azet napísal:
jo no, je to holt cina. okrem toho zly sklon som mal pocas celeho vyjazdu co som zistil az doma...

Ano ten zly sklon ma iritoval. Stale som poskuloval po vrchu monitora a snazil sa posuvat obraz ocami🙂
11.04.2018 - 17:47:13
01
Tak po telefonate s panom Pivkom budu prerezane 2 spadnute stromy na modrej od Slalomky smerom na BK
`` caka na traktor ``
12.04.2018 - 08:02:30
02
mne ten sklon "pomohol" ,hmm dost sa toho pomenilo ,velmi dlho som pajstun nebol, tak "komotnucko" by som chcel vediet skakat :) po 40-ke uz mam... :lol:
12.04.2018 - 08:17:30
00
btw na velku noc tam bol povrch este dost makky a pomaly. posledny vikend to uz preschlo a bolo treba dost tlmit na odrazoch.
12.04.2018 - 08:54:51
00
Martis napísal:
Uffff,nechem byť nejako negativný,ale niektorý či už na Krasňanoch,alebo na modrej z BK ,idu dole jak ................... keby vybehne auto zo zákruty,alebo nebodaj chyba v technike alebo v hlave a už sa dotyčný šúcha v 80-tke po asfalte. Jednu slečnu sme už takto riešili na modrej z BK,v zákrute na kamienkoch dostala šmyk a len zmizla v priekope,len ma zamrazilo :( ošetrili sme ju ako tak a isto išla do nemocnice,zošitie rany na lavom lakty,cca 2x2cm až do kosti. A to je myslim lepši prípad. Snád slečna dopadla dobre,ale isto ju to na druhý deň bolelo jak svina,hlavne ten bok,lebo na druhý deň to bolí najlepšie :) PROSÍM chodte pomali. Sám som sa stal obetov naplaveného štrku po búrke v zákrute,do dnešného dňa mám problém z ľavým ramenom.

Moj krstny syn sa tiez zrubal v zakrute. Vynieslo ho to a na kamienkoch to uz neubrzdil. Zodraty bol akoby ho mucili spanielski inkvizitori. Este sa aj rehlil, ze som vydeseny krical na neho, ze ci zije.
Po par dnoch mi vravel, ze on od BK nebrzdil, lebo mu nejaky drbnuty kamos tvrdil, ze je to maly kopcek a ze tam netreba brzdit az do Race. No mal som dost. Viem este o dvoch pripadoch, co sa v tom zjazde tiez pekne zrakvili. Obaja kamosi z detstva. Teraz sa uz len tak dietne bicykluju na Jurave a tak. :-)
12.04.2018 - 09:59:03
02
hlavne preco ist nadol po asfaltke, ked ja tam tooolko inych moznosti
12.04.2018 - 10:00:36
00
na cestaku je tych moznosti asi o nieco menej :)...tiez som tam jedneho obvazoval, isiel som so zlomenou rukou na prechadzku a chalan na kamienkoch v zakrute na pozicanom cestaku lahol na zem (trenoval na triatlon)...stava sa, preto nemam rad zjazdy po asfalte a zvazniciach :/
12.04.2018 - 10:05:37
00
ja uz som po tej asfaltke BK-Raca nesiel nadol ani nepamatam. A uz ani nahor sa mi ju nechce jazdit, vzdy radsej zabocim doprava na tu zvaznicu, kde konci BK trail 2.
12.04.2018 - 10:10:02
01
inac tie kamienky pri tom poldri ci co to je su furt a vela, nedalo by sa to tam nejak odzametat alebo take daco? odkial sa tam berie tolko strku?
12.04.2018 - 10:11:09
00
vsak odzametaj, ked ti to tak vadi. Ci si myslis ze to tu len napises a zrazu sa tam zjavi nejaka zazracna babicka s metlickou?
12.04.2018 - 10:13:22
09
azet napísal:
btw na velku noc tam bol povrch este dost makky a pomaly. posledny vikend to uz preschlo a bolo treba dost tlmit na odrazoch.

Tak my co sa.nevieme odlepit nemame taky problem ze tlmit na odrazoch :lol: skor sa len modlime aby sme doleteli.az do dopadu
12.04.2018 - 10:14:00
03
iron.hide napísal:
vsak odzametaj, ked ti to tak vadi. Ci si myslis ze to tu len napises a zrazu sa tam zjavi nejaka zazracna babicka s metlickou?

nenene, tak som to nemyslel, skor ma zaujimali skusenosti ci sa to uz v minulosti cistilo niekedy a aj tak to tam nanosili nejake tatrovky. Niekedy by som mozno siel turisticky s metlou hore a cestou pozametal ale ak to tam bude o par dni naspat tak to nema velky vyznam. Urcite som nechcel nikomu nic prikazovat aby odprataval, aby to zas niekto nepochopil zle.
12.04.2018 - 10:17:26
00
scarinko napísal:
nenene, tak som to nemyslel, skor ma zaujimali skusenosti ci sa to uz v minulosti cistilo niekedy a aj tak to tam nanosili nejake tatrovky. Niekedy by som mozno siel turisticky s metlou hore a cestou pozametal ale ak to tam bude o par dni naspat tak to nema velky vyznam. Urcite som nechcel nikomu nic prikazovat aby odprataval, aby to zas niekto nepochopil zle.

tak treba vybehnut a pozametat, strk je tam po zime od nakladakov to nieje v takom mnozstve
12.04.2018 - 10:28:29
00
Včera krátky výjazd po práci, Kobyla nesklamala, 17km a 479vm. Krásne prostredie, kvety rozkvitnuté, mrte medvedieho cesnaku. Zišiel som aj tie korene za Seleziánmi v sedle a hlavne sa mi podaril výšľap na vrchol poza základňu v sedle, pre mňa na začiatok sezóny úspech. Počasie top.
Trasa: https://www.relive.cc/view/e1098675754

Prílohy:

Komentár súboru: Aj s turistami z Bernolákova.
Kobyla.jpg
Kobyla.jpg 939.11 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Modrá je dobrá.
Canyon Nerve.jpeg
Canyon Nerve.jpeg 1.2 MiB thumb_up4thumb_down

12.04.2018 - 11:06:23
013
kajobiker napísal:
Modrá je dobrá

Hlavne nech nepukne ;)
12.04.2018 - 11:10:34
00
keyboard_arrow_up