rasfo mne sa to nepaci, nema ziaden prakticky ucel a je to nebezpecne
Pali65 spomen si aj ci si tam jazdia zadarmo a ci si tie znicene veci platia sami alebo sponzori ;)
CraObs ale tu nebola debata o uhybani primarne ale o rozsireni cyklo pruhu aby to bolo bezpecnejsie ale tak zase a to otocilo vsetci vs scarinko lebo preto, uz len z principu aj keby nam to nevyhovovalo tak budeme proti scarinkovi, na tomto fore je to velmi popularne
uz vas vsetkych vidim ako sa za niekym vleciete
samozrejme ze to davam cez kocky ale nie je to ani prijemne ani bezpecne a to to mi slo

PS este musim pozdravit milsu a clxno1 :)
24.09.2020 - 09:30:22
00
lto napísal:
.... ak sa chces po praci previez, vyvetrat hlavu, tak idealne je AT a HU, ale ak chces kopce, tak uz len ta Zelezna/Koliba ...


idealna na pojazd po praci je Devinska Kobyla, na nu si zabudol.
24.09.2020 - 09:48:58
01
scarinko napísal:
nebolo by odveci :) lebo ked mam po mackach obchadzat parik na horakoch ktori idu po tom hladkom cervenom tak ma ide roztrhnut

tu ide o to že teba nasiera že musíš dakoho obchádzať miesto aby sa ti uhýbal.. to neni o scarinkovi, ale o tvojom pohlade na niektoré veci a situácie
24.09.2020 - 09:50:29
04
foobar napísal:
hmm, ale ved si tvrdil ze jazdenie po lese zakazu kvoli ebajkerom, a ten zakaz tam dali davno predtym, ako sa ebajky rozsirili. Nieco tu nesedi |(

nesedi to, ze nedokazes/nechces chapat kontext :) .. pesia zona na Zeleznej, pripadne mozno casom na Kolibe a jazdenie v lese jaksi su dost rozdielne zalezitosti, ale ak tomu nedokazes porozumies, tak ja za to nemozem :) .. bolo by lepsie najprv popremyslat, ak ti nieco nesedi .. zvycajne byva chyba na strane prijimaca.
24.09.2020 - 10:02:17
01
user_id napísal:
Vsetky predsa :-)

v Malych Karpatoch prakticky neexistuje teren, co by si nepresiel na terennych galuskach .. seccko byva vyajzdene a hladke v sezone .. niektori davaju na cestakau aj Rohatku :lol:
24.09.2020 - 10:03:43
00
scarinko napísal:
Tak necitaj ale podla mna je egoizmus ked clovek co ide na mtb ide po hladkom asfalte a vidi ze za nim je druhy na cestaku ale nepusti ho a chce aby ho obiehal po macacich hlavach. Ja na nikoho nekricim ani neburam. Max poprosim ci ma nepustia. Len mi to pride take ...

neexistuje ziaden dovod, preco by ti mal niekto vpredu uhybat .. daj si terenne galusky, alebo zober gravel, alebo horak, alebo chod tam, kde nemas problem jazdit .. to co pozadujes je egoisticky ziletkarsky blabol,sorryjako , nechces tu cesticku aj povysavat a poutierat handou, aby ti nahodou blatko nefrklo na dres ? ti cyklisti tam idu presne podla prepisov (na ktorych tak bazirujes, viz. Zaruby) a ty po nich chces, aby robili nieco proti predpisom, lebo potrebujes hladku cesticku .. a ano, jeden taky mi prefrkol 5cm od rajdov, lebo .. preboha, po macacich hlavach sa nemoze .. nabuduce ak tade pojdem, tak uz viem, ako mam jazdit, aby mi toto viac nerobili ;)
24.09.2020 - 10:10:38
07
CraObs niee zas to prekrucas. Ja som pisal ked poprosim a im to moze byt jedno na tlatych gumach, aj tak tam idu abh jazdili teren.

lto na toto skoda aj reagovat ale tak co cakat od niekoho kto podporuje jazdenie v patke a cestak nejazdi, za to vyhladava najhorsi teren pre bike aby mohol napisat ake to bolo tazke tam prejst na HT.

