nuz ostava ti len dufat, ze ho najdes (aspon suciastky)...

kill em all.. :evil:


svata pravda :!:
30.11.2006 - 15:53:02
00
v tom baraku byvam tri mesiace a zo schodov ani od vytahu nevidno, lebo je tam to drotene sklo. Jednoducho niekto musel ist na istotku, je to tak. No darmo
30.11.2006 - 16:24:31
00
no nahodny zlodej to urcite nebol, pretoze mi rozlomil FABku, a este s nejakymi brutal kliestami precvikol 1cm hrube ocelove lanko s ktorym bol ten bike priputany o stupacky....


Tie klieste nie su vobec brutal mi ich mame v praci a strihaju sa s tym tak 120 ocelove lano bez problemov a vobec na to nie je treba vynalozit velku silu.Tato tema tu uz raz niekde bola a poviem len to co som uz povedal vtedy, bajk treba mat v byte tam je v bezpeci.Zamykanie pred dverami o cokolvek je velke riziko.Je mi to luto. Pokial sa da riziko zmensit tak to treba spravit v max.moznej miere.
30.11.2006 - 16:37:02
00
v tom baraku byvam tri mesiace a zo schodov ani od vytahu nevidno, lebo je tam to drotene sklo. Jednoducho niekto musel ist na istotku, je to tak. No darmo


hmm.. dratene sklo? okruh sa celkom zuzi tymto poznatkom.. kedze nepredpokladam ze klieste nosi nekto ako beznu vybavu v zadnom vrecku.. len teraz to nejako nekomu dokazat..

kazdopadne ak uvidim tu modru univegu jazdca v pohode skopnem.. :) vela ich predpokladam v BA nebude.. keby neco sorry :D
30.11.2006 - 17:02:18
00
Prijmi moju sústrasť za to čo sa ti stalo.
Mali by sme sa z toho ale vážne ponaučiť!
V dnešnej dobe sa spoliehať len na mechanické zabezpečenie mi pripadá dosť naivné. Keď skombinujete mechaniku s elektronickým zabezpečením, bicykel je prakticky neukradnuťeľný. Cena účinného rišenia začína možno od 300 sk. Stačí trochu pohnúť rozumom.
30.11.2006 - 19:15:51
00
tak to je fakt smola. ale teraz aspon vidime, ze aky sme blby narod. sak tu co nie je priviazane, vlastne aj co je priviazane sa kradne. nie ze by sa v inych statoch nekradlo, ale Slovensko je urcite niekde na spici medzi zlodejskymi krajinami.
30.11.2006 - 20:06:26
00
tak to je fakt smola. ale teraz aspon vidime, ze aky sme blby narod. sak tu co nie je priviazane, vlastne aj co je priviazane sa kradne. nie ze by sa v inych statoch nekradlo, ale Slovensko je urcite niekde na spici medzi zlodejskymi krajinami.


za čechmi sme druhy v europskej únií :oops: ale len o chlp druhy. cca pred 2 týždňami to bolo v spravach
30.11.2006 - 20:56:51
00
tiez sa pridam k prianiam uprimnej sustrasti. ja som voci svoojmu milacikovi som doslova paranoidny, pokial ide o jeho uschovanie. predsalen nic ine vlastne ani nemam :) . prist o bike tak ....ani neviem. drzim palec.
30.11.2006 - 21:43:42
00
moc ma to mrzi :( ...preklepni si postupne vsetkych susedov..na 100 bohov isiel dotycny na istotu...Porozmyslaj,nad tym,kto vsetko v baraku byva a kto za nim chodi...nejaky fetaci mozno...Aj ked nad tym vsetkym si uz isto dumal...Hmm. Hlavu hore
30.11.2006 - 22:06:52
00
ono by sa vsetko zjednodusilo keby sa dal u nas bike poistit proti ukradnutiu... :roll:
01.12.2006 - 08:00:17
00
da sa. poistia ti ho v ramci poistenia domacnosti. a mozno by niektora poistovna bola ochotna dohodnut aj individualne poistenie na bike. treba sa informovat... problem by mohol byt napriklad v pripade, ze byvas v podnajme. tam si poistenie domacnosti nevybavis...
01.12.2006 - 08:15:39
00
Ja viem ze taketo poistky robila Uniqa. Kamarat si cez nich poistoval bike ale ci to este fungue neviem. :lol: Inak je to sila, tu si uz clovek nemoze byt isty nicim.
01.12.2006 - 10:32:48
00
a okrem toho je otazna vyska poistenia, co budu povazovat za zabezpeceny bike, aku sumu ti vratia...
01.12.2006 - 10:34:19
00
poistku by som bral aj ja. ale určite by chceli veľké poistné. a ak bz si chcel plnu sumu, tak za take 3-4 rokz by si si mohol kupiť novz bajk, ak by si miesto platenia poistky love odkladal
01.12.2006 - 11:03:55
00
poistku by som bral aj ja. ale určite by chceli veľké poistné. a ak bz si chcel plnu sumu, tak za take 3-4 rokz by si si mohol kupiť novz bajk, ak by si miesto platenia poistky love odkladal

No na to sa pojdem spytat,lebo u nas je to divoke ako tak pozeram...A verim,ze si odkladas kazdy mesiac a za tie 3-4 roky si pobezis kupit novy bike :) Inac nenapadlo vam,ze si tu corkari v pohode mozu vyhliadnut bike s majitelom a vsetky detaily,takmer do hodinky a potom... :?
01.12.2006 - 12:47:13
00
keyboard_arrow_up