Este nie babie leto ako vysite. Obloha ano, ale teplotam chybalo tak 15 stupnov viac, aby to bolo prave babie leto. Predsa len 7 stupnov poobede je malo. Dufam, ze to prave babie leto prichadza. Rozmyslam, ci v kancelarii nezapnut klimu.
A k tomu kalendaru: to nie je fraza, ze kalendarova fotka. jKolo robi taky nas BJbikeKalendar a vzdy vybera nejake fotky z minulorocnej sezony na novy kalendar. A tuto by som si tam vedel predstavit, aj ked do ozajstnej kaledndarovej fotky ma kvalitou daleko. A v tom fotopostprocessingu sa ja nevyznam, aby som ju upravil tak, aby bola este viac k svetu. Ale nam ide skor o tu atmosferu a zazitky, ktore potom nad kalendarom preberame...
07.10.2013 - 12:53:50
00
Hmm, zas nieco zle vyznelo ? Ja suhlasim, ze je to naozaj kalendarova fotka. Vyzera naozaj vyborne ako treba na kalendar. Len mam obavu, ze na velku tlac .. (kalendar ma A4?) ma malo detailov, ale original som nevidel, mozno je to len moc prekompresovana na forum. No ale neber to v zlom, ze chcem rozoberat tuto fotku .. ja nepatrim k ludom, ktori maju potrebu niekomu nieco kazit. A je len super, ze tam mate takuto partiu.
07.10.2013 - 13:08:12
00
Nie, vobec to nevyznelo zle a ani mi ten komentar k nej vobec nevadil. Len som to trocha vysvetlil. Keby som tak mal cas, silu, odvahu, schopnosti a neviem co este nosit nejaku zrkadlovku.... Ale tie paskudy prefrcia okolo a potom ich uz ani diva svina nedobehne. Nie som nejaky chrt. Nevladzem. :whew:
07.10.2013 - 13:15:08
00
...paskudy? :^) ...to si vysvetlime v piatok vecer u F.... :muscle:
:rofl:
...ja by som na maj dal č. 64 z tvojich fotiek... :inlove:
...uz som fit, neviem ci pomohla :d: 52%, alebo piatkova nocna ]:)
07.10.2013 - 13:36:49
00
No uz sa vidim po piatkovej navsteve F. www.sherv.net

Jasne ze ti pomohla piatkova nocna. Prelozena tou 52kou. Ved sme si zasluzili v tom mraze...
Dame dalsiu (nocnu bez 52 :( , pojde sa autom)? Pajdovu trasu na Ciernu horu. Ma to 23 km a 760 nastupanych. Start by bol v piatok o 18:00 hod. od sportovej haly. Ak by bol zaujem, treba len spocitat ludi a zmanazovat dopravu... Doma by sme mali byt do pol desiatej. Teda ak v chate pri rozhladni na Ciernej hore nahodou nebudu ubytovane nejake sličné slečny. To by sa potom mohlo predlzit. Ale neverim ze tie dve by boli v piatok prave tam. :shake:
No a jasne ze treba dohodnut, ci sa v nedelu pojde Kysak-Sivec-Folkmarska skala-Janosikova basta-Kysak (70km, 2600nastupanych). Ja suhlasim s jKolom, ze ak sa to ma ist, tak teraz...


Naposledy upravil Minikin dňa 07.10.2013 - 15:25:33, celkovo upravené 1 krát.

