vedie do hrnciaroviec, ma asi 3 km a mam ju rad z opacnej strany, a da sa dalej pokracovat na trojchotar obides hreben, mam ju radsej ako hreben, pretoze tam nemusim zosadat
20.05.2009 - 18:14:50
00
aha :) dik
27.05.2009 - 19:46:15
00
opat som bol dnes robit "bikovanie po zobori" 23. krat tento rok (este ma to bavi)...toto bolo trosku specificke, prvykrat som nesiel az hore na pyramidu, bolo asi o 18 stupnov menej ako pred par dnami, ked som tam robil 20., 21. a 22. bikovanie...a po dlhsej dobe bol celkom slusny vyhlad...dala sa vidiet koliba v BA (no byva to aj lepsie)...som zvedavy, kolko ich tento rok bude, vlani ich bolo 51...
29.05.2009 - 11:24:25
00
planujeme takto zajst asi az do Vysokych Tatier :)


tak som nieco podobne minulu nedelu absolvoval na cestnom bicykli,...ako vacsinou "na samaca", presnejsie nitra - prievidza - turc. teplice - donovaly - lipt. osada - lipt. luzna - part. lupca - lipt. mikulas - zavazna poruba
celkovo 234 km, vyse 2400 m za osem a pol hodiny, islo sa cez styri kopce:vysehrad, maly sturec, donovaly, sedlo prievalec, vsetko bolo v pohode az na ten posledny kopec, kde zjazd zo zelezneho je dost nafigu, vhodny na hrubsie gumy, tam som stratil a ak bude nabuduce, tak to asi vynecham, ale je tam pekne okolie...myslim, ze za jeden den sa to da aj do vysokych tatier, v skupinke urcite

edit: a zabudol som dodat, ze som isiel v jokovom style, bez akehokolvek batozku, potrebne veci som mal iba v drese
21.06.2009 - 00:10:27
00
výjazd v nedelu 28.6.2009

štart v 13:30 Topoľčany
trasa:
TO==Podhorany=(po žltej)=Meškov Vrch=(po zelenej)=Zobor=(po červenej)=Jelenec==Gýmeš=?
všetko záleží od najpomalšieho jazdca a od počasia, takže ak má niekto záujem môže sa pridať aj počas trate, bližšie info SS...
25.06.2009 - 21:43:57
00
odporucam trasu mierne modifikovat.... TO-Solcany-Tribec-Kostolany-Gymes-Remitaz-Zirany-Zibrica-Trojchotar-Zobor... pekna AM.EN trasa... 8)
25.06.2009 - 22:06:11
00
AMEN hej len do tohoto threadu moc amenakov nechodí :(
25.06.2009 - 22:11:01
00
pod AM.EN si predstavujem určite niečo iné ako ...Kostolany-Gymes-Remitaz-Zirany... možno niečo okolo Tríbča a Žibrice ale tak sú tam iba prudšie zjazdy... nič v zlom niesom AM.ENák možno preto :wink:

a cheme ísť preto zo Zobora po hore aby sme vedeli podla času ako ďaleko a kadial , je tam vela možností z Jelenca (remitáž) može sa ísť na Gýmeš-Kostolany..., po "ceste" rýchlo na Tríbeč, dá sa skončiť na Oponskom hrade,...

jednoducho z TO viacmenej rýchlo na "žltú" a potom cez horu domov

cez Žibricu naozaj ja osobne nemusím ísť, vzhladom na zjazdnosť pojdeme po "obchádzke" ktorú som tu už skôr opísal
25.06.2009 - 23:08:51
00
Jezis nitru ani nespominaj :) My sme nedavno startovali z PE do NR na Zobor. Ale vysoke horucavy nas takmer zmohli. Ale nakoniec sme stastne dorazili domov
01.08.2009 - 01:43:06
00
takze po troch tyzdnoch nebicyklovania sa, sa mi konecne podarilo zaokruhlit pocet "bikovani po zobori" na 50, bolo to celkom trapenie, ale aspon pocasie bolo idealne, pod mrakom a nie velke teplo, ani muchy a komare...pravdepodobne sa mi tento rok nepodari dosiahnut aj dalsiu patdesiatku...chcel by som to uz len z toho dovodu, aby som zistil, ci 100 nasobne bicyklovanie sa po tych istych trasach ma nejaky zavazny vplyv na psychiku (inymi slovami, ci mi z toho ne=bne), pri 50-ke je to zatial ok...
14.08.2009 - 09:50:29
00
takze po troch tyzdnoch nebicyklovania sa, sa mi konecne podarilo zaokruhlit pocet "bikovani po zobori" na 50, bolo to celkom trapenie, ale aspon pocasie bolo idealne, pod mrakom a nie velke teplo, ani muchy a komare...pravdepodobne sa mi tento rok nepodari dosiahnut aj dalsiu patdesiatku...chcel by som to uz len z toho dovodu, aby som zistil, ci 100 nasobne bicyklovanie sa po tych istych trasach ma nejaky zavazny vplyv na psychiku (inymi slovami, ci mi z toho ne=bne), pri 50-ke je to zatial ok...

Nebuď skromný a ukáž trasu po Zobori, ktorú jazdíš toľko krát opakovanú. Najlepšie z GPS alebo v kml formáte. Chcel by som si ju vyskúšať aj ja.
17.08.2009 - 21:07:01
00
nemam ju v ziadnom formate, ale v principe je lahka...draz. kostolik - LU - po vojenskej na pyramidu - lesnou neoznacenou cestou do hrnciaroviec...ked idem do roboty a z roboty opacnym smerom, ked je viac casu, tak plus minus to iste, len sa tam nieco prida
19.08.2009 - 22:06:38
00
ja jazdim nasledovne:

pred stitarmi do lesa, hoe naa pyramidu - z pyramidy cez meskov vrch k LU, potm po vojenskej hore na pyramidu - meskov vrch, drazovce a pod vinicami cez sihot domov - vid tasu


Nebuď skromný a ukáž trasu po Zobori, ktorú jazdíš toľko krát opakovanú. Najlepšie z GPS alebo v kml formáte. Chcel by som si ju vyskúšať aj ja.
19.08.2009 - 22:47:46
00
Tá žltá značka z hrebena po ústav sa podobá modrej čo ústi pri ústave?
19.08.2009 - 23:24:20
00
nie celkom, ale je zaujimava
19.08.2009 - 23:30:50
00
keyboard_arrow_up