to je stylov...Ja rock,punk,hardcore,Oi!,ska...,z kapiel Blood for Blood(to sa idem na biku roztrhnut,jak ma to"nabudi" 8) ),In Extremo je fajn a rychlejsi punk sa mi dost hodi,Real Mckenzies,Dropkick Murphys...Taky zjazd lesikom a do toho nadupanu muziku...moze byt :P
04.08.2006 - 11:02:38
00
No, ked ste to uz vyhrabali, tak sa pridam: nemam ziaden vyhradeny styl, pocuvam vsetko mozne, ale najcastejsie je to radiohead, massive attack, bjork, nirvana, pearl jam, blur, placebo, sigur ros a vela, vela dalsich... :)
ale na bajku nic, tam mam najradsej sumenie lesa, zurcanie potoka, bzucanie plastov, cvrlikanie volnobezky a cvirikanie vtacikov :)
04.08.2006 - 11:31:18
00
V podstate nemam tiez zaden vyhradeny styl, len nemam rad jazz (taky typicky cernossky, ked jeden fuka do trubky jak ho napadne, dalsi trieska do klavira ked si zmysli a vsetko to zabija typek s gitarou, ktory hrabe do strun jak ho napadne) a este nemusim funky ... ale v poslednej dobe pocuvam dost Kabatov, Jarka Nohavicu a co pride ... a ako uz vravi moja prezyvka, tak dost casto pocuvam folk a country, ale na biku zasadne bez muziky, vychutnavam si zvuky okolitej prirody, zvuky biku a svoje hlasne odfukovanie pri slapani do kopca :D :twisted: 8)
04.08.2006 - 11:42:13
00
V podstate nemam tiez zaden vyhradeny styl, len nemam rad jazz (taky typicky cernossky, ked jeden fuka do trubky jak ho napadne, dalsi trieska do klavira ked si zmysli a vsetko to zabija typek s gitarou, ktory hrabe do strun jak ho napadne)


dobry jazzik nie je zly, len na to, aby si si ho vedel vychutnat, musis zabudnut na zabehane predstavy o tom, ako ma hudba vyzerat 8)
04.08.2006 - 12:02:41
00
V podstate nemam tiez zaden vyhradeny styl, len nemam rad jazz (taky typicky cernossky, ked jeden fuka do trubky jak ho napadne, dalsi trieska do klavira ked si zmysli a vsetko to zabija typek s gitarou, ktory hrabe do strun jak ho napadne) a este nemusim funky ... ale v poslednej dobe pocuvam dost Kabatov, Jarka Nohavicu a co pride ... a ako uz vravi moja prezyvka, tak dost casto pocuvam folk a country, ale na biku zasadne bez muziky, vychutnavam si zvuky okolitej prirody, zvuky biku a svoje hlasne odfukovanie pri slapani do kopca :D :twisted: 8)


Pust si spravne blues a porovnaj so spomenutym "vychutnavam si zvuky okolitej prirody, zvuky biku a svoje hlasne odfukovanie pri slapani do kopca" a prides mu na chut. :P
04.08.2006 - 12:03:57
00
Pust si spravne blues a porovnaj so spomenutym "vychutnavam si zvuky okolitej prirody, zvuky biku a svoje hlasne odfukovanie pri slapani do kopca" a prides mu na chut. :P


no, mozne to je, ale ziadna hudba sa nevyrovna originalu, myslim tym zvukom na biku, pretoze to nie je len o zvukoch, ale hlavne o pocite slobody na biku a pri takom fajnom zjazdiku po lese, vtedy clovek citi, ze skutocne zije ... a to je ta spravna hudba pre bikera :wink: :)
04.08.2006 - 12:09:14
00
Hmm ked si biker neznamena to ze hned musis pocuvat inú hudbu ako doteraz!!! Pocuvaj co sa ti zachce a kebz to bola shakira(ale to by si naozaj nemal pocuvat ak nechces aby ta niekto dobre do.ebal
Ja pocuvam heavymetal a deadmetal a ostatnu tvrdu hudbu ale ne take ***** ako cervo a kuko ( tj. 2. a 3. prispevok) okrem Gun's


no ja neviem ale ked si taky metlak tak hadam vies ze je death metal, dufam ze si sa pomylil v tej rychlosti :D , inak ja pocuvam death, black, doom metal, grind core, trocha trash a trocha HC
14.08.2006 - 18:07:43
00
ja pocuvam skoro vsetko ale naj techno, dnb, hip hop a potom take hyty
14.08.2006 - 19:35:45
00
Rock'n'Roll RULES :twisted:
14.08.2006 - 19:46:09
00
...a potom take hyty


:shock: :shock:
14.08.2006 - 21:57:29
00
Hmm ked si biker neznamena to ze hned musis pocuvat inú hudbu ako doteraz!!! Pocuvaj co sa ti zachce a kebz to bola shakira(ale to by si naozaj nemal pocuvat ak nechces aby ta niekto dobre do.ebal
Ja pocuvam heavymetal a deadmetal a ostatnu tvrdu hudbu ale ne take ***** ako cervo a kuko ( tj. 2. a 3. prispevok) okrem Gun's


no ja neviem ale ked si taky metlak tak hadam vies ze je death metal, dufam ze si sa pomylil v tej rychlosti :D , inak ja pocuvam death, black, doom metal, grind core, trocha trash a trocha HC
najrdasej mam takych "mentalistov" ktori vedia tak akurat nadavat na inych.asi vam tie zvuky ako ked hadzem kamen do plechu idu na hlavu
15.08.2006 - 10:40:57
00
robo kamzik, duško grúň, marcelka laiferova, akord, senzus...
15.08.2006 - 12:14:20
00
Ja znesem vselico, teraz hlavne rock(The Cult, Velvet Revolver) ale da sa aj rap ale to skor live na nete(http://www.ontoptv.com/, http://www.bbc.co.uk/1xtra/)
15.08.2006 - 13:08:53
00
robo kamzik, duško grúň, marcelka laiferova, akord, senzus...

Neboj sa, aj takych ma Pan Boh rad. :P
15.08.2006 - 13:28:13
10
Metalindu
15.08.2006 - 14:09:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up