Laco: prešiel som okruh BK-Baba-BK po Gb trase a na časti Baba-Limbach na modrej jeden strom..
utekám k zubárovi a za hodku upnem fotky aj s polohou..
15.07.2010 - 10:18:40
00
Laco: prešiel som okruh BK-Baba-BK po Gb trase a na časti Baba-Limbach na modrej jeden strom..
utekám k zubárovi a za hodku upnem fotky aj s polohou..

Diky moc za dobre spravy... ;)
Pockam na Tvoju dokumentaciu, a potom zacnem konat...
15.07.2010 - 10:22:16
00
Vyvíja sa to super, ak naozaj bude prejazdná pôvodná dlhá trať. Už som sa "tešil", že nemusím ľutovať svoju neúčasť, keďže tu v tom čase nebudem. Ach jo...
15.07.2010 - 10:32:08
00
Nechystáte na tento (sobota) víkend nejakú pohodovku v okolí? Do cca 70km.
15.07.2010 - 11:06:26
00
..som na svadbe a v nedelu budem triezvet asi :lol:
15.07.2010 - 11:10:19
00
Čo sa ženíš že sa potrebuješ nadrbkať ? ]:)
15.07.2010 - 11:32:36
00
prvý padnutý strom cez trasu je hneď za BK, ten sa musí prenášať ale je mimo.. potom cestou na babu je ešte jeden ale ten je tam dlho a má krásnu obchádzku vyjazdenú.. cca v polovici je pár konárov ktoré vie jednotlivec obísť vrámci trasy/cesty (ale odhádže to kludne jeden človek sám, len mňa tlačil čas) inak po babu čisté

Baba-BK
po ten padnutý strom úplne v pohode prejazdné, žiaden problém. Strom zaznačený v gpx-e na fotke č1. smerom po trase, fotka č.2 je z boku (z obchádzky-vysvetlím; inak je tam vidieť stále môj bike, šípka v rovnakej polohe ako na prvej foto pre predstavu) ač.3 je odzadu-z protismeru
obchádzka - strom pešiaci obchádzajú po pravej strane, je tam vychodený chodník ale treba na ňom prekračovať/prenášať.. sú to však relatívne tenké časti stromu ktoré sa dajú kludne zlikvidovať ručnou pílkou a tým sprejazdniť úsek svojpomocne a rýchlo.. narýchlo zbúchaná foto 4

cca 20m za stromom je tento malý papek fotka: strom 4
cca ďalších 20m je vyvalený už len koreň ale trčí z neho kúsok kmeňa, v pohode sa tam dá ísť len opatrne lebo hneď za ním trčia kmene na ktoré sa dá fasa nabodnúť ak to niekto bude valiť (jednoducho odstránitelné)
cca ďalších 20m je kmeň krížom (čiže kecal som že je len jeden :lol: ), ale ten je krásny čistý, netreba sa s ním tolko sr*ť..

snažil som sa s bikom aby bola predstava o velkosti..

a ešte jedno prekvapko zaznačené v gpx-e je zaškrtnutá značka, je to ten istý strom, celá značka je zaškrtnutá v smere maratónu, tá napolovicuje smerom od limbachu na babu..
15.07.2010 - 12:56:53
00
craobs:
Diky moc, toto je odstranitelne...takze idem vybavovat legalny prejazd pretekov po kalamitou spustoseneho lesa...
15.07.2010 - 13:22:57
00
jo a som zabudol.. za tými stromami začínajú lesáci.. čiže lesné cesty sú súvislá 5cm vrstva prachu, mal som pocit že jazdím niekde v afrike na piesku :D
a majú po okrajoch naukladané kmeňe takže možno budú problémy ak budú "pracovať" aj v soboty..


btw na celej trase som nenašiel ani jednu zmienku o zákaze, alebo obmedzení vstupu do lesa.. tesne pred limbachom bola cedulka o upozornení o ťažbe, vstup do lesov na vlastné nebezpečie! (a bola priklincovaná, takže neviem čo robia problémy organizátorom maratónov pri vývese ceduliek nedeštruktívnym spôsobom).. druhá tabulka bola na asfaltke na biely kríž a aj to len POZOR ŤAŽBA

takže vzhladom nato že nemám internet a nepoužívam ho, o žiadnom zákaze neviem :lol:
15.07.2010 - 13:32:09
00
pozastavenie tazby na trati maratonu vybavime, aby tam v case preteku sa netazilo drevo. Samozrejme, ze vybavime i otvorenie ramp... aby bikeri mali uplnu bezpecnost...
A s tym prachom, tomu sa asi nevyhneme, ten prach je vsade... snad dovtedy sprchne a trosku ten prach padne...
Takze, ked to zhrniem, okrem toho kusku pod Pezinskou Babou trasa Kellys Green bike Tour je cista a prejazdna... ;)
Dik vsetkym, ktori pomohli bud pri cisteni trasy, alebo isli skontrolovat niektore useky... ;) :muscle:
15.07.2010 - 13:37:16
00
rampa do limbachu v zjazde bola otvorená, chodía tade lesácke kamióny.. zavretá rampa bola len ta na babe za tou chatou ako sa vchádza do lesa, ale tam človek ide pomaly..
15.07.2010 - 13:54:57
00
Nebude cez vikend nejaky "masovy" vyjazd ? :) Rád by som sa pridal ked je mozne, sám je to little bit boring :?:
15.07.2010 - 13:57:09
00
sám je to super :P a ešte sám o 5 ráno úplne najlepšie.. prázdne mesto, prázdny les :inlove: sem tam srnky.. presne tak to má vypadať..

až nato že na obchodnej 26° o pol 6..
15.07.2010 - 14:01:08
00
skusim aj ja o 5 ráno 8)
Len mi to pripada niekedy take divne, zamnou, predomnou nikto, kuknem dolava srnky, kuknem hore vevericky, kuknem dopredu diviacicky ... :D
15.07.2010 - 14:13:47
00
tak da sa aj teraz :) od 10 do 15tej stoho 1hod posedenie pri pive na BK s kesalpom :) to teplo v tom lese nieje take hrozne ..
15.07.2010 - 15:38:59
00
keyboard_arrow_up