Opravím Ťa Robko, v tej rýchlosti chôdze.
06.08.2010 - 18:27:58
00
alebo si to dal stano taktiez do potoka :tmi:
06.08.2010 - 22:58:27
00
A vedla svojich :geek: nasiel aj tie druhe :lol:
06.08.2010 - 22:59:47
00
Nie, ja som sa nevydrbkal, ale veľa nechýbalo.
07.08.2010 - 13:39:49
00
Kedze som bol tento vikend neskutocne lenivy, slubeni sa neohlasili, iniciativa ma nejako opustila...tak som si bol vybit zlost na babe, opat z lenivosti (kvoli cisteniu bajku) zase asfalt (tomas sa potesi ;o))

Cesta hore na babu hrozna, tolko motorkarov, ktori ma davali vnutornymi zakrutami snad len par centimetrov ;o( Kedze mi nejako nestacilo, zbehol som do Perneku, dal si tam kofolu - stoji tam 50 centov :!: nebola original ale bola dobra (nie priliz sladka a nie zarobena voda). Chcel som sa niekomu pripojit, ale mal som smolu, co som predbehol boli cyklo turisti.
Udaje: cas 01:48:51, AVS 29,46 km/h, total 53,5 km, 681 nastupanych m, na babe 21 stup, dole 27 stupnov, energ. vydaj 1 415 kcal, priemerna TF 147, max 184.
Z domu na babu 47 min, do perneku 10 min, opat hore 20 min, domov 31 min.

Ked nie pohodovych par km s kamaratmi na kofolke, tak aspon trosku trening....snad nabuduce :doh:
08.08.2010 - 18:35:00
00
http://hiking.sk/hk/fo/23546/murik_v_okoli_vapennej.html
08.08.2010 - 20:47:10
00
Sogi: aj som mal nutkanie Ti rano zavolat, ci by si nesiel so mnou. Len som potom uvazil, ze by si sa tak rychlo nezbalil... Tak som bol tiez sam na Cervenom Kameni cez Sklenu Hutu. A nakoniec dobre, ze si so mnou nesiel. Bol som ***** az za usami. Zelena od Sklenej Huty na Cerveny Kamen je dost masaker (popadane stromy, kopec blata...humus). Lesaci su hovada :finger:
Ha a najlepsie prekvapko cakalo v restike - Lubo :)
Povodne som si to chcel dat ako casovku, ale kvoli podmienkam som sa na to z casti vyprdol. Celkom 135 km.
08.08.2010 - 21:20:07
00
ked sa tu chvalia sogi s romanxom, tak pridam aj ja moj dnesny vyjazd :D
cca 95 km ale len po hradzi, po vojku a potom kompou do kyselice a naspat :D
08.08.2010 - 21:54:20
00
romanx dobre ze si ma nevolal, nejako som zfajnovel a blatu a vyhybam ;o) ale na brezovu sa stale strojim, realne to vidim tak o dva-tri tyzdne (povodne som tam mal planovanu tu 200vku, ale ked je ciel uz splneny :lol: ) jo inak dnesny plan - som chcel ist s JOLIm na neusiedler see ale zle som sa nejako zobudil a nechcelo sa mi nahanat.....
a Lubo tam co robil, na obed na aute? pche :D

tomito nie je to chvalenie, len hadi mi slubili, ze sa ozvu a nist....a to ich stale uistujem, ze ked pojdem s nimi, pojdem na pohodu....no nefunguje to :headbang:
tych 95 km nie je zle, dnes bol vietor pri pezinku v celku hnusny, neviem kolko si siel a aky silny vietor tam bol (vacsinou za cunovom vie fuknut), ale cestou od pezinku na babu sa tazko islo tych 28kmh, spat 37-42 kmh sa dalo...len som to dva dni po sebe zase prehnal a stehna su v .....
08.08.2010 - 22:09:13
00
Sogi: aj som mal nutkanie Ti rano zavolat, ci by si nesiel so mnou. Len som potom uvazil, ze by si sa tak rychlo nezbalil... Tak som bol tiez sam na Cervenom Kameni cez Sklenu Hutu. A nakoniec dobre, ze si so mnou nesiel. Bol som ***** az za usami. Zelena od Sklenej Huty na Cerveny Kamen je dost masaker (popadane stromy, kopec blata...humus). Lesaci su hovada :finger:
Ha a najlepsie prekvapko cakalo v restike - Lubo :)
Povodne som si to chcel dat ako casovku, ale kvoli podmienkam som sa na to z casti vyprdol. Celkom 135 km.


