nerobime
03.10.2014 - 06:41:08
00
to je tak velavravny obrazok ze to musim pouzit znova a podotykam ze poniektorym uzivatelom dost vyrazne..
static.kompot.sk
03.10.2014 - 07:28:48
08
je tu vacsia zabava ako v teme politika :lol:
03.10.2014 - 07:36:05
00
Nový telefón už mám tak si ruším notifikácie z tejto témy...ďakujem za tipy a pomoc :-)
03.10.2014 - 08:15:37
00
no to zabijanie aplikacii operacnym systemom je tiez 'dobra' ficura. clovek ma nieco rozrobene, dojde mu mail abo sms a boji sa prepnut aby mu os nezakiloval aplikaciu. cele zle. keby to vyhodilo nejaky dialog ze memory low atd ze daco kilnut tak by bolo vsetko ok, ale zas kto by pouzival taky system co bude kazdu chvilu pisat memory low? to neni z ekonomickeho hladiska ziadane :)
03.10.2014 - 09:54:35
00
Aplikaciu ti nezakiluje-_- urcite nie po prijati smsky...este sa mi to v zivote nestalo...a to mavam naraz zapnute net...hudbu....kalendar....a dalsie veci...a vsetky zostavaju na pozadi....len su necinne kym na ne nekliknem :) takze sa urcite nemusis bat ze by ti to nieco len tak vyplo...
03.10.2014 - 12:24:10
00
capulo, nie, nie. Aplikacia tak ci tak nemoze vyzrat celu RAM, vzdy je tam fronta poslednych aplikacii v poradi. Uz pri suspendovani si aplikacia ma ulozit svoj stav. Pri zabijani dostava tiez signal od systemu (tak to funguje aj na normalnom Windows, ked sa caka na zavretie aplikacie), aby si porobila co mala kym sa zavrie.

Pri dalsom spusteni si vie aplikacia stav obnovit od minula a tvarit sa ako nic.
03.10.2014 - 12:38:37
00
martink nemuso to byt len v rezii vyvojara. Stretol som sa aj s tym, ze niektore fony s androidom to vobec nemali ale vyrobca autokill pridal hned do zakladnej verzie.

Mne sa este nestalo zeby som stratil rozrobenu pracu. Appka sa killne, potom ju zapnem a fungujem dalej. To, ze sa nacitava o 1 sekundu dlhsie oproti multitaykingu mi vobec nevadi
03.10.2014 - 14:44:38
00
na symbiane uplne bezna vec ze ten system mal problem bezat jednu vec an pozadi a robit nieco ine na popredi bez zakilovania kadecoho. takze aj obycajna sms vedela zhodit aplikacie. android netusim, ale na wp mi pri zadrbani ramky v klude killne aj aplikaciu ktoru mam prave otvorenu :)

ozaj, taka trivialna vec. ako sa na windows phone da stopnut prehravanie hudby? :) pustil som teraz podcasty reku skusim to ked to nejde odinstalovat ze co to za hovadina je. a teraz to nejde stopnut. len pauznut a stale to ukazuje ako aktivne ked napr menim hlasitost :)

jedine ze by operacne systemy uz tak pokrocili za poslednu dobu ze taketo veci co povazujem za zaklad ovladania su uz nezmyselne
04.10.2014 - 18:04:44
01
Nekillne ti aplikaciu, ktoru pouzivas. Ale tie, ktore si napr. pouzival najdavnejsie. Inak, pokial aplikacie vyzerie vsetku jej povolenu ramku, tak tipujem, ze OutOfMemoryException chyti aj na Androide ;-) Ale to je pripad, ked to prezenie samotna aplikacia.

To si trafil, prave MS s WP a Windows 8 na PC (cele Metro) pokrocil niekde az tak, ze niektore veci, ktore si dovtedy povazoval za potrebne a nutne, vyhlasili za zbytocne a pre zjednodusenie nepotrebne. Pri ovladani hlasitosti sa ti tak zobrazuje posledny podcast:
- kym po dlhsom case sam nezmizne (nestahuje sa kym je pauznuty, neboj),
- kym neprehras ine audio (potom tam bude ta skladba)
- kym neprehras video (napr. na youtube) - po jeho zavreti tam nebudes mat nic.
- (crazy riesenie) stiahnes si aplikaciu Stop the music a s nou to z tade odstranis.

To, ze to niekedy nevies odstranit len tak, je naozaj divne. Ale po case ti to moze prist aj naozaj zbytocne. Pretoze mojim cielom pri pocuvani hudby je ju zastavit (pauznut). A to, ci ju mam pri ovladani hlasitosti mi uz je nasledne jedno.

Napr. tak, ako som niekedy namiesto zbytocneho zatvarania aplikacii stlacal sipku spat si len uvedomil, ze stacilo chodit do startu. Ze tie aplikacie nebezia a nezeru nic ked su v Back Stacku (ponuka po dlhom podrzani sipky spat).
04.10.2014 - 19:26:51
00
ta keby to tam nevypisovalo a nezavadzalo napr ked hram hru a chcem menit hlasitost tak to tam vypisuje to posledne prehravane aj ked to je uz 2 dni neaktualne :) iba to rusi

no a uz ci mi to kilne system abo sa zdrbe aplikacia netusim, vidim len ze sa to zdrbe :)
05.10.2014 - 23:16:18
00
capulo, s tebou tazko. Uz ani neviem, aky problem si zazil. Ci ti raz padla aplikacia a teraz myslis, ze pada vsetko :D
06.10.2014 - 06:50:14
00
Ja to trocha zjednoduším: IDE NA WINDOWS PHONE STRAVA ?
Flame on!
06.10.2014 - 08:40:51
00
Ist by sla, ale...
https://strava.zendesk.com/entries/21975885-Strava-for-Windows-Phone-

Endomondo sa stara trochu inak. Strava priamo nabada vo svojej odpovedi ist ku konkurencii.
06.10.2014 - 09:25:10
00
Problem padajucich aplikacii je problem vsetkyh OS. Ci uz mobilnych, alebo imobilnych. :D Gaussova krivka funguje aj medzi programatormi, lekarmi a bohuzial aj cyklistami. :D
06.10.2014 - 09:33:49
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up