Cervena zjazdna az po Brezovu.
Laci: pekne :y:

Edit:
isiel by niekto cez vikend (ak sa mi zahoji chrasta na nohe-serie ma strasne) po hrebeni BA-Nove m. N Vahom, prip. az do Trencianskej Teplej/Trencina? Start o 5.30 z BA prichod navecer...este to musim premysliet. Tam by sa mohlo prespat a na druhy den spat, resp. este ten den vlakom spat...
03.08.2010 - 22:33:44
00
Cervena zjazdna az po Brezovu.
Laci: pekne :y:

Edit:
isiel by niekto cez vikend (ak sa mi zahoji chrasta na nohe-serie ma strasne) po hrebeni BA-Nove m. N Vahom, prip. az do Trencianskej Teplej/Trencina? Start o 5.30 z BA prichod navecer...este to musim premysliet. Tam by sa mohlo prespat a na druhy den spat, resp. este ten den vlakom spat...



Ty si fakt masochista. :tmi:

Jedine ze by si to prespal, ako pises :D , vo vlaku, na druhy den , v ten den. :rofl:
03.08.2010 - 22:55:01
00
no diakritika. Pisem na fora bez nej :-)
Myslim, ze je to vcelku jazditelna trasa. Ale vidim to skor na koniec v Novom Meste, pretoze do TN je to naprd...bud cesta alebo Povazsky Inovec. Je to len taky vyhlad na vikend. V BA ma idu mrle zozrat a Banskostiavnicky m. asi nevyda.
03.08.2010 - 23:10:37
00
romanx: dve veci...1. pocasie, nema byt moc pekne, 2. ten ciel je v celku daleko ;o)
03.08.2010 - 23:31:31
00
Toto je to, čo z duše neznášam. Keď si nejakí smradi spravia svoju cyklodráhu priamo na značenom turistickom chodníku a to ešte v prírodnej rezervácii. Podobne je to aj nad Smolenickým zámkom na modrej značke, tam sú ešte aj skoky. O tom, že je to tu na okolí aj inde (viac lokalít), sa rozpisovať nebudem, aby som nedával niekomu návod...

A čo ti na tom tak strašne vadí? Ty si tam predsa tiež bol na bajku. Odkiaľ vieš, ako tam jazdia? Videl si ich tam? Čo ak vždy niekto dáva pozor, aby nikoho neohrozili, resp. tam jazdia keď tam nikto nechodí? Ohrozili ťa? Ja nie som za to, aby sa stavali umelé prekážky hocikde, ale určite to nie je "z duše neznášam" a "smradi"...
04.08.2010 - 09:42:19
00
Sogi:
1. no pocasie sa nam nejako serie :envy:
2. nemyslim si, do Noveho Mesta urcite vyda aj s vyslapom na Velku Javorinu.
04.08.2010 - 09:44:39
00
Ja by som šiel, no od soboty popoludnia už nie som v SR...
04.08.2010 - 09:49:16
00
Tomas, asi to prdsalen prelozim kvoli nevyspytatelnemu pocasiu a mojmu posranemu boku (rozpukala sami chrasta tak, ze mi to stale hrozne mokva :@ ).
Ale beriem Ta za slovo. Myslim, ze s tebou by to nebol trip na zahodenie. ;)

Edit: ale ako kukam do kalendara, tak nasledujuci vikend Horal a potom Greenbike....takze asi az v septembri, hmmm
04.08.2010 - 09:52:27
00
[quote=""]Tomas, asi to prdsalen prelozim kvoli nevyspytatelnemu pocasiu a mojmu posranemu boku (rozpukala sami chrasta tak, ze mi to stale hrozne mokva :@ ).
Ale beriem Ta za slovo. Myslim, ze s tebou by to nebol trip na zahodenie. ;)

Umývaj chrastu odvarom z repíku aspoň 2 x denne. Repík krásne vysušuje.
;)
04.08.2010 - 10:00:42
00
teraz zasypavam septonexom. Len je naprd, ze to mam na takom mieste, kde mi to stale otieraju nohavice/kratase a nie sa chytit. Vecer mam klud, je to v pohode, ale pri spanku sa mi to zase otvori. Uz s tym bojujem tyzden. Zo zaciatku som aj jazdil, ale teraz uz radsej nie...
04.08.2010 - 10:03:50
00
Roman, v pohode, ja totiž v sobotu, keď zatvorím u Turbiho, odchádzam na 2 týždne do ČR (návrat v deň Greenbiku). Toš tak. :) Ale potom si o rád dám. Zaujíma ma, čo to so mnou spraví, takéto štreky nejazdím (viĎ Stupavák... :D ).


Naposledy upravil tmax dňa 04.08.2010 - 10:10:47, celkovo upravené 1 krát.

04.08.2010 - 10:05:44
00
tak ked pojdete vy dvaja chrti, tak ja si asi defekt spravim ;o) pokial nebude nejaka brzda ako ja, tak vas nebudem trapit

inak cez vikend by som chcel vybehnut niekam, uvidime ake bude pocasie a ci sa tu niekto ozve, napriklad SEKTACI :clap:
04.08.2010 - 10:09:46
00
Tomas ak zvolnis kapanek tempo, tak myslim, ze to v pohode zvladnes. ;) Ono nebude to zas prechadzka ruzovou zahradou, to si treba priznat. Ale si asi jeden z mala koho poznam, s ktorym by som do toho siel.

Edit: aj ked take nejazdis, niekde treba zacat...
04.08.2010 - 10:10:51
00
teraz zasypavam septonexom. Len je naprd, ze to mam na takom mieste, kde mi to stale otieraju nohavice/kratase a nie sa chytit. Vecer mam klud, je to v pohode, ale pri spanku sa mi to zase otvori. Uz s tym bojujem tyzden. Zo zaciatku som aj jazdil, ale teraz uz radsej nie...

Ja som si na odrety bok davala dezinfekcnu vodu Betadine a natierala mastou Cicaderma - vdaka nej sa nevytvorili chrasty a behom par dni sa to pekne zahojilo. :y:

Sorry za OT, ale viem ako boli odrety bok :(
04.08.2010 - 10:30:12
00
Palo TT: aj tak sa neviem zorientovat, ale to nevadi :D .. ta cesta to je asi ta zvaznica, co sme po nej s wukiem sli, ona sice zmizla, ale kusok dalej bola krasna vyzametana cesta , po nej sme to cele obisli. A mam pocit, ze ten vyzametany chodnik smerom hore je to, co teraz wukie po nom siel , aspon podla mapky na to vyzera.

Romanx: ja by som aj siel, ale neviem, ci moje tempo na teba nebude prilis pomale :lol: .. je sice pravda, ze pondelok/utorok sa mi islo konecne dobre, vcera som som si dal pauzu, ale zase mam nejaky problem s nohami , ani behat sa mi neda ;( .. z nejakeho podivneho dovodu mam stuhnute, alebo take divne svaly/slachy/upony okolo kolien.

ps: ale jedine s obchadzkou obory :!: :lol:

laco: ty si ale dupac :x
04.08.2010 - 11:21:08
00
keyboard_arrow_up