Aky to ma vyznam bez blikacky?
15.05.2021 - 13:37:46
00
Ak ma inu blikacku,co predpokladam,tak mu netreba platit o 50€ viac.
15.05.2021 - 14:54:13
06
no ale musi nabijat 2 veci a vozit 2 veci. nie je lepsie mat 1. navyse ona aj inak blika ked sa blizi auto. ked nic nejde tak ani nemusi blikat a setri baterku
15.05.2021 - 17:51:15
02
hej super vec - nesvieti to, (ked idem na biku) az ked sa priblizujes k cyklistovi zrazu ti to uje_be cervene lumeny do oci - sietnice vypalene - pri obiehani mam potom chut ho skopnut do jarku
15.05.2021 - 18:06:00
01
no, ono ten nemecky zakaz blikacich rezimov vobec neni odveci.. ja tiez ked svietim tak tiez jedine trvalo. dajake setrenie aku nema vyznam, normalne svetlo vydrzi 5+ hodin co na bezne vyjazdy staci. akurat si zvyknut pripajat kabel doma hned
15.05.2021 - 21:05:05
01
Gusto0 napísal:
hej super vec - nesvieti to, (ked idem na biku) az ked sa priblizujes k cyklistovi zrazu ti to uje_be cervene lumeny do oci - sietnice vypalene - pri obiehani mam potom chut ho skopnut do jarku

Neprehanaj, auto to vidi aj 200m dozadu takze ti to nic nevypaluje a tento rezim je cez den a nie v noci.
15.05.2021 - 21:23:49
01
ved to bolo cez den - siel predomnou cyklista, dobiehal som ho - zaregistrovalo ma to a pustilo mi day flas do ksichtu - kedze som sa pozeral rovno tym smerom bolo to velmi prijemne.
15.05.2021 - 21:27:33
00
To si ho musel dobehnut snad tesne za zatackou inak by si to videl pekne dlho dopredu.
15.05.2021 - 21:28:30
00
tak nebolo to 10m za nim. ale nebolo to ani nejak extra daleko. ale hlavne mi ten silny day flash tepal do ksichtu kym som ho nepredbehol. ja celkovo nechapem tym silnym blikackam za bieleho dna - to je akoby si siel autom a ten co ide oproti ti blika dialkovymi. ved je to uplna kravina. v lese som sa stym uz tiez stretol - lebo doma to zapnu a vypnu az doma. nastastie to u nas zatial nieje este tak rozsirene lebo vtedy hladim do zeme a neviem ani kadial idem.
museli by to pouzivat s rozumom co je ale problem. napr. rano ked je este slnko nizko, svieti ti do tvare a je opar - vtedy je to viac nez vhodne. ale za bieleho dna?
15.05.2021 - 21:40:46
01
Isiel som na biku za kamaratom ktory ma radar a nepripadalo mi to az take ze "nevidim" z toho blikania...ale ja sam osobne ked idem.s niekym a mam zapnute svetlo tak prepinam z blikania na stale svietenie...ak sa jedna o auta ktore su len chvilu za mnou a za chvilu zase fuc...nechavam blikanie ktore je ako bych to nazval...reakcne viditelnejsie
15.05.2021 - 21:42:04
02
Teraz neviem ci si siel na biku alebo autom. Jazdim za kamosom ktory to ma zapnute a aj ked sim hned za nim tak mi to nijak nevadi.
15.05.2021 - 21:42:39
00
Za bieleho dna svetlo zanika cize aj ked niekto ma dialkove tak to nie je az take silne ako v noci (kedze su zrenicky stiahnute tak to ludske oko tolko nevnima)
15.05.2021 - 21:44:31
00
na biku. v aute mi to nevadi - lebo prejdes rychlo okolo a neriesis. na biku sa za takym vlecies niekedy dost dlho kym sa ti ho podari dobehnut a predbehnut. a nevravim o normalnom blikani - ale vseobecne to vybojkove day flash sa to tusim vacsinou vola. mne je to teda dost neprijemne. vidim hviezdicky este hodinu potom. to iste ked ide niekto oproti.
bezne blikanie beznymi blikackami za bieleho dna mi je ukradnute - lebo to fakt nieje vidiet a netusim na co to maju vobec pozapinane.
15.05.2021 - 21:53:52
00
No sice bez blikania, ale to podstatne je, ze viem kedy je za mnou auto a to dostatocne skoro, pripadne ak ide rychlo, tiez ma to upozroni. Predtym som sa stale nervozne pozwral ci nieco nejde ked som potreboval obist kanal alebo jamu na ceste a teraz som v pohode.
Blikanie, svietenie, presne ako sa pisalo je mozne zabezpecit inym geretom. A fakt minule ked som videl ako vario dokaze sialene blikat a zrychlovat to blikanie..... su to je*y pre vodicov, hlavne podvecer.
15.05.2021 - 22:56:20
03
martinsulovsky napísal:
Za bieleho dna svetlo zanika cize aj ked niekto ma dialkove tak to nie je az take silne ako v noci (kedze su zrenicky stiahnute tak to ludske oko tolko nevnima)

Áno, toto tvrdia aj motorkári a preto svietia diaľkovými. Mám 10 rokov odjazdenej na ťažkej motorke, ale diaľkové som cez deň okrem bliknutia nikdy nepoužil.
Keď vidím takého dementa, mám chuť trochu myknúť volantom v rámci svojho pruhu. Na jeho posratie to stačiť určite bude.
Neviem, kto má aký zrak, ale v letnom slnečnom dni ma dokáže diaľkové oslniť takmer rovnako, ako sa na moment pozrieť do slnka.
Nie každý človek má rovnako citlivý zrak, chuť, čuch. Nejakému slepúchovi to možno vadiť nebude, mne áno.
16.05.2021 - 08:40:40
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up