kde je foto z vcerajsej akcie???
enrico??? :D
14.12.2008 - 15:18:46
00
fotky budu az zajtra-teda od nasho hlavneho fotografa zihadla5-nema net doma!...to napäte cakanie bude stat za to!! :twisted: :twisted: myslim,ze enrik si splnil svoje predsavzanie na 100% :twisted: :lol: :lol: :lol: skoda ,ze striptiz nemohol byt dotiahnuty dokonca-sasha mu dala ban ako spravny rodinny moderator :lol: !!! :mrgreen: ..myslim ,ze az na dutchmana a greedyho sme tam boli vsetci z enoveho zoznamu.
som velmi rad ,ze sme sa takto stretli a dufam ,ze to nebolo naposledy -fakt kopec srandy,ale aj fajn rozhovory...! akurat ,ze nabuduce by som zvolil teplejsi podnik -aj ked bolo to fajn-sukromna atmosfera nerusena a tak sa mohli veci nekontrolovatelne odvijat :mrgreen:
rano som si myslel,ze aj zaludocne potiaze nejake pridu ale napocudovanie je vsetko v poho!!! kvalitna bola ta hruska takze tentokrat to mam bez neziaducich vedlajsich efektov!...par pif a par hrusiek-super bilancia :lol:

takze ti co ste este nezavesili tatose na kliniec- buducu nedelu tj. 21.12. ca. o 12.00 ssa ide na "vianocny vyjazd"-pravdepodobne na lucky ...to dohodneme presnejsie. tesim sa! :)

Prílohy:

Komentár súboru: maly aperitiv-nic ine mi nevyslo-mobil...
DSC09027.JPG
DSC09027.JPG 398.43 KiB thumb_up0thumb_down

14.12.2008 - 16:08:34
00
foto foto foto foto, skoda ze som fotil enrovym fotakom inak uz by to tu vsetko bolo :D
14.12.2008 - 18:46:20
00
nazdar lidi, fotky budú zajtra, musím sa dať trochu dokopy, ešte sa mi malinko točí hlava :lol: tá hruškovica včera pekne zašlapala, heh, keď som volal s ropákom, povedal mi, že by som si mohol privyrábať tancovaním na tyči, ešte že ma moja manželka pribrzdila :oops: ďakujem všetkým čo sa zúčastnili perfektnej akcie, vyšlo to dokonale, mal som miestami pocit, že celý bar patrí iba nám, už sa teším na otvorenie sezóny 2009 :D

PS: ak má niekto po včerajšku svalovicu, tak je to z toho bowlingu :mrgreen:
14.12.2008 - 20:44:42
00
akcia dopadla podľa očakávani, takže super, hlavne aj Eňová kultúrna vložka, len by som rád vedel ako šiel domov :D ,kopec novích ľudí aspoň v rámci možnosti čo som mohol spoznať. :lol: Mišo - Švanco.
14.12.2008 - 21:22:57
00
kedy ste to vlastne zabalili? My sme museli ist na vlak lebo potom nam sli spoje az rano.
Inak super akcia!!!! Enrico miestami tancoval aj bez hudby ale to predsa nevadii :D:D
14.12.2008 - 22:53:01
00
inak lidicky ak by ste niekto este mali zaujem o take tricko ako som mal na sebe-samozrejme sami si ho "nadesignujete" tak myslim,ze ta moznost je tu stale-kliknite si na uvodnej stranke mtbikera-a zrolujte kusok dole vlavo...
ja si este aspon jedno chcem dat urobit! :idea: :wink:
14.12.2008 - 22:54:06
00
kedy ste to vlastne zabalili? My sme museli ist na vlak lebo potom nam sli spoje az rano.
Inak super akcia!!!! Enrico miestami tancoval aj bez hudby ale to predsa nevadii :D:D

skalni az do zaverecnej-do 2.00 barmanky sceui uz dom....ale aj tak stacilo :mrgreen:
14.12.2008 - 22:57:16
00
fuha, dobre ze sme sli domov trosku skorej, lebo potom by mam ostavalo jedine 05:01 :D:D:D
15.12.2008 - 00:44:53
00
tak fotos su v novej teme_ fotky-predvianocne stretnutie TN bikerov..nech sa paci :mrgreen:
15.12.2008 - 06:16:43
00
one
a ten predvianocny vyjazd nedelu 21.12 sa bude konat?ja uz aj vidlu dnes montujem tak by som ju zabehol.... :mrgreen:
tak na 2 h okolo obeda pohodovym tempom, potom niekde ohrev....rozmyslal som stretko pred cyklom1-potom kubrica -lucky-dole na chatu pod ostrym a soblahov-tn-sportka-pivo..biky sa tam daju skovat.. :mrgreen:
ked mate nejake ine navrhy tak sem s nimi....este uvidime co pocko..dnes ma prestat prsat a ochladi sa cez vikend.okolo 2 st.sak uvidime.
sikmo daj vediet cez tel....potom 8)
19.12.2008 - 06:20:23
00
hodte to pls. aj na sklo, nech viem, co a ako... :lol:
teda ak prestane blbnut ram :evil:
19.12.2008 - 07:34:18
00
one
a ten predvianocny vyjazd nedelu 21.12 sa bude konat?ja uz aj vidlu dnes montujem tak by som ju zabehol.... :mrgreen:
tak na 2 h okolo obeda pohodovym tempom, potom niekde ohrev....rozmyslal som stretko pred cyklom1-potom kubrica -lucky-dole na chatu pod ostrym a soblahov-tn-sportka-pivo..biky sa tam daju skovat.. :mrgreen:
ked mate nejake ine navrhy tak sem s nimi....este uvidime co pocko..dnes ma prestat prsat a ochladi sa cez vikend.okolo 2 st.sak uvidime.
sikmo daj vediet cez tel....potom 8)


keby nepadali sekery, tak by som aj ja isiel, mam to toť kusok od domu. taky decembrovy vyjazd by bodol :)
tak dajte vediet kedy a kde
19.12.2008 - 21:32:34
00
ja som zatial za!..a asi neustupim ani jemnemu dazdiku-uz som naladeny na bajk od utorka kedy som sa krasne previezol, takze ani dazd ma nezastavi :twisted: . trasu si dohodneme zajtra ,ale stretko pri cykle1 je ok.
teraz idem trosku hyrit zase-prisli kamosi z uk... :mrgreen: bude husto zas...a potom vianoce a novy rok a narodky....bezna snura decembrova zacina...resp.uz zacala na stretku min.tyzden :lol: ....takze nedelu budem transformovat sportom :idea: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(ps.:ten grcajuci smajl by fakt bolo vhodne doplnit-mozno aj ten bude v tomto obdobi treba 8) )
19.12.2008 - 21:38:43
00
Takzee, bracho uz ma novy bike doma. To znamena ze zajtra ak nebude prsat tak sa ide jazdit ;)
A v nedelu sa pravdepodobne pripojime k predvianocnemu vyjazdu.
19.12.2008 - 22:43:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up