Zdravím e bikera na čipnutom šedom Focuse v červeno čiernom drese ktorý sa dnes okolo pol šiestej pohyboval na vodnom diele v Žiline, konkrétne v Budatíne. Debilkovi odkazujem že keď vie že niekto ide za ním tak je vážne neslušné si odpľúvať.
12.09.2023 - 20:26:15
01
No proste elektrogeroj. :)
12.09.2023 - 20:31:32
00
Ebike hučí a ide rýchlo, takže ti hučí aj prúdiaci vzduch okolo uší. Ak vyslovene nesleduješ situáciu za sebou, nevieš či tam niekoho máš. Ale na spomínaný efekt si naozaj dávam pozor. Ale ebajkeri sú na bajkoch pre radosť z pohybu (ako sme v tejto téme boli veľakrát poučení).. a nie, aby boli ohľaduplní k ostatným na trápnej hrádzi a sledovali okolie. 🙄
12.09.2023 - 20:32:58
03
hugo napísal:
Zdravím e bikera na čipnutom šedom Focuse v červeno čiernom drese ktorý sa dnes okolo pol šiestej pohyboval na vodnom diele v Žiline, konkrétne v Budatíne. Debilkovi odkazujem že keď vie že niekto ide za ním tak je vážne neslušné si odpľúvať.

Toto sa mi stalo tak cca 3 roky dozadu v NMnV a to bol obycajny c.h.u.j. na cestaku, ktoreho som nechcel potiahnut proti vetru, kedze celu cestu som si odmakal sam az z Piestan do Horneho Sŕnia a spat, takze d.e.b.i.l.i su vsade
12.09.2023 - 20:38:00
01
branomelis napísal:
Ebike hučí a ide rýchlo, takže ti hučí aj prúdiaci vzduch okolo uší. Ak vyslovene nesleduješ situáciu za sebou, nevieš či tam niekoho máš. Ale na spomínaný efekt si naozaj dávam pozor. Ale ebajkeri sú na bajkoch pre radosť z pohybu (ako sme v tejto téme boli veľakrát poučení).. a nie, aby boli ohľaduplní k ostatným na trápnej hrádzi a sledovali okolie. ?


Ale vedel to dobre , že za ním idem, mám hlučný orech a aj sa obzeral.
12.09.2023 - 21:00:46
00
Tak potom asi tá moja druhá časť teórie, že to jednoducho neriešil a asi nemá ešte cyklistické návyky.... Aj malé šteniatko, keď si človek zoberie, tak ho musí veci naučiť. Zvieratká sa snažia schádzať z hôr dolu a spolužiť s ľuďmi a ľudia sa zas menia postupne na zvieratká :)
12.09.2023 - 21:13:14
00
Je tu tema, ze je neslusne ist za niekym bez povolenia a preto ti ten vpredu ma poslat chriahcel ci sopel :) tak otazka je ci je to nevychovany ebikera alebo sa riadi inym bontonom ako ty ... ?
12.09.2023 - 21:19:21
00
Som ho akurát dobehol ,to je akože neslušné ? Som už dosť starý na to aby som vedel čo sa patrí. Nebudem to už ďalej riešiť.
12.09.2023 - 21:40:43
00
Asi je viac neslusne delit ludi podla vzhladu (oblecenie, vaha, na com sedi ...) a nie podla chovania. Kedysi prebiehali podobne kulturne vojny medzi ziletkarmi a batozkarmi. A preslo par rokov a napriklad stranka MTBIKER je okupovana mnozstvom ziletkarov a nikomu to nevadi. Podobne dopadne tento smiesny suboj bio a nebiosov. Okrem ineho preto, ze casom nebiosi zostarnu a bud odpadnu alebo presadnu ... :P :P :P
13.09.2023 - 07:21:50
04
Myslím Pišta že by si mal založiť tému "Múdrosti fóra", pretože veľa ľudí by to potrebovalo, najhoršie je však to že práve tých ľudí by tá téma nezaujímala ... :)

Ďalšou zaujimavosťou je že vlastne aj názov fóra v sebe skrýva info že tu patria aj ebikeri . Totiž keď vyslovíš názov fóra ako eM Té Bajker , je tam skryté slovo ebiker :) Emtéebajker.

A znie to ozaj smutne pre vás že vlastne každý biobiker je vlastne čakateľ na ebike :D. Paradoxom je že iba múdry si ho kúpi skôr ako ho bude potebovať, lebo len tak využije naplno jeho potenciál. Ak si ho niekto totiž kúpi zo zdravotných dôvodov, tak je veľmi pravdepodobné že nebude jazdiť rýchle traily, prechádzať náročné technické úseky či dokonca s ebikom skákať. A práve o túto zábavu, kde ebike ponúka nový rozmer možností dojazdu či výstupu, sa bioši pripravia.
Pripadá mi to ako človek ktorý bude presadzovať chodenie po Blave peši a odmietať nasadnúť do trolejbusu. Proste treba využívať všetko čo je k dispozícii aby bol život vyvážený...

A k tomu všetkému je tu práve táto úžasná doba, ktorá túto možnosť ebikovania ponúka a nieje to tu preto aby sme zleniveli, ale rozšírili si svoje obzory. Koľkí uprednostníte jazdiť autom do práce hoci tam viete zájsť vlakom či autobusom či peši??? Tomu hovorím pohodlnosť. Ebiker neberie ebike z pohodlnosti ale z dôvodu uváženého prerozdelenia kompetencií námahy medzi telom a strojom aby bola splnená podmienka koplexnej vyváženosti zážitkov počas jazdy.

Definícia ebikera je z môjho pohľadu "Radosť v pohybe" a tým je všetko povedané...
13.09.2023 - 08:11:20
00
xyz napísal:
no,veru,s tymi biošmi už mi ide na nervy.asi ho začnem volať e-boš 😆


(j)e-Bosch :D :D :D
13.09.2023 - 08:16:18
00
e-boš.pp daj radšej zas nejaké prirovnanie k ženám a sexu... klasický bicykel je ako 55 kilová žena...môžeš s ňou stvárať čo len chceš...zato e-bike je ako 110 kilová žena...nadrieš sa ako kôň ak si ju chceš otočiť do inej polohy a bez prípomoci (motora/Viagry) ju nedostaneš na vrchol :D :D :D
13.09.2023 - 11:43:44
00
Asi si myslel e-boh :) to znie dosť dobre.
Ale prirovnania ti moc nejdú,...
stále vravím že intelekt kilometrami nenahradíš. Treba byť v kondičke po duševnej aj po duchovnej stránke.

Načo ti je rekord na Strave
keď nemáš to v poriadku v hlave
Otvor knihu, prestaň šlapať
a konečne realitu sveta začneš chápať.
Okúsiť treba radosti sveta
to je na dnes moja posledná veta.
13.09.2023 - 14:01:25
02
my sme bikeri...zas si tam napísal bioši...tak ja ťa budem volať e-boš ty intelektuál...
13.09.2023 - 17:46:01
03
E-bosch 5.tej generacie :)

My sme priekopnici elektrickej mobilnej revolúcie,
zatiaľ čo vy už patríte do rezervacie.
13.09.2023 - 18:12:26
01
cron
keyboard_arrow_up