bilec: aj toto je dovod, preco si holit nohy :)
ked padnes, rana sa rychlejsie a lepsie zahoji na oholenej nohe :wink:
navyse nemas problem s naplastami... :twisted:

Lepšie su chraniče 8)
09.05.2009 - 22:22:45
00
mliecko, XCeckari chranice nenosia ;)
09.05.2009 - 23:04:26
00
My sme vcera boli na tom Uhrovci, nakoniec sme boli osmi. Vyjazd slusny, kazdy mal okolo 110 km +/- 10km. Tempo na mna tiez slusne, keby neboli tie prestavky na opravovanie defektov, jedlo atd. tak by som to asi moc nezvladal :) Pocasie nam tiez vyslo, takze az na unavu, ktoru momentalne pocitujem na celom tele sa nemam na co stazovat. Mozno este na tie useky, kde sme museli tlacit bicykle, ale tym sa zrejme nedalo nejak vyhnut. Takze moj najdlhsi a najnarocnejsi vyjazd mam za sebou :mrgreen: Tu su nejake fotky http://picasaweb.google.sk/juraj.nedoma/Uhrovec100km#, zihadlo hadam este nieco prida :)

lh6.ggpht.com

lh5.ggpht.com

lh4.ggpht.com

lh5.ggpht.com

lh3.ggpht.com

lh4.ggpht.com


Naposledy upravil Lolop dňa 10.05.2009 - 21:10:21, celkovo upravené 1 krát.

10.05.2009 - 13:40:39
00
Lolop:kdeze je ten singlac kde ste tlacili,vypada fajnovo :) pekne foto,a dlzka tiez fajna :) len tak dalej :)
Defekty patria ku bajkovani,ale ked zato mozu iny ako v mojom pripade, uz som pichol 3 krat tento rok iba koli smetiskam ktore robia hlupy ludia- pri Kolacine,Omseni smerom na Baske alebo pri DCA pri Kanade kde su zahradky ,tak to nasere.Zakazdym daky drot alebo podobna debilina uz ma to dost sere. :x
10.05.2009 - 19:34:15
00
ja som nakoniec isiel sam,kedze sa hard nekonal a dal som si najskor lucky nazahriatie a potom dalej na inovec-tematin-zjazdom do luky...a kedze sa mi stale malilo,tak som to smykol do kalnice a tam nasledoval tu zvaznicu ktora zacina hned pod tym drevennym rancom (co som si spomenul z ropakovho rozpravania)..-a bola to naozaj krasa az po nejaky vyrub..ale nastastie to bolo len nejake 3km..a potom barsjako do selca-zakoncene prekrasnym rychlym lucnym zjazdom :idea: ..a dalej na zvaznicu popod inovec az po zjazd na luky do turnej :twisted: ...pekne zmagoreny som dosiel dom-dal veceru,pivo a cakal ma blackout :mrgreen: ..115km..a peknych skoro 3000hm :wink: ...
ako som uz dnes pocul od bugyho(a teraz precital) tak ten uhrovecky vyjazd bol tiez kvalitny-hlavne zevraj s poriadnym tempom 8) ..ze aj byvali elitaci mali dost.. :twisted: ..neva pojdem nabuduce..teraz by som to tak skoro nestihal-ja som vyrazal az o 11tej. :|

Prílohy:

Komentár súboru: toto mi lezalo vedla cesty v zjazde s preliaciny
DSC09290.JPG
DSC09290.JPG 418.62 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: bezovec
DSC09299.JPG
DSC09299.JPG 544.83 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: singel kostenneho falusu
DSC09298.JPG
DSC09298.JPG 429.37 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: cyklokanibal
DSC09294.JPG
DSC09294.JPG 463.62 KiB thumb_up0thumb_down

10.05.2009 - 20:59:15
00
ps<:neviem co sa dialo vcera na tematine ale bola tam riadna seslost nejake siatre a kooopec opitych osadlikov..aj pankofcow barsjakych..valali sa aj na singli..niektorych nosili a obcas som mal fakt problem ich obchadzat..ani som na hrad neisiel... :roll:
10.05.2009 - 21:03:00
00
kdeze je ten singlac kde ste tlacili,vypada fajnovo :) pekne foto,a dlzka tiez fajna :) len tak dalej :)
Defekty patria ku bajkovani,ale ked zato mozu iny ako v mojom pripade, uz som pichol 3 krat tento rok iba koli smetiskam ktore robia hlupy ludia- pri Kolacine,Omseni smerom na Baske alebo pri DCA pri Kanade kde su zahradky ,tak to nasere.Zakazdym daky drot alebo podobna debilina uz ma to dost sere. :x

