tam a spat trosku si pokrutit :) , ale uz sam. Trochu ma ponahanal cigansky pes v Sterkovciach, ale kedze som ho videl uz z dialky, tak som bol pripraveny(rozbehnuty, zaradeny spravny prevod, pedal odopnuty :D ). A dole kopcom do Vyravy som zabil vtacika na biku :( , este sa mi to nestalo, som videl ze je tam na ceste, aj som sa mu uhynal, len on sa uhol do tej istej strany a rovno do kolesa v asi 50 km/h, tak uz to nerozchodil.
10.08.2009 - 23:54:59
00
ze si sa ukazal :lol: ja dnes skusobna jazda do strazskeho a spat tych 50kilacou staci este to nieje ok ale co uz.to sczawne kedy pojdeme pozriet?len asi nebudem za tebou stihat ked si taky dobry v kopcoch :lol: od piatku by malo byt pocasie ok tak na tyzden.dufam ze mi vyjde to madarsko.
11.08.2009 - 12:11:21
00
ta dajak nam pochladnelo :evil: dnesny okruh zbudza lesne.blue isiel pojazdit trochu hrabovske lesy 8) len aby nam nezabludil :lol: uz aby bolo pekne :| neodvazim sa zatial nieco dlhsie.
12.08.2009 - 17:40:03
00
keyboard_arrow_up