ale pan policajt :) vy ste ten co vie citat alebo pisat? od teba citam vzdy rad tieto dristy
14.10.2022 - 11:26:26
00
zrovna to je miesto kde jazdia neprimerane len uplni kompoti...
14.10.2022 - 11:50:14
01
Ach jaj, zase niekto vymyslel riesenie primerane jeho inteligencii a ta znacka je jeho mementom. To posledne co by mal clovek robit pri jazde po takej ceste je zmurit na tachometer ci tam je 10,0 alebo 18,0 alebo 100
PS: Ja tachometer na MTB biku ani nemam. Mam len hodinky s GPS, mam pustit riaditka vyhrnut rukav a zmurit na cca 4mm velke cislo za jazdy ? :facepalm:

Tiez by ma zaujimalo kolko vikendovych ebikerov urdzi vobec rovnavahu pri 10km/h. :rofl:

edit:
Mimochodom GPS tachac ani tak presne merat nevie pri takej rychlosti. Tachac na kolese je brutalne nepresny a bude hadzat vsetko od 5,7,12,9, pri rychlosti 10km/h
Meranie rychlosti PZ potrebuje medzi tromi meraniami mensiu zmenu rychlosti ako 10% co je u 10km/h 1km/h Tym bude kazde meranie neplatne.

Nie je mozne v sulade s vyhlaskou znizit rychlost jednou znackou o viac ako 20km/h ak sa nemylim, mozno je to 30km/h, ale nie o 40km/h. Brzdna draha z 50 na 10 u bicyklu je okolo 30m v takom kopci. Cize ked zbada cyklista znacku je jasne, zu uz nedokazes dobrzdit ani keby ako chcel. A ta sranda ked sa to rozhodne dodrzat v panike bloncka na SUV a zaslaplne brzdu pred nejkym nebotakom na biku.

Znacka nema nalezity rozmer a osadenie.

Proste velmi zly vtip niekoho co ma IQ ako ten plech na ktorom to je.


Naposledy upravil Kenai dňa 14.10.2022 - 12:41:38, celkovo upravené 2 krát.

14.10.2022 - 12:27:51
02
Dosť, že tam nedali 5ku...ako pri vjazde do nejakého závodu cez závoru...
14.10.2022 - 12:35:24
01
Ocakavam ze nasledovat bude zosadni z bicykla miesto toho. Ale sak neva chodci muzu predsa pochodopvat v rojnici hore po asfalte a cyklista na ziletke da bike na chrbat a pojde lesom. Mtbiker sa este potesi a pojde freeride. Proste poriadok musi byt.
14.10.2022 - 12:43:53
03
Zase tieto autisticke vyplody. Ci je na tabuli 10, 15 alebo ina rychlost je jedno. Hlavny princip je aby boli cyklisti na danom useku opatrnejsi a spomalili. Normalny ohladupny a rozumny clovek nepotrebuje na vsetko znacku s presnym zakazom a cislom, ale sme na Slovensku takze sa to musi riesit takto.
14.10.2022 - 12:46:18
014
Podla mna tam treba osadit rovno gulometne hniezdo s radarom. A ziadne rychle kociky nie su dovolene :muscle: /raz ma skoro jeden zrazil/
Narychlo som si precital clanok a pisu tam, ze vyhnali auta z lesov a su tam len taki, co mozu. No, neviem ako ostatni, ale ja tam neustale stretavam plno aut. A zdaleka nie s povolenim. A ti, co povolenie maju, napr. rychla dodavka kafe do bufetu u Slivu. Jazdi jak zbesily, smrdi a takych je tam plno . Obcas mam pocit, ze viac ako v ulickach mesta. Takze neviem ako tie auta vyhnali, realne skor nahnali dovnutra. Pretoze ked uz nic ine, tak kompetentni by mohli rozmyslat, ze ak niekde vnutri lesa vystavaju bufet, co to bude znamenat . Ale tak mozu aj bicyklami vozit kafe, ked uz :)