Ten singlac, to je cervena tur. znacka z Jankovho vrsku na Holy vrch, potom sme isli po modrej hore na Uhrovec(kukni mapu). K tym defektom, myslim, ze to, ze si mal 3 je este celkom stastie :) ja si to uz ani neratam, ale tohto roku ich uz 10 bolo :) co uz narobim :) Myslim ale ze je to plastami, ale zachvilu budu nove, tak to hadam pomoze :wink:

Prílohy:

Komentár súboru: Najblizsia dedina, z ktorej ide ta cervena je Uhrovec(ten by mal byt tam uplne nalavo)
mapa.jpg
mapa.jpg 60.67 KiB thumb_up0thumb_down

10.05.2009 - 21:04:40
00
Koláž z nedele, Kykula - Mikulcak - Lopenik

Prílohy:

Komentár súboru: Kykula, Lopenik
kolaz1_resize.jpg
kolaz1_resize.jpg 502.44 KiB thumb_up0thumb_down

11.05.2009 - 11:37:22
00
[quote=""]...tak par info vyjazdu

TN-opatova-tr.teplice-omšenie-rúbanky(maratonska trať do h.poruby)-háj-košecké podhradie-po zelenej na sedlo mraznica- žltá značka mráznica(obideme rohatu skalu)-mojtin-riedka-predhorie(raj pre horolezcov)-trstie-slopna-podmalenice-ponad belušské slatiny-ladce- a po ceste do TN.


....z pracovných dôvodov presuvame výjazd už na zajtra(utorok 12.mája) - odchod 7:45 - 8:00 .....z opatovskej ulice -UNI centrum ......ak by sa chcel niekto pridať 8) .....bilec asi nie, čoooo :?: :cry:
11.05.2009 - 14:55:31
00
pluko :evil:
rad, ale... :roll:
11.05.2009 - 15:39:29
00
cawo bilec vidim ze si si zo mna zobral priklad a chces sa rozbit ako ja :wink: aspon ze si to nemal na zasitie :) nejake light kolenne chranice by sa ti zisli, ja si od toho svojho padu davam na kolena pozor, aj ked to niekedy tak nevizera :oops:

Prajem skore uzdravenie :P
11.05.2009 - 16:48:42
00
mozem potvrdit, ze Lapla si dava pozor, naposledy ked pred mojim zrakom vystupil cez rajdy, pocinal si maximalne opatrne, co som hned odkukal a vyuzil o jeden alebo dva vyjazdy neskor pri zjazde z Preliaciny, muhuehee :-))
11.05.2009 - 16:58:55
00
Tu sú fotky z nedelného výjazdu na Lopeník:
http://depositfiles.com/files/zczbu9h5b (612mb, 233fotiek, dufam, ze na tej stranke budu volne sloty na stahovanie, este som tam neuploadoval)

Zjazd z Velkeho Lopenika po zelenej bol podla mna uplne genitalny, jeden z najlepsich, co som isiel a ten "brod" na konci bol husty :D

A este by som poprosil ROpaka o fotky z toho zjazdu z tej zakruty, ak vysli, dik
11.05.2009 - 21:27:29
00
bohuzial moje fotky na telefone asi nebudu lebo mi jaksi odisla pamatovka a ak z nej data nezachranim tak je po nich.

Co sa tyka toho zjazdu je fajn, len skoda ze to dopredu vychvalil Marapara, pretoze plny ocakavani som bol z tej obtiaznosti dost sklamany. :-( viac sa mi pacil trebars zjazd z Baske po modrej presun na Machnac a nasledny zjazd do Teplic.
12.05.2009 - 12:01:31
00
viac sa mi pacil trebars zjazd z Baske po modrej

hej, ten bol tiez super, ale viac sa mi bude pacit, ked ho zidem (tj. s novym bikom :mrgreen: )
12.05.2009 - 12:50:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up