Na kolko nam vonku leje, dovolim si sem zavesit video, ktore mi pomohlo sa neuveritelne posunut v pred. Mozno trocha teorie pomoze aj vam a zuzitkujeme to na dalsom vyjazde.
thumb_up0thumb_down
22.08.2022 - 12:39:19
00
Zajtra je opat sobota, tak sa vidime:

Kenai napísal:
TERMIN A MIESTO
Kazdu sobotu o 13:00 budem na Pisanom kameni. Presne tu :48.225789°N, 17.077178°E (WGS84) Pripadne sa vozit do okola na dohlad od toho miesta. Budem cakat do 13:15 hod. Potom si dam raz ci dava krat trail Pisany kamen na zahriatie, kto by nestihal este nas chyti na tom traily.
Mam tento bike, Endura dres, ciernu prilbu, vseobecne som sedo cierny ako smrt :lol:

To plati za kazdeho pocasia, az kym sa tu nedohodneme inak (Dohodnut inak = budem editovat tento prispevok a tiez ho skopirujem na koniec vlakna). Akcia sa kona aj ak nepridem. Verim ze sa dokazete zabavit aj bezomna (mozno este lepsie :D ).

Navrhy na zmeny casu miesta su vitane, ak sa stretnu s dostatocnym zaujmom mozeme to presunut na jedno kolo, alebo aj na trvalo. Pripadne urobit viac vyjazdov do tyzdna a kazdy si vyberie co mu bude viac vyhovoat.
26.08.2022 - 15:53:22
01
Pri poslednom vyjazde bol Pisany kamen slusne zapadany listim. Ak sa situacia nezlepsi je mozne, ze presunieme miesto stretnutia. Dam v cas vediet. Ked tak bude to len o par stovak metrov.
29.08.2022 - 23:57:04
00
Tak a opat sa zosobotnieva. Sice bude zrejme Pisany kamaen "zasnezeny" listami ale stretko aj tak na obviklom mieste. Zvazoval som obmenu a ist na Lozornanske traily, ale podla infa je ich problem najst ich pod listami. Ja to tam dostatocne nepoznam, aby som robil Smigla a nasiel to po cuchu. Ak sa tu najde sprievodca co to tam dobre pozna, mozem to dat dalsi tyzden.

Takze opat:
Kenai napísal:
TERMIN A MIESTO
Kazdu sobotu o 13:00 budem na Pisanom kameni. Presne tu :48.225789°N, 17.077178°E (WGS84) Pripadne sa vozit do okola na dohlad od toho miesta. Budem cakat do 13:15 hod. Potom si dam raz ci dava krat trail Pisany kamen na zahriatie, kto by nestihal este nas chyti na tom traily.
Mam tento bike Endura dres ciernu prilbu, vseobecne som sedo cierny ako smrt :lol:

To plati za kazdeho pocasia, az kym sa tu nedohodneme inak (Dohodnut inak = budem editovat tento prispevok a tiez ho skopirujem na koniec vlakna). Akcia sa kona aj ak nepridem. Verim ze sa dokazete zabavit aj bezomna (mozno este lepsie :D ).

Navrhy na zmeny casu miesta su vitane, ak sa stretnu s dostatocnym zaujmom mozeme to presunut na jedno kolo, alebo aj na trvalo. Pripadne urobit viac vyjazdov do tyzdna a kazdy si vyberie co mu bude viac vyhovoat.
01.09.2022 - 23:37:57
00
Dalsi vyjazd 10.9. bezomna. Musim robit :doh: Uzite si to a napiste ako bolo.
07.09.2022 - 16:31:19
00
Lozornianské sú prudko zjazdné 😜
08.09.2022 - 10:44:31
10
RobertS4R Jezis take nerob, zrovna ked nemozem. Chystam sa tam od zaciatku sezony a pojde sa tam ked nebudem moct ? :headbang:
08.09.2022 - 11:02:01
00
Kenai napísal:
RobertS4R Jezis take nerob, zrovna ked nemozem. Chystam sa tam od zaciatku sezony a pojde sa tam ked nebudem moct ? :headbang:


A čo už končíš s bajkom? 🤣🤣🤣 Neopuštaj sa,casuuuu ešte bude
08.09.2022 - 11:06:22
00
Nie, hadam. :-) Len som tam chel dat spolocny vyjazd, aby nam to tam niekto poukazoval. Zo sprievodcom je to vzdy vacsia zabava. No ved uidime, ci sa vobec niekomu bude chciet, ked som napisal ze nepridem. Zatial sa nezda ze by sa niekto chel chopit organizacie.
08.09.2022 - 11:12:10
00
Je to tu sice OT, ale aj tak si myslim ze to ludi v tomto vlakne moze zaujimat a mozu mat chut sa k tomu vyjazdrit.
https://www.mtbiker.sk/forum/post1875225.html
16.09.2022 - 13:23:13
00
Zajtra budem na obviklom mieste v obviklom case. Kto ma chut prist, je ocakavany. Budem sa tesit.
16.09.2022 - 21:26:54
00
Sorry ze sem naskocim takto od temy, ale nechodili mi upozornenia na toto vlakno... 🙄 Tieto vyjazdy vyzeraju zaujimavo, rad sa pridam, co je to ale za trail? Viem ze sa to da pozriet asi na TF, ale to je take info no... Dik moc, ako hovorim, niektoru volnu sobotu by som sa pridal.
17.09.2022 - 15:46:32
10
monke Kludne prid radi ta uvidime. Trail Pisany kamen je len hodne pokruteny chodnicek v mierne klesavom terene. Netraba na nom ani tahat ani brzdit tak akurat ako rozcvicka pre skusenych, alebo ako aklimatizacia pre zacinajucich trailovych jazdcov. Prejst to dokaze skutocne kazdy, nema to ziadne ficury, ani technicke pasaze, ale ak sa to ide v tempe je to celkom triky pre pomerne ostre neklopene zakruty a malu sirku trailu. Info na TF je k nemu skutocne dobre, neviem co by som ti este mohol povedat. Ak chces viac info kludne napis konkretne co ta zaujima.

Ale to to ma zaujima. Mas zapnute notifikacie k vlaknu a nechodia ti ? :o Informujem sa lebo by ma neprekvapilo keby nieco zblblo pre pocet ludi vo vlakne, alebo naschval z "lasky" adminov ku mne. (dufam ze je to len moja paranoja)
17.09.2022 - 23:20:24
00
Diky moc za info, znie zaujimavo, snad sa niekedy zastavim.

K tomu vlaknu, ja som totiz zaklikaval upozornenia na mobile a ocividne som sa netrafil😅
18.09.2022 - 09:44:43
01
Zajtra opat rovnake miesto a cas. Ale tak kto sa nenaucil do teraz, uz sa asi nenauci.
23.09.2022 - 23:20:32
00
keyboard_arrow_up