mam problem idem asi objednavat fotak aj s objektivmi zo z madarska od jedneho typka povedal ze to moze poslat na dobierku ale je vobec moznost aj tu na SR ked si nieco objednavam reklamovat to? aj mozem povedat ze predavam diamanty a poslem na dobierku rozbite sklo.ked sa to posiela cez kuriera je aspon tam moznost otvorit to a povedat hej toto neni fotak ale maketa?
na dobierku osobne posielam kazdy druhy den od hodiniek az po oblecenie ale ked si mam ja objednat nieco za 700 eur mam bobky. vase skusenosti? :cry:
29.05.2009 - 10:28:18
00
otvor to rovno na poste pre tetou a ked tam nebude to co ma, mas hned svedka ze v tej krabici bola tehla a nie fotak a myslim ze nad 6ooo,- Sk je to uz trestny cin, ked ta niekto takto osuska, takze trestne oznamenie atd...cize dalsie problemy iba, pripadne je tam jeho adresa a pojdes mu ten "fotak" otrieskat o hlavu a mozno ti da spat aj dvojnasobnu cenu s obavou o svoj holy zivot :evil:
09.06.2009 - 09:32:52
00
Tak madarsko neni take velke aby sa neoplatilo ist po nieco osobne, co stoji 700eur. :!:
09.06.2009 - 13:52:36
00
Uvedom si, že chytráčiš, hľadáš čo najlacnejší tovar. A to je asi také, ako chytráčenie na burze - špekuluješ, niekedy vyhráš, niekedy prehráš. Akurát, že niektorí častejšie vyhrávajú a niektorí častejšie prehrávajú.
Takže možno pri tejto dobierke prehráš... Ale možno nie, možno až niekedy inokedy.
10.06.2009 - 00:08:19
00
..ako sa hovorí .. "kto sa bojí nech nechodí do lesa"
Ak máš obavu že ťa ošmekne tak to nekupuj na dobierku ... ani poštárka na pošte a ani kurier pri doručení nie sú zodpovední za to, čo je v krabici a nemusí ich to zaujímať ... pokiaľ nie je poškodený obal ich záujem o zásielku končí tvojim podpísaním prevzatia. To čo tam je, je tvoja vec a riešiť si to musíš sám ... osobná skúsenosť. Takže asi by som zvážil či sa mi oplatí ušetriť pár euráčov a kúpiť niečo čo je dosť háklivé, jemná mechanika a podobne .. alebo si priplatiť a mať záruku, mať servis a mať istotu ...
10.06.2009 - 08:15:21
00
keyboard_arrow_up