07.10.2013 - 13:46:52
00
Zrkadlovku na bajk ee, normalne sa to nosit neda, alebo len velmi tazko a chodit do batohu to uz vobec pri takychto vyjazdoch. Da sa ale uvazovat o micro 4/3 systeme, akurat neviem nakolko slusny obraz maju tie ultrazomove objektivy. Plus nemaju 24mm :(
07.10.2013 - 15:03:46
00
Kde tota Pani nebeska ma prilbu bezpečnostnu ???
07.10.2013 - 21:46:12
00
Ale mówisz chłopcze śmiesznie. :lol: (nebeska≠niebieska a o ostatnom uz ani nehovorim ;) )
To sa asi naucila od jednej z presovskych bikeriek, takze maslo na hlave mate aj vy. :nod:
Proste moda, ucesy a obava, ze v tom nie su pekne... A mozes sa akokolvek snazit a nepresvedcis ich ze su. Jednoducho Zeny.
Príloha:
Komentár súboru: z potoka zachranenych 7 zivotov (zachranca: marcopolo)
P1240191.JPG
P1240191.JPG 502.22 KiB thumb_up0thumb_down

08.10.2013 - 08:03:23
01
Tak ako s tou piatkovou nocnou a nedelnym Kysakom? Ide niekto?
Dnes konecne dorazilo babie leto, na CSKA KE som sa polhodinu vyvaloval na luke a pozeral z kopca nad Kavecanmi na Kosice. O piatej vecer sa dalo jazdit v kratkych gatiach a predpoved je podobna (ak nie lepsia) aj na vikend. Takze teraz alebo nikdy (teda nikdy tento rok).
Príloha:
Komentár súboru: CSKA KE vychutnavanie si babieho leta - Cassovia na dlani
P1240578.JPG
P1240578.JPG 234.85 KiB thumb_up0thumb_down

08.10.2013 - 19:19:34
00
Piatok ja ano, aj JozkoC s autom...
V nedelu je vacsi dopyt po Mincole, o dva tyzdne ide totiz partia na chatu do Stebnika...
Nech sa kazdy vyjadri v piatok.
08.10.2013 - 19:55:25
00
1. Keby nahodou motyka vystrelila a v piatok by isiel aj jKolo, tak so svetlom pre jozkaC nebude problem. Mam nejake navyse. Len treba napisat, nech ho vezmem.
2. Hovorim ze Cergov je kratsi, jednoduchsi a da sa ist aj po zmene casu na zimny. Sivec-Folkmarska-Janosikova basta sa da ist po zmene casu len s dojazdom so svetlami. Alebo vobec. Vasa volba. :( Chrobacnost je tento rok asi infekcna a prudko nakazliva...
Kto je "partia co ide do Stebnika" a na ktoru chatu? Na cely vikend? more details please...
08.10.2013 - 20:05:31
00
Uz som low batery, ale:
1. Jozkovi ma prist svetlo tento tyzden
2. Argumenty su jasne a pravdive, ale kedze maju cely vikend chatu (Vlado, Cento, Marek...),vyberaju z prveho vykladu Mincol a cukrovinky cierny princ...
Dojazd so svetlami nemusi byt zle riesenie, so skorym startom, mozno rannou inverziou...hlasim sa aj tam...
08.10.2013 - 20:24:26
00
Prave v predpovedi pocasia hovorili, ze do piatku ma zaprsat. To zvysuje sance na hmlu a inverziu.
Na ziadnu chatu ma rovnako ako vtedy do Tatier po jednostolovej dohode nikto nepozval. Idem na Sivec. :hai:
08.10.2013 - 20:30:45
00
Tak ako s tou piatkovou nocnou a nedelnym Kysakom? Ide niekto?

Rad by som siel, uvidim co nato koleno :tmi: ... vo stvrtok ho pojdem testnut ;)
08.10.2013 - 21:01:53
00
Miszka:
-prilba: w Polsce nie ma wymogu jazdy w kasku, więc nie jestem przyzwyczajona do niego, zwyczajnie mi przeszkadza i nie ma to związku z modą ani urodą ;)
Postaram się go nosić, obiecuję.
-kalendar: zdecydowanie więcej detali ma nasze wspólne foto / foto Centio/. Idealne na kalendar :) :)
-uhlie: powiem Ci jak się zobaczymy :)
08.10.2013 - 21:03:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up