Zaujíma vás jazdenie v noci?
ani trochu 12% [ 17 ]
môže to byť zaujímavé 66% [ 94 ]
praktikujem to už dlho 22% [ 31 ]
Celkový počet hlasov : 142
Neviem ako vás, ale mňa v poslednom čase dostalo jazdenie po tme. Slušných svetiel je na trhu uz pomerne dosť, takže do lesa sa dostať dá. Fotiek z takýchto výjazdov tu asi moc nepribudne ale pohlaď na vysvietené mesto, alebo prejazd lesom plným hávede(neverili by ste, čo žije naokolo) stoji za to a to už ani nejdem hovoriť o tom adrenalíne na cestách :evil:


Naposledy upravil Zigo dňa 23.06.2009 - 12:42:58, celkovo upravené 1 krát.

31.01.2008 - 18:38:32
00
svetilko bude snad v marci,tak uvidime :-)
31.01.2008 - 18:46:42
00
vcera som si bol potme zabehat v lese s novym bajkovym svetielkom v ruke a stretol som dalsieho bezca, s celovkou na hlave (btw. Danka ho pozna :wink: )... asi nas bude viac sialenych :shock:

nabuduce skusim aj s bajkom :twisted:
31.01.2008 - 18:54:02
00
chystam sa na to uz od minuleho roka, tak snad sa mi to podari co najskor, no nechcem, aby ma prekvali lad a nasledny pad..
31.01.2008 - 19:12:01
00
ha, s baterkou je to onicom. Ja som siel raz z Devinske kobyly po tme domov lesom. To bola jazda! Svetlo nemam :cry:
31.01.2008 - 19:19:56
00
no, nam sa raz zadarilo - bol uz koniec augusta, dost hodin, ale tuzba previest sa neskutocna, tak sme vybehli taky kratsi okruh do lesa - heh, len bez svetiel - v lese uz bola ku koncu paradna tma a najvacsia sranda bol (za normalnych okolnosti bezpecny a sympaticky) zjazdik dolu lukou :shock: a potom sme to zaparkovali v Oravskej priehrade - zmyt spinu - to nocne kupanie bolo super :P
31.01.2008 - 19:21:29
00
missy: to sme na tom podobne....tiez som sa davnejsie pokusil o jeden podvecerny vyjazd, ale uz nikdy viac :!: mal som dost zmiesane pocity, ked som isiel sam v sere a este ktomu bez lampasa :lol: ale aspon jedno pozitivum: spravil som osobny rekord, kt. tak skoro neprekonam :)
apropo viem ze kazdy z nas ma v tomto obdobi abstaky kvoli biku, ale v noci by sa malo spat a nie tarat sa po nocnom vyjazde :twisted:
31.01.2008 - 19:39:36
00
mne stacilo, ked som v lete isiel po tme a v burke zo sedla Grajnar do dediniek bez svetiel. Videl som akurat tak vzdialujuce sa blikajuce svetielko kolegu-bajkera, miestami prerusene bleskami... no nic moc
31.01.2008 - 19:41:07
00
Ja vzdy vyrazam na bikovacku za svetla ale skoro vzdy sa vraciam za tmy. Moj najneskorsi navrat bol o 1 rano, krasne hviezdy boli ale vacsiu tmu som v zivote nezazil. Ked sme sli po asvalte nevideli sme ani stredovu bielu ciaru a to uz mam po tme odjazdene cosi bez svetla.
Ale cisto nocny biking som este neskusal len viem ze ked som na ceste domov a uz je tma je to jedinecny pocit.
31.01.2008 - 20:55:17
00
lesna trasa ktoru poznas naspamat a zda sa byt cez den uz absolutne otrepana sa v noci meni na uplne ine jazdenie...

po par skusenostiach si ja takuto lahodku budem nechavat na teplejsie obdobie so suchym podkladom. predsalen to riziko po tme trochu dost stupa :(

urcite to vsak ma vela do seba :twisted:
31.01.2008 - 21:06:53
00
urcite by som to chcel skusit...ale nie je svetlo vhodne :(
31.01.2008 - 21:14:49
00
Najprv papulujete, že posranci schválili zákon zakazujúci bicyklom prístup do lesa a teraz potvrdzujete, že mali pravdu. Len tak si položte otázku... Kto sa v noci pohybuje po lese? Okrem osvetlených cyklistov? Kto má noc na to, aby si našiel v lese nejaké žrádlo? Kto je vystresovaný z predátorov? A teraz sa ešte pridajú aj cyklisti?

Btw - aspoň si pred nočným výjazdom namažte reťaz, aby tak nevrešťala a neplašila lesnú zver...
31.01.2008 - 22:07:38
00
Najprv papulujete, že posranci schválili zákon zakazujúci bicyklom prístup do lesa a teraz potvrdzujete, že mali pravdu.

poslusne hlasim, ja som ziadneho turistu v noci nezrazil :wink:
31.01.2008 - 22:41:22
00
V noci máš byť v bare, abo v spacáku. 8)
Stačilo mi keď mi cez lesnú asfaltku cez deň 3km od PP prebehlo medvieďa. A čakal som, kedy sa ukáže pani máma. Stať sa mi to v noci, tak by som asi ošedivel.

Poznám chlapa, ktorý išiel v noci na neosvetlenom cesťáku po asfaltke z dediny do dediny. Keďže prd videl, išiel po stredovej čiare ako po vodítku. Reku auto včas uvidí a vyhne sa. Lenže oproti išli s rovnakou logikou štyria tiež neosvetlení cyklisti za sebou. Tak ich sundal. Nejaké tie zlomeniny, ale žije.
31.01.2008 - 23:04:04
00
Som si raz neplanovane spravil nocny vylet pri treningu trasy Dubnicaku, od Iliavky az do N.Dubnice som slapal potme. Este ze som mal svetlo. Ale bal som sa kazdeho suchnutia listia. Kebyze nemam GPS, tak tam bludim doteraz, aj znamy teren sa potme uplne zmeni :!:
31.01.2008 - 23:14:03
00
keyboard_arrow_up