alenka ahoj ,posielam pre jožka na účet nejaké tie euráče ;) nejak som to prerozdelil
aby zostalo niečo aj na povodne ;( , ..fatranský mi časovo nevyšiel, ale v sulove sa hadam uvidime....
09.06.2010 - 11:26:56
00
skrsla mi v hlave dalsia dabelska myslienka; co tak pozvat pana Orema aj na cyklokemp v Poraci a tam mu to odovzdat?
bolo by to fajn keby mohol s nami aj pojazdit

to ma už tiež napadlo.. ale to je ďaleko, uvidíme ako sa to celé bude vyvíjať, keď ostane aj na ostatné nejak sa to porieši, teraz by som nechal ako prioritu bike
k ceste zvolen-stráňavy+maratón :o
09.06.2010 - 12:08:12
00
skrsla mi v hlave dalsia dabelska myslienka; co tak pozvat pana Orema aj na cyklokemp v Poraci a tam mu to odovzdat?
bolo by to fajn keby mohol s nami aj pojazdit
Polo vdaka za tip. Zapisane do diara na najblizsej porade ohladom pripravy Cyklo campu to prednesiem.
09.06.2010 - 12:25:05
00
Viem co je to byt bez prace a latat bike cim sa da :). A kedze som dnes na vyjazde nasiel ledabolo pohodene kladivo co som potreboval prave do roboty :D , usetrene eura zan posielam na ucet.
Najlepsie bude ked si bike vyberie sam. Podla mna si vyberie nieco menej narocne na udrzbu, aby to neskor mohol aj v poho servisovat...
09.06.2010 - 12:41:35
00
pekné HT určite.. alebo preskladá Kleiníka, turbi mu može radiť :P
09.06.2010 - 12:43:57
00
Tak som tu dnes prvý krát a som moc príjemne prekvapená, aký ohlas tá výzva vyvolala.
Okrem verejne uverejnených príspevkov mi chodí aj slušné množstvo ss, kde mi vyjadrujete podporu. Ja som výzvu zverejnila aj v profile na face, nakoľko väčšina mojich faceových priateľov
sú kamaráti, čo ich poznám z maratónov. Niekoľko ľudí si to stiahlo aj na svoje profily.
Ďakujem všetkým ktorí prispeli - MRK,BUNO,ŽAN,ŠTULO,PORTO,MILOš, PLUKOVNÍČEK ,FRADOG,aj ostatní,
tiež som zvedavá na konečný výsledok.
Nepredpokladám, že by sa mohol Jožko uraziť, nedáme mu to spôsobom -- chudáčik, tak tu máš bicykel, keď nemáš korunky. Ale spravíme to tak, aby to nevyznelo ako charita.
09.06.2010 - 12:44:59
00
poslane :cash:
09.06.2010 - 13:54:52
00
Craobs Toho Jožovho Kleina som síce nevidel, predpokladám ale, že bude v brutal stave no môžem za istých okolností odkúpiť rám za cenu ktorú by mu asi nikto neponúkol a bude do toho vašeho banku ďalší obnos peňazí. Ale to sa dá zrealizovať len bez prekvapenia a súhlasu Oremu.
Za ďalších iných okolností som ochotný ponúknuť za velkoobchodnú cenu bicykel zo značiek ktoré ponúkam.
09.06.2010 - 14:14:57
00
no ja si zasa myslím, že starý klein je holt starý klein a na takom ráme sa dá vždy stavať. Preto by nebolo rumnejšie skor zabezpečiť veškeré ostatné komponenty. Tým sa vyriesil aj problem s velkostou rámu . :)
09.06.2010 - 15:38:35
00
Dík, som rada, že sa to tu celkom rozbehlo, Ja s Tonkom sme tiež práve poslali love na účet.
Potom by som uvítala, keby ste mi sem napísali, kto prispel / suma nemusí byť/.


Ešte chcem pridať takú čerstvú malú príhodku s p. Oremom tento víkend.
Mala som na Fatranskom m. na starosti aj ubytovanie niektorých účastníkov. V piatok podvečer dorazil Jožko Orem na prezentáciu. Pýtala som sa ho, že ako prišiel zo Zvolena. On že na bicykli.
-" A kde budete dnes spať"
-" Tu niekde vonku sa vyspím" - to mi ostalo biedne.Spať vonku, po 120 km v nohách a na druhý deň preteky....
Tak som ho zobrala do telocvične, naskladala nmu polistyrénové platne, / neviem aké i/, ktorými
zateplovali budovu a on sa tak celkom zaradoval.

Jožko už je raz taký.Chodievame spolu Rudohorskú stovku-je to pre turistov ale chodíme to na biku ak je štart v Rožňave.A on príde do tej Rožňavy na biku tak aby stihol štart,absolvuje trasu ,v cieli(Košice)je schopný sadnúť na bike a ísť späť.Ale to sme mu zakázali a vždy u niekoho prenocuje,v poslednom čase väčšinou u Kaliho v Zl.Idke.A ráno si to šlape späť do Senohradu...... :y:
Za zmienku stojí aj jeho nehoda,čo ho zrazila nejaká baba pri ceste na Horal.Asi 3-4 roky späť.Pred štartom sa nechal ošetriť a hybaj na maraton.......Nezmar
09.06.2010 - 15:50:42
00
Craobs Toho Jožovho Kleina som síce nevidel, predpokladám ale, že bude v brutal stave no môžem za istých okolností odkúpiť rám za cenu ktorú by mu asi nikto neponúkol a bude do toho vašeho banku ďalší obnos peňazí. Ale to sa dá zrealizovať len bez prekvapenia a súhlasu Oremu.
Za ďalších iných okolností som ochotný ponúknuť za velkoobchodnú cenu bicykel zo značiek ktoré ponúkam.

Pozeral som tvoje KLEIN-y,tak Jožkov nie je taký pekný a on má ešte logo písané písaným písmom.Ale rám je celkom zachovalí,nejaký ten škrabanec tam určite je,veď ten bike už má čosi odjazdené...
09.06.2010 - 15:59:20
00
Spravna vec toto. :y: Len aby ho teraz nezacalo tapkat po pleci desatnasobne viac ludi a nebude sa chudak stacit cudovat kto vsetko sa k nemu hlasi. :!:
Poslane :cash:
09.06.2010 - 16:14:01
00
jasne, aj to odovzdavanie by malo byt decentne, najlepsie prostrednictvom niekoho, kto sa s nim pozna, aby si nepripadal ako atrakcia, ked sa pri odovzdavani zhrkne kopa neznamych ludi

v kazdom pripade dobra vec :y:
09.06.2010 - 16:19:19
00
podľa mňa by nebilo dobre oddeľovať,
Jožka a Kleina
patria k sebe tak, ako Jožko k maratonom

lepšia by bola (po novom bajku samozrejme) reinkarnacia jeho Kleina a napr. TURBO tunning
:!:
09.06.2010 - 16:20:20
00
Ak mám dobré informácie tak Jožko oslávi 55 r. 10.10.2010 (9.10. je ŠPRINTPOLOM). Bola by to vhodná príležitosť len je to dosť neskoro (aj keď nikdy nie je neskoro :) ).
09.06.2010 - 16:43:53
00
keyboard_arrow_up