ta to super ked si konarka nezmokla unas pri prsalo z rana a okolo 19 tej

ale ja som sa len narodila v Prešove údajne na Hollého ulici, doteraz neviem,kde to bolo:)) a viac som s Prešovom nemala nič spoločné,teda nie úplne nič,ale nebývala som tam nikdy,ale zase poznám Prešov veľmi dobre:)
01.05.2008 - 21:36:10
00
ale ja som sa len narodila v Prešove údajne na Hollého ulici, doteraz neviem,kde to bolo:)) a viac som s Prešovom nemala nič spoločné,teda nie úplne nič,ale nebývala som tam nikdy,ale zase poznám Prešov veľmi dobre:)
m


Holleho ulica je pri anficku tam sme sa narodili skoro vsetci
01.05.2008 - 21:46:04
00
Dovolim si nesuhlasit, ze na VV musi ist na Alpinku ... kludne moze pokracovat z Hresnej po cervej a dojde rovno na VV ... a z neho sa moze spustit na Alpinku :twisted:

Samozrejme to je jedna z moznosti. Potom treba napisat ze na VV sa dostanes aj z Jahodnej po zelenej alebo z Kos. Belej. Moznosti je vela. Ja som mu popisal len tu z Alpinky lebo tu cestu urcite neminie, co sa o pokracovani z Hresnej na VV neda povedat. Tam to treba poznat, alebo striehnut na cervenu. Je tam viacej ciest a nie vsetky vedu na VV.
02.05.2008 - 05:59:33
00
dobre dobre.. vratme s k nasej trase.
tak kedy? zajtra ci v sobotu? Lakko - asi to zavisi od teba mam taky pocit.

ja by som bol mozno aj za tu sobotu aby nas mohlo ist popripade viac ak je zaujem

U mna to prichadza do uvahy len v sobotu. Ja uz teraz "tazko" pracujem. Ked pozriem vonka, nevyzera to, ze by ste niekde isli. Alebo ano? Neviem co maju na sobotu naplanovane Vladol, Zombi, Muffin, Davhan. Mozno sa pridaju.
02.05.2008 - 06:17:32
00
neďakuj:)) ona aj mne vraví,že som divečina:)))) a ja som jej tvoj vek zámerne neprezradila:)) ale snažím sa ju vychovávať k úcte k starším:))) pišta,myslím aj na teba:)


Tak to si vyprosim aby si ma zaradovala medzi starsich. :D

BTW: Staci ak sa postaras aby dcerka narazila na neakeho krasneho bikera (mam poslat fotku?) a uz je nasa.
02.05.2008 - 08:29:49
00
U mna to prichadza do uvahy len v sobotu. Ja uz teraz "tazko" pracujem. Ked pozriem vonka, nevyzera to, ze by ste niekde isli. Alebo ano? Neviem co maju na sobotu naplanovane Vladol, Zombi, Muffin, Davhan. Mozno sa pridaju.

edit: no ja ked pozriem vonku vidim idealne pocasie na bike, takze ja pojdem asi dnes a zajtra uvidim... odhadzam o 11:00 ak by sa niekto chcel pridat


Naposledy upravil ja_michalko dňa 02.05.2008 - 09:29:46, celkovo upravené 1 krát.

02.05.2008 - 08:38:03
00
U mna to prichadza do uvahy len v sobotu. Ja uz teraz "tazko" pracujem. Ked pozriem vonka, nevyzera to, ze by ste niekde isli. Alebo ano? Neviem co maju na sobotu naplanovane Vladol, Zombi, Muffin, Davhan. Mozno sa pridaju.

v sobotu oddychujeme a ucime sa:) planovali sme v nedelu ist kojsovku, a z nej bud po cervenej a na poproc a bukovec, alebo vyskusat cervenu priamo z kojsovky smeron nad kojsov
02.05.2008 - 08:38:29
00
edit: no ja ked pozriem vonku vidim idealne pocasie na bike, takze ja pojdem asi dnes a zajtra uvidim... odhadzam o 11:00 ak by sa niekto chcel pridat
.
Ten rozdiel v pocasi je asi preto ze ja som zhodnotil o 6.00hod a ty o 8.30 hod. Prajem pekny pojazd.
02.05.2008 - 10:22:13
00
v sobotu oddychujeme a ucime sa:) planovali sme v nedelu ist kojsovku, a z nej bud po cervenej a na poproc a bukovec, alebo vyskusat cervenu priamo z kojsovky smeron nad kojsov

Vladol, v nedelu maju byt burky. Myslis to tak, ze pojdete z KH dalej po cervenej smerom na Kloptan po hrebeni a potom dole do Poproca? Niekde som cital, ze je to tam dost zarastene a tlacit treba aj dolu kopcom.
02.05.2008 - 10:22:55
00
Vladol, v nedelu maju byt burky. Myslis to tak, ze pojdete z KH dalej po cervenej smerom na Kloptan po hrebeni a potom dole do Poproca? Niekde som cital, ze je to tam dost zarastene a tlacit treba aj dolu kopcom.


ee, ziaden kloptan, z hrebena sa este skor odpaja modra znacka konciaca v poproci

ps: na sobotu poobede uz mam nejaky program, takze by som dal len nieco dietne (lajoska, vv), hlavne dufam, ze vydrzi technika (klop-klop)
02.05.2008 - 10:50:06
00
2 lakko: ked si dobre pamatam tak do poproca netrebalo tlacit , len treba vediet kde je ta cesta, miestami splyva s lesom :]
02.05.2008 - 10:51:40
00
Muffin mas pravdu, ta zarastena odbocka z hrebena je smerom na Medzev. Tak sa dohodnime na "dietny" vyjazd na sobotu. Smer KVP-Bankov-Jahodna-VV-Hresna-Alpinka-Bankov-KVP. Do stredy som bral antibiotika, takze som nesedel skoro dva tyzdne na biku. Snad to prezijem.
02.05.2008 - 10:58:11
00
ale musime vyrazat skoro, navrhujem stretko o 9.00 na moste pri koniarni, alebo 9.15 na bankove, nechcem sa potom plasit, aby som stihal dojst domov
02.05.2008 - 11:09:49
00
ale musime vyrazat skoro, navrhujem stretko o 9.00 na moste pri koniarni, alebo 9.15 na bankove, nechcem sa potom plasit, aby som stihal dojst domov

Ok, ja budem cakat na Bankove, prida sa este niekto? Ucit sa budete v nedelu ked bude prsat. Vecer si to potvrdime podla zaujmu . Ok?
02.05.2008 - 12:14:18
00
je to veľmi náročná trasa? uvažujem že by možno nebolo zlé spoznať nejakých nových bikerov lebo okolo mňa je dosť lenivcov hlavne :) pôjde sa viac po ceste alebo les? a trochu indiskrétna otázka ale koľko rokov máte vlastne? :)
02.05.2008 - 12:43:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up