No tak dnes som si konečne poriadne sadol na bajk, že si prejdem jednu 43 km trasu. Bolo teplé počasíčko tak som neváhal ani chvíľku, ešte na poslednú chvíľu som rozmýšľal či si vezmem prilbu alebo nie. Nakoniec som si ju zobral (ako dobre). Išiel som na sedlo lúčky čo je vzdialené asi 10 km od môjho domu a odtiaľ som šiel zjazd do dediny Peťovka, zjazd bol široký asi 2m a hádajte čo sa stalo? No, ehm, :roll: pred jednou krásnou zákrutou mi oči vyskočili a brzdy nestačili brzdiť, nestihol som sa ani spamätať a búúm, trafil som sa čelne s motorkárom ktorý si to dobre pádil hore, no po chvíľi som sa zdvihol a začal rátať škody, jak na tele tak na bajku, našťastie na tele okrem odrenín a pravdepodobne prasknutej kostičke v zápästí, ktoré ma bolí dosť nepríjemne si to odniesol môj dual control a lak na kostre :cry: len dúfam že to dám do niekoľkých dní doporiadku. Prehodil som s motorkárom pár slov, pozreli sme či je všetko v poriadku a pomohol som mu ešte aj zdvihnúť jeho crossu :lol:, to mám ale dobré srdce, že? No a potom ma čakalo ešte neuveriteľných 25 km s posraným bikom, dúfajúc, že nemám nijaké vnútorné zranenie. Od dnešného dňa zjazdy budem jazdiť s maximálnou opatrnosťou a prilbu si budem brávať aj keď mi zavadzá. Aj tak si myslím, že som mal dnes poriadnu dávku šťastia, že sa to pre mňa skončilo prakticky tak dobre, neviete si predstaviť aký som mal pocit, keď už som vedel, že naša zrážka je nevyhnutná, úplne som v ten moment rezignoval na život :(


Naposledy upravil LuboTN dňa 20.04.2007 - 19:09:27, celkovo upravené 1 krát.

20.04.2007 - 18:17:32
00
:shock: klobuk dole..
20.04.2007 - 18:46:46
00
Tak to bol blby den ,ale hlavne ze si v poriadku ,len nerozumie ako to ze si motorku nepocul ved to reve na kilometre...
20.04.2007 - 18:47:20
00
to ti nezavidim :shock: .
a prilba mne akoze nikdy nezavadzia...
sak ja ne hlava ako moze zavadzat...
a ked uz tu prilbu mas tak nikdy nespekuluj
ci ju mas brat abo ne ;) vzdy si ju zober.
lebo aj inokedy sa ti nedajboze daco take prihodi a co potom?
a akoze krsku si vobec enpocul..
sak to dost huci ;) ci ne?
20.04.2007 - 18:48:07
00
kvalita, zelam ti rychle doliecenie
20.04.2007 - 18:51:49
00
no keď ideš rýchli zjazd a vietor fučí okolo uší, tak nepočuť vôbec nič. teda aspoň u mňa
20.04.2007 - 18:52:36
00
no zasa ale motorku by som pocul ;)
20.04.2007 - 18:56:34
00
Nebudem to tajiť, k vetru zo zjazdu sa ešte pridala príjemná muzika v sluchátkach :lol: ale to som mal na biku 1x a jak to tak vidím tak aj posledný :D ale vzhľadom na to v akom úseku sa to stalo tak aj tak by ma trafil, aj keby som stál :roll:
20.04.2007 - 19:07:47
00
...som rozmýšľal či si vezmem prilbu alebo nie...


nuz chlape, k tomuto sa tazko nieco da povedat... a k tym sluchadlam to iste... uz to tu bolo niekolkokrat spominane a vsetci zastancovia hudby na bajku machrovali, ze je to parada... tak dufam, ze si sa poucil na svojej chybe (nechcem napisat priamo hluposti), mal si naozaj viac stastia ako rozumu... a tiez dufam, ze sa poucia aj ostatni (aj ked o tom pochybujem)... zelam rychle uzdravenie...
20.04.2007 - 19:14:20
00
Noo, ono by sme sa zrazili aj bez nich, mal som ich prvý krát v živote a to len preto že chodievam sám ale už si ich viac nedám, nestojí to za to, keby som ich nemal tak zastavím a počkám a trafí ma v mänšej rýchlosti ale to je teraz už jedno, sám mi povedal, že cyklistu tam vôbec nečakal aj keď mu už ľudia hovorili, že tade bikery chodia, no čo už, hlavne že je všetko O.K. okrem môjho dual controlu a potrhaných laniek vpredu :cry:
20.04.2007 - 19:20:44
00
No pekne, to teda nezavidim taky stret.Aj napriek tomu ze tiez jazdim na moto tak podla mna motorky do lesa nepatria. :x Ale hlavne sa daj rychlo dokopy aj ty aj bike a jazdi :lol:
20.04.2007 - 20:10:47
00
ďakujem 8) :lol: budem sa snažiť :roll:
20.04.2007 - 20:20:32
00
fuha.. nepekne. môžem vedieť čo sa stalo s tým DC? si zlomil páčku alebo (dúfam)nie?
20.04.2007 - 20:22:24
00
Tak blahoželám Lubovi Š k "úspešnej nehode". Myslím, že motorkárov je v lesoch čím ďalej viac a preto opatrnosti nikdy nebude dosť. Nechcem moralizovať, ale pri jazde na bicykli by som si sluchátka do uší asi nikdy nedal. Okolie pri jazde na bicykli chcem vnímať nie len očami ale patrí k tomu aj ten správny zvuk - šum vetra, zvuk odvaľujúcich sa kolies a pod.
20.04.2007 - 20:27:48
00
Noo, ono by sme sa zrazili aj bez nich, mal som ich prvý krát v živote a to len preto že chodievam sám ale už si ich viac nedám, nestojí to za to, keby som ich nemal tak zastavím a počkám a trafí ma v mänšej rýchlosti ale to je teraz už jedno, sám mi povedal, že cyklistu tam vôbec nečakal aj keď mu už ľudia hovorili, že tade bikery chodia, no čo už, hlavne že je všetko O.K. okrem môjho dual controlu a potrhaných laniek vpredu :cry:

no a co, aj ja tiez chodievam vacsinou sam, hadam mi nechces povedat, ze ides vdaka tomu rychlejsie (v tomto pripade ti to asi nepomohlo)
20.04.2007 - 20:29:15
00
keyboard_arrow_up