Je to celkovo vsetko vtipne, ako riesia veci v lese, ale aby vystavali parky tam kde sa byva, to nie. Radsej treba predat pozemok developerovi, ktory na malu plochu nastrka byty ala Sanghaj, stromy sa vyrubu, lebo sak treba nakupne centrum , aby nahodou nebolo svetlo a teplo od slnka a potom , ked su kolony, sa riesia cesty a krizovatky (ala Pristavna/Nivy). A peniazky s pozemkov sa prezeru napr. na vystavbu nezmyselnych cyklotras, obzvlast chutne je to teraz v Petrzalke. Prechod pre pesich na chodniku cez cyklotrasu. Uz som videl asi vsetko :D /a to som videl aj kozu vencit z kona na hradzi/


Naposledy upravil lto dňa 14.10.2022 - 13:16:53, celkovo upravené 1 krát.

14.10.2022 - 13:08:58
05
SCHROJF napísal:
Dosť, že tam nedali 5ku...ako pri vjazde do nejakého závodu cez závoru...

Zavora tam predsa stále je, stačí ju zavrieť ...
14.10.2022 - 13:15:44
00
Nestras so zavorami, doteraz si pamatam co sa stalo na Zelenej stope Merida a to som tam nebol, len o tom cital.

Inak ale netreba nejak zvlast o tom debatovat, z toho je zase len politika. Ten podstatny prispevok odznel, normalni ludia nepotrebuju tuna tabule, aby vedeli ze maju jazdit ako ludia. MTBckarom je to jedno, ti jazdia popri zachode a ti, ktori nie su ludia, tym tabula nepomoze :D
14.10.2022 - 13:17:35
01
keby to patrilo pod SV.jur viem co by tam bolo :D
14.10.2022 - 13:20:45
01
No, mozno by to mohli osadit, ja som to nechapal, ale asi tade fakt jazdia ako blazni. A dalsie take pred zakrutou, kde sa nedavno zabil clovek na cestaku. Lebo nedaju tomu pokoj, a to tam nie je prvy pripad.

A este by som dal tabulu prikazana teleskopa :D :P
14.10.2022 - 13:32:32
01
podla mna mytnicu na kazdy vstup do MK, tak ako v alpach, este by sa aj "vydelalo" :)
14.10.2022 - 13:44:23
00
Aj to bude. Len tomu daj cas. 2 Eura pre pesich. 5eur cyklisti a 10 eur auta. Vdaka vyzbieranim peniazom revitalizujeme les a postavime nove ihriska, parkoviska (sarkazmus).
14.10.2022 - 13:51:02
02
ak ta znacka spomali aspon par kompotov ktori ju tam potrebuju z 50 km/h aj ked na 20 km/h tak ta znacka ma zmysel bez ohladu na to ake cislo je na nej napisane...

strelcom tak nejak drzim palce ze to na tom mieste v pripade pruseru skonci iba prebrzdenym plastom...
14.10.2022 - 14:03:42
02
Len by ma zaujimalo kolko chodcov a vodicov aut si teraz lame hlavu, ako tam chodit, aby nebol pruser. Zase ma niekto riesit nieco za ineho ucastnika premavky. Nemoze si proste dat pozor kazdy na seba, svoje deti a psa. Ak by sa tym riadil vsetci, tak netreba tabue.

Kruci, ako ja nenavidim tie gulate tabule s cislom. To je ako by ti rovno povedali, si taky kkt ze nevies kolko je tu rozumne ist a my mudri, od stola to vieme lepsie aj ked sme tam nikdy ani neboli. Netusime o podmienkach ani o okolnostiach ale aj tak viem co je pre teba najlepsie. My ti sice povieme co mozes, co musis a co nesmies, ale ak sa nieco stane zodpovednost si nesies sam, my nic, my muzikanti. Neva, ze sme tu situaciu vlastne predpismi vytvorili. :@
14.10.2022 - 14:32:51
00
keyboard_arrow_up