:D .. som siel cez oboru na zelenu cez to blato (nebolo to tak zle, ale nedupal som :lol: ) a konare .. heh, dokonca som ani nevidel kde to odobocuje :tmi: .. preskumal som dalsie zvaznice pod Vapennou, zbehol pod Klokoc, a vratil som sa o pol osmej na kofolu na CK, kedze dnes som bol nejaky mimo a nevzal som si ani vodu ani jedlo do batohu :x .. dobra sprava je, ze som preskumal obchadzku zelenej az po oboru. Pekne po zvazniciach ..
A ked som odisiel z CK, tak pre istotu som niekde este pichol dusu .. este sa pri mne preventivne zastavil bajker s dresom Kaktus Bike ..chcel pomoct, ale nebolo treba :!:

btw, ako to vyzera na trase CK-Zoska-hvezdaren-Cermak ?

sogi: jak autom .. vcera som bol obedovat na Kosariskach bajkom, dnes zase na CK :D .. 105km :P
08.08.2010 - 22:22:27
00
som Ti vravel, ze je to tam s odbockami teraz nejednoznacne, kvoli popadanym stromom. Vsimol si si tie zoskrabane zelene znacky?
CK-Zoska sa da, len hore som si tiez nebol isty zo zltou. Ale nakoniec som ju trafil. Lesaci porobili nove cesty...A zlta popri asfalte na Zosku je uplne neprejazdna-popadane stromy. Musel som po asfalte :puke: Ostatne v poho.

Inak Lubo nakoniec si mohol ist naspat so mnou, alebo som este mohol zbehnut s tebou pod tu Vapennu. Skoda.
08.08.2010 - 23:08:38
00
Mal som plan preskumavat okolie Vapennej, myslim, ze by si nebol nadseny niektorymi zvaznicami :lol: .. ale nevedel som ako a kedy a kde sa vratim. Ale naspat som nechcel velmi ist lesom, bolo dost mokro ... sotolinove cesty boli v pohode, ale ostatok brr .. nestihol som ani na Zeleznu umyvarku :(
Zelene zoskrabane znacky som nevidel, ja totiz tade vobec nikdy som znacku ani nevidel :D .. zato som videl zelenu v obore, resp. skoro v obore .. no .. proste nejak som bol slepy :D .. na Skelenj Hute bol zraz turistov, som kukal, ze ci zase nieco necapuju, ale nie ... no a druha vec, ze proste to nejde a silit to uz nebudem.
08.08.2010 - 23:38:22
00
to sogi: s tym chvalenim som nemysel vazne, to len aby som mohol nadviazať na Vase prispevky.
ja som isiel s polovickou, cize tam sa dalo 35km/h ale sli sme len 24km/h :D
cestou s Kyselice fukal protivietor, ale dalo sa aj 25km/h ale isli sme len 21km/h,
kedze sa polovicka nevie zahaknut :D
snad mi da teraz trochu pokoj a budem sa moct vybrat aj niekam bez nej :D
09.08.2010 - 08:38:48
00
To je dobre, ked sa nevie zahaknut .. mozes jej zdrhnut a navstivit zariadenie na podavanie :beer: :beer: :D
09.08.2010 - 08:46:52
00
bez frajerky to pivko potom nechuti :lol: a navyse po pive je/moze byt povolnejsia :P
09.08.2010 - 09:52:04
00
keyboard_arrow_up