Ja zas viem ze ked sa na mna opat zavesi takyto mtbckar tak mu akurat fajne zachrachlim dozadu ?


Naposledy upravil scarinko dňa 24.09.2020 - 10:14:58, celkovo upravené 1 krát.

24.09.2020 - 10:10:44
00
iron.hide napísal:
idealna na pojazd po praci je Devinska Kobyla, na nu si zabudol.

mas pravdu :D .. tam sa da dobe rozbit :lol: ..furt na nu zabudam
24.09.2020 - 10:11:33
01
veru, kobyla, keď sa snažím najazdiť trochu viac km a neísť moc strmo hore tak my to vyjde zhruba 1000 vm na 30 km :) inak mám tých 1000 tak na 17tich (z čoho hore kopcom je samozrjeme len zhruba polka)
24.09.2020 - 10:20:06
00
scarinko napísal:

Ja zas viem ze ked sa na mna opat zavesi takyto mtbckar tak mu akurat fajne zachrachlim dozadu 😉


ako sorry, v dnesnej koronovej dobe toto napisat, tak ja len dufam ze ta dotycny mtbckar chyti, zhodi z bicykla a rozbije ti papulu, lebo nic ine si nezasluzis
24.09.2020 - 10:22:52
00
Ale tu vobec nejde o koronu. Keby nebola korona, tak je akoze OK plut na ludi? Znak psychicky naruseneho jedinca...
24.09.2020 - 10:27:24
09
Ze to pises zrovna ty co nesies znaky uplneho psychopata.
Pokial viem tak sa za nikoho nemas co bez suhlasu hakovat a mas jazdit v bezpecnej vzdialenosti.
Sa divim ze nejdete protestovat proti tej oprave ciest, ved to je super ze je vsetko rozbite. Najlepsie nemat tam vobec cesty aby tam chodili len ti "spravni" bajkeri na poriadnych strojoch. A len ti ktori maju to prave presvedcenie a nazory a to tie vase. Ostatni su naruseni lebo si myslia ine.
24.09.2020 - 10:33:07
00
lto napísal:
v Malych Karpatoch prakticky neexistuje teren, co by si nepresiel na terennych galuskach .. seccko byva vyajzdene a hladke v sezone .. niektori davaju na cestakau aj Rohatku :lol:


Pokracuj v zartovani a raz ti poslem ucet za nove plaste :-D
24.09.2020 - 10:49:10
04
iron.hide napísal:
idealna na pojazd po praci je Devinska Kobyla, na nu si zabudol.

nezabudol ale ja robim inde ako ty :D a nie uplne rad jazdim v noci na ceste plnej aut
24.09.2020 - 11:04:47
00
scarinko napísal:
CraObs ale tu nebola debata o uhybani primarne ale o rozsireni cyklo pruhu aby to bolo bezpecnejsie ale tak zase a to otocilo vsetci vs scarinko lebo preto, uz len z principu aj keby nam to nevyhovovalo tak budeme proti scarinkovi, na tomto fore je to velmi popularne
uz vas vsetkych vidim ako sa za niekym vleciete
samozrejme ze to davam cez kocky ale nie je to ani prijemne ani bezpecne a to to mi slo


Skús sa zamyslieť nad tým, čo a akou formou tu píšeš, ak máš pocit, že tu sú z princípu všeti proti tebe. Napríklad ja ťa nepoznám, ale z tvojho vystupovania na tomto fóre ťa mám zafixovaného ako echt frfľoša. Akoby ťa furt niečo sralo, nič príjmemné.

A k tým kockám - áno, pomohlo by, keby sa to opravilo a mňa veľmi teší, ako sa opravujú asfaltky v MK a dúfam, že časom opravia všetky. Ale rešpektujem, že tade chodia ľudia na MTB, rodiny s deťmi a kočíkmi, je to rekreačná oblasť. Veď ti stačí prejsť na Železnú a ďalej už nie je skoro nikto, len cyklisti, tak o čo ide? Ak sa bojíš predbehnúť cez kocky, tak tam proste nechoď.
24.09.2020 - 11:06:38
06
keyboard_arrow_up