http://www.tvba.sk/relacie/beseda-o-/hysteria-okolo-tazby-v-mestskych-lesoch/

zaujímavá diskusia,prvý krát vidím naživo toho Zikmunda a vyzerá to na ešte väčšieho blbca ako bol Kutka.
11.06.2016 - 00:13:33
00
komedia 3. triednych amaterov - Zikmundovi z ksichtu a neverbalnej komunikacie razi ako ani sam neveri tym srackam co tam pusta :puke: Jambor je v klamani, demagogii a v politickej spine aspon o 2 triedy vyssie. Ale agenda nepusti. Nimandi, moralne hovna s funkciou.
11.06.2016 - 00:49:16
01
Toho riaditeľa chko považujem za rozumného v argumentoch.presne tomu somárovi z devínskej povedal prečo je potrebné pre les,aby hnilé a rozpadávajúce sa stromy zostali v lese a neťažili sa len preto,že im končí životnosť.
11.06.2016 - 01:11:56
00
Všimli ste si ako tí traja omieľali ako mantru: "Odborníci musia povedať..." ? Vyzerá to tak, že už predtým sa museli koordinovať čo a ako budú hovoriť. Toto bol pre ťažiarov dôležitý bod v kampani, ktorou budú objasňovať, že verejnosť síce chcela niečo iné, ale to "odborníci povedali", tak tých 18.000 kubíkov ročne treba ťažiť. Majú to lepšie premyslené, ako sa domnievame a budeme sa musieť mať napozore.
11.06.2016 - 06:55:38
01
Nielen to. Odbornici su pre nich ich vlastni ludia, ktori tazit samozrejme chcu. A ochranari su radikali, ktori chcu lesopark zmenit na rezervaciu. To bolo ich hlavne posolstvo s ktorym prisli do "diskusie".
11.06.2016 - 07:29:30
03
dnes rano o 8:00 start od Figara, hore na kolibe obcerstvvovacka Stefanik trailu a celkom dost ludi okolo, neskor na mojej trase som si vsimol mnozstvo sipok na zemi vysypane z muky, znacili nejaky dalsi bezecky pretek, tusim nejaky Siemens Trophy run alebo nieco take, na Panovej luke regulovcici z Stefanik trailu oprsknuto napominali bezcov ze odkial to idu, oni na to ze podla sipiek sli, odpoved ze to nie je znacenie Stefanik trailu, na proste chaos ako vysity. Myslim ze ucastnici to urcite spomenu niekde na webe. Zbludenci boli aj na MS, aj mi ich bolo luto. Les ok, okolo 9:30 par bikerov na Cerovke smerom od Zeleznej, celkom sa dalo dnes.
11.06.2016 - 12:18:03
00
tento rok prvy krat Pajstun trail s large a juroslav, dazd nas obisiel, zelena z Bystrickeho nam teda velmi nesla :D, Draci hradok sa mi podarilo vyslapat prvy krat (vobec to nie je take zle, ked ma clovek lahky prevod a ide od zaciatku na pohodu), Pajstun trail pekny suchy dost zmien za ten cca 3/4 rok co som tam nebol, super klopky porobene pred zihlavou :), zastavka na cukrovu vatu a baloniky v Stupave a cez Marianku, MS a Kacin (tu sme asi zazreli simeceka so SC) na trail co usti pri Ciganskom jarku (ako sa vola?). Ten bol velmi fajn, dobra alternativa k Ciganskemu jarku, kde zvykne byt dost ludi a psov. Na zaver novy trail zo sirokej ponuky bezdako-fetackych skratiek, tentokrat z Kalvarie dole. Pekny dropik na nom a na konci aj pekne schody. :lol:


Naposledy upravil MageZ dňa 11.06.2016 - 19:24:45, celkovo upravené 1 krát.

11.06.2016 - 19:16:50
02
a typek co chcel aby ste ho zviezli na bakosovu za 5e ako pochodil? :D . skoda ze som nejaky dosrany a tie skoky nove ci prerobene na pajstune som sa bal ist. a potom mi ukazes ten singel z kalvarie :)
11.06.2016 - 19:21:54
00
na tom som zabudol :lol: juro mu povedal ze za 50e ho vezme ked tam zacal otrcat ten stos bankoviek a to sa trocha nasral tak sme radsej sli uz :D
11.06.2016 - 19:27:55
01
@magez respekt, draci hradok dam tak do troch stvrtin, aj to sa musim poriadne vyhecovat.... dnes som planoval tiez skocit na pajstuin, ale nakoniec som bol len na skale(prvy krat som tam nebludil a nasiel to na prvu supu) a uz som casovo pajstun nestihal... tak nekdy priste....
11.06.2016 - 19:28:38
00
magez - aky mas najlahsi prevod?
napriklad ja mam teraz najlahsi 26-34 a na MK to celkom aj staci, no po par vyjazdoch s Lubom zistujem ze dopredu musim nahodit aspon 24 :)
11.06.2016 - 23:39:41
00
Tesak bol si na tomto zavode?
http://www.mtbiker.sk/kalendar/2016/2299/castovsky-cyklokruh
Skoda, ze to bolo v tom istom case ako Kaktus bike maraton.
12.06.2016 - 21:33:31
00
Pokiaľ som to dobre rozumel, tak ho organizoval...
12.06.2016 - 21:52:59
02
iron.hide 22-36 na 26" kolesach, takze to mam o dost lahsie :) ale ty Draci h. davas aj na 36z vpredu som pocul :)

nameless_one predtym som to nikdy nedal, ale teraz som mal optimalne podmienky - uplne pohodove tempo az pod Draci hradok, slnko za mrakmi a teplota zlahka cez 20, suchy podklad a najlahsi prevod uz zo spodu a pekne pomaly aby som sa nezadychal a ked prislo to strme tak vydupat a potom zas co najmensie tempo..aj tak mi tieklo z prilby :D lahky prevod a lahke plastne vedia velmi pomoct ked clovek nema v nohach ani v kondicke, mat o nieco tazsi prevod tak to nedam :)
12.06.2016 - 21:56:42
00
jojo.... som clenom OZ BTC Častá ktora organizovala tuto akciu a musim povedat ze sa nam to podarilo na vybornu.... aspon co sa ohlasov tyka..... a tym ze neislo o maraton a nikto sa nehnal za casom, bolo to cele v kludnej uvolnenej atmosfere, trat bola zaujimava aj ked na par miestach bolo blato.... v cieli kazdeho ucastnika cakal vynikajuci gulasik, pivecko, ziva hudba....... a hlavne si to uzili aj rodinky s detmi kedze sme pre nich urobili cca 5km nenarocny okruh ktory vzdy isiel jeden z nas ako vodca skupiny..... celkovo to hodnotim velmi pozitivne a verim ze dalsi rok sa nas stretne viacej a tesim sa ze aj tento rok tam bolo zopar foristov.....
zopar foto a oficialna stranka
12.06.2016 - 22:05:33
010
keyboard_arrow_up