Pozeram, ze ste sli skoro to co sa pojde buducu sobotu s cembou http://cemba.cz/clanek.shtml?x=909 :) Tam by sme mali byt aj my z daleka;)

Dijck, ale Velke Karlovice su v Javornikoch, nie na Javorine.


No to je toho:) Ale samozrejme, mea culpa... Su to dost podobne nazvy a v tej lokalite som nikdy nebol...:)


tak nemudrujem ;) a vyhnem sa podobnej "banalitky" :)


Chcel si napisat banalitke:)
07.10.2007 - 23:10:28
00
Tu je video s jamou, vodou a listim, ktore som vam na vyjazde spominal :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=qGkeIQmC7IA

Len aby to nezacalo vznikat u nas ako Ficova pomsta bikerom :evil:


:D :D :D akoze takto som sa uz davno nenasmiala :lol: :lol:
kokoooz .... :twisted: :twisted:

:arrow: dijck, fox ale prestante. sak to je fuk :wink:
08.10.2007 - 08:13:31
00
nebudem trhat tie D-čka ... uži te si .. ;)


moc ma mrzi, ze si tie D-cka pretrhol, vsak Domino... :(

velka skoda nedobrovolnych odpadlikov Saldi (dufam, ze uz ok) a Pointer... jediny, co poznal trasu a tak sa vedenia zhostil "Bludny Holandan"... :shock:
aj tak som bol sam prekvapeny, co vsetko sa da slapat v sedle, ale ja tlacim rad :twisted:

super vylet, krasne pocasie, sqela partia (vdaka za nocny odvoz) celkovo som presiel 95 km a vsetci sme presli 2.350 vyskovych... wau

Javorinu si urcite este zopakujem... :wink:
08.10.2007 - 11:57:17
00
Dudo, ja som vcelku OK, no mam bike pauzu. Mrzi ma, ze som si nedala z tej tvojej slivky, mozno by sa mi nic nestalo, prip. by to nebolelo.. Moc sme spolu nepokecali, sefe uctovniku! :lol: Len by ma zaujimalo, co si robil na obrazku IMG_1485.jpg :shock:
08.10.2007 - 12:10:44
00
Len by ma zaujimalo, co si robil na obrazku IMG_1485.jpg :shock:


svet z pohladu mravca... 8)
08.10.2007 - 12:13:33
00
:lol: :lol: :lol:
08.10.2007 - 12:15:03
00
jediny, co poznal trasu a tak sa vedenia zhostil "Bludny Holandan"... :shock:
aj tak som bol sam prekvapeny, co vsetko sa da slapat v sedle, ale ja tlacim rad :twisted:


Fesi, ved ja hovorim, ze tuto 500 m od nas je asfaltka az na Javorinu, ale Ty neee, ved radsej to vysplhame po zelenej :D :D :D

A potom sa musis hore tvarit, ze poleziacky fotis vezu, pritom tam vsak oddychujes :twisted:

Ale aspon nam Martin ukazal, ako sa da vyslapat aj kolma stena :shock:
08.10.2007 - 13:00:28
00
jediny, co poznal trasu a tak sa vedenia zhostil "Bludny Holandan"... :shock:
aj tak som bol sam prekvapeny, co vsetko sa da slapat v sedle, ale ja tlacim rad :twisted:


Fesi, ved ja hovorim, ze tuto 500 m od nas je asfaltka az na Javorinu, ale Ty neee, ved radsej to vysplhame po zelenej :D :D :D


... ale ked kazde navrhnute vychylenie od trasy bolo trestane tvrdym telesnym trestom... :lol: :lol: :lol:

ale TERAZ VAZNE, Dutchmanov vyber trasy bol naozaj super, pravy bajkersky trip - trochu blata, trochu tlacenia, nadherne luky, krasne hrebenove vyhlady, suchotanie listia pod kolesami, krasne single, technicke aj rychle zjazdy - proste PARADA...

(a to moravske pivulo - mnam) :wink:
08.10.2007 - 13:28:58
00
vsetci chvalia , ale ja mam zmatok v dusi. Bud mi vyrazne klesla kondicka, alebo to bolo naozaj dost obtiazne, bo vela krat som nevladal. AAAle je to vlastne jedno, v kazdom pripade treba viac trenovat :oops:
ďakujem, že ste prisli, musime si tuto trasu zopakovat v druhej alternative, bez Lopenika, pripadne, ako navrhol Dudo.
08.10.2007 - 14:29:53
00
Ja fakt doteraz obdivujem Danku, ze to zvladla s usmevom... :roll:

Bolo to dost narocne, v poslednom kopci som aj ja uz mal toho plne zuby, velmi sa mi vsak pacilo ze nikto nehundral a vsetci to brali s nadhladom :D

Rad s vami pojdem kamkolvek, napriklad aj po tej lahsej cervenej z chaty na Mikulcinom vrchu.
08.10.2007 - 15:15:42
00
Okrem toho nas pobavili traja fesni vlciaci, ktori sa rozhodli branit svoje teritorium, do ktoreho sme sa votreli :shock:


Nebolo to pri stupani na Machnac? Raz nas tam tiez prekvapili, isli sme dole a oni sa rozbehli za nami. Nebolo mi vtedy vsetko jedno..kamosovi spadli v tom divokom uniku okuliare a musel ich potom hladat...


Jj, na takej samote hlboko v lese mala tetuska troch milych psikov, ktori ju akosi nechceli posluchat :evil:
09.10.2007 - 08:40:21
00
jediny, co poznal trasu a tak sa vedenia zhostil "Bludny Holandan"... :shock:
aj tak som bol sam prekvapeny, co vsetko sa da slapat v sedle, ale ja tlacim rad :twisted:


Fesi, ved ja hovorim, ze tuto 500 m od nas je asfaltka az na Javorinu, ale Ty neee, ved radsej to vysplhame po zelenej :D :D :D


... ale ked kazde navrhnute vychylenie od trasy bolo trestane tvrdym telesnym trestom... :lol: :lol: :lol:

ale TERAZ VAZNE, Dutchmanov vyber trasy bol naozaj super, pravy bajkersky trip - trochu blata, trochu tlacenia, nadherne luky, krasne hrebenove vyhlady, suchotanie listia pod kolesami, krasne single, technicke aj rychle zjazdy - proste PARADA...


(a to moravske pivulo - mnam) :wink:

bajkersky trip - trochu blata, trochu tlacenia, nadherne luky, krasne hrebenove vyhlady, suchotanie listia pod kolesami, krasne single, technicke aj rychle zjazdy - proste PARADA...


uvidime čo povies na javorniky :) ... inak na luky mozes zabudnut. a toho lista bude tiez pomenej. Pine trees rules this world :)
09.10.2007 - 12:18:23
00
Pine trees rules this world :)


Parada, to bude fajn zmena :D
09.10.2007 - 12:38:45
00
a uz ste vymysleli, ako sa stretneme na hrebeni s ucastnikmi CEMBA vikendu a urobime druzbu slivovitz-borovitz??? :twisted:
09.10.2007 - 14:59:40
00
a uz ste vymysleli, ako sa stretneme na hrebeni s ucastnikmi CEMBA vikendu a urobime druzbu slivovitz-borovitz??? :twisted:


:? z makyty je prudky zjazd ... ta druzba nie je dobry napad :D ...
09.10.2007 - 18:33:50
00
keyboard_arrow_up