Máme LG, zatiaľ 4r bez problémov.
Tuk tuk
19.09.2023 - 05:31:26
00
Ja vzdy rozmyslam co za magorov v LG navrhuje tie zvuky (koniec prania, koniec susenia, koniec ohrevu v mikrovlnke) a preco sa to neda prepnut na tichy rezim alebo aspon jednoduche pipnutie.
19.09.2023 - 06:24:54
00
Deti to baví
19.09.2023 - 06:43:32
00
Mám otázku, nie je to síce biela technika ale hádam odpustia.

pôvodne som chcel len malý ručný vysávač s čo najväčšou výdržou na batériu (zrejme bosh) ... ale teraz rozmýšľam skôr o takom tom 2v1 tyčovom s vyberateľným malým, prípadne aj niečo drahšie čo zvláda aj mokré upratovanie a pod. Otázka ale je, že netuším ktoré značky sú dobre a ktoré sú len značky ale samozrejme nechcem žiaden dyson, nezarábam ako doktor

poradíte?
20.10.2023 - 08:25:57
00
Mame Electrolux ergorapido clasic a je ok (2kusyv rodine), uplne basic,ale ok.
Maximalna vydrz netusim, nikdy neotestovane, mokre vysavanie myslimze nema.
20.10.2023 - 08:30:11
00
Tieto tycove vysavace, ja ti neviem... Sice nevysava ale aspon zavadza. Kupoval som ho pred rokom na take to rychle upratanie, najma okolo stola, opadane blato z topanok, neustale omrvinky po deckach a pod... Ale ako bolo v prvych dnoch nadsenie, tak to aj postupne opadlo. Vysava to viacmenej vdaka rotujucej kefe, o nejakom extra tahu sa neda hovorit. resp. musi byt dodrzana kombinacia oboch. Treba to neustale cistit, pretoze bez toho to nevysava vobec. Nestaci len vysypat nadobku, ale aj rozobrat, resp. umyt a nechat poriadne vyschnut filter. Bez toho bez sance, ked je vlhy to nejde vobec. A to je ten kamen urazu. Ked to nespravis po pouzity, dalsie vysavanie uz len nadavas, nepomoze ani priebezne vysypat. Takze co vysavanie, to umyvanie. Z prvotnych pocitov- ze som to nekupil uz davno, sme sa dostali do stavu, ze v drvivej vacsine aj tak vytahujem velky vysavac. A to som sa snazil vybrat podla recenzii ako tak z tych funkcnejsich. Na druhu stranu, ked je pripraveny tak vysava celkom dobre (podlahu aj koberec) a da sa s nim ako tak regulerne povysavat cely byt, vydrz na to ma, +- tych 30min na plny vykon z dvoch. Mozno som nekupil dobry, neviem, ale pre spravnu a uspokojivu funkcnost to pre mna pyta "velku" starostlivost. Prave mozno nejaky "Dyson" je lepsie usposobeny...
https://www.alza.sk/tycovy-vysavac-concept-vp4136-d6336109.htm#popis
20.10.2023 - 09:16:15
01
V tom, co si popisal bude rozdiel v cene Dyson vs. ostatne. lapaloma Pozri aj Samsung, Karcher nemam s nimi skusenost,neviem kolko si ochotny investovat.
20.10.2023 - 09:22:39
00
okej, podľa tvojho popisu radšej len ručný (na tie omrvinky a pod), menej zavadzia, a na normálne vysávanie si nechať veľký čo máme teraz, keďže jemu nič nechýba
20.10.2023 - 09:32:28
00
segra kupila prave preto ten Dyson, ma psa labradora a tusim 5 ci kolko maciek cize vsade chlpy :D vsetky ostatne na tom vykapali a bud to vyreklamovala alebo vyhodila. s Dysonom je spokojna. Keby to nestalo take prachy asi si to kupim aj ja lebo ma tiez nebavi furt velky vysavac tahat a robot u mna nema sancu :D
20.10.2023 - 09:49:01
01
Na normalne vysavanie pouzivam posledne dva roky aku vysavac z Lidlu a funguje perfektne.
https://www.lidl.sk/p/silvercrest-aku-vysavac-zyklon-shazb-29-6-b2/p100312962
Saje ako Troskova. Na tyci ma rotacnu kefu a svetielko, ked dam kratky nastavec s kefkou, povysavam s tym aj auto, nabija sa na drziaku na stene. Nevyhoda je len bateria; na maly 50m2 byt to staci v pohode, ale do domu musim kupit nieco s dlhsou vydrzou.
Je pravda, ze filter je maly a kazde tretie vysavanie ho pri vyprazdneni nadobky oklepem, ale umyval som ho mozno dvakrat.
Odkedy ho mam, na Roombu (ktoru mam inak rad) sa prasi, lebo radsej rychlo pobeham s tym rucnym, nez by som mal upratovat hracky. A tahat za sebou velky vysavac na hadici a prepajat mu kabel medzi izbami, k tomu sa uz nevratim.
20.10.2023 - 10:52:02
05
cina. v xiaomi rodine je vela vysavacov co sa snazia kopirovst dyson. mam uz velmi stary takze neodporucim presne model, popozeraj nieco ako https://xiaomiplanet.sk/dreame-t20-34/ cenove rozpatie je velke. ja osobne vela pouzivam aj mop. okrem spalne nemame koberce, takze vydrz postaci na cely dom. macacie chlpy v pohode, beriem ho an na auto. ok kedy to mam doma obycajny vysavac nepouzivame:) jedna z najlepsich cinskych kup do domacnosti
23.10.2023 - 20:16:17
01
Poprosím o radu, resp. vašu skúsenosť: Je možné dať na práčku hl. 44 sušičku v väčšou hĺbkou, samozrejme za pomoci medzikusu.
03.04.2024 - 10:14:03
00
Podla mna v poho, aj ked bude zlozitejsie ten medzikus zafixovat. No postavil by som to naopak. Do pracky idem castejsie a menej sa budem zohybat.
03.04.2024 - 11:27:52
00
Pracku by som hore nedaval, je tazsia a ma tendenciu skakat.
03.04.2024 - 12:21:36
05
keyboard_arrow_up