bikepro? no fasa
drotar; neviem ci maju nejake zabespecenie, na predajni maju len mreze, ale pri takej hodnote bikov by to naozaj chcelo nejake lepsie zabespecenie, hadam to mali aspon poistene
Poistovna to poisti iba vtedy ak splnia podmienky zabezpecenia co predpokladm splniuli, ale nejaky pohybovy senzor je mizerne zabezpecenie kedze sa da uplne jednoducho odstavit. samozrejme nechcem tu spekulovat o sposobe akym to bolo zabezpecene, ale urcite skodaa je vyssia ako spolahlive zabezpecovacie zariadenie. Snad to bude poucenim aj pre inych.
24.07.2011 - 11:41:30
00
najhorsie na takychto hromadnych zlodejinach je to, ze casto spolupracuju aj policajti.
Urcite kazdy z vas videl ako vytrhli bankomat v BB Trescu. Kde boli vsetci? Ked clovek ide nakupovat, cumia po nom vymleti SBS-kari, sleduju kazdy pohyb akoby kupujuci boli nejaki zlocinci, avsak ked tahaju bankomat su vsetci v pecku. Taketo veci nerobia smrdlavi fetaci, ktori potrebuju davku. Toto sa deje organizovane za ucasti PZ alebo SBS

Myslim, ze Marek to mal zabezpecene, otazne je ako tam vnikli. Akakolvek technika sa da odstavit.
Treba davat aj pozor na byvalych zamestnancov - hlavne ked sa nerozidu v dobrom, casto sa ti potom spoja s niekym a daju tip na slabiny.
24.07.2011 - 11:45:02
00
Samozrejme, vsetko sa da prekonat, ide o to iba za ako dlho a s akym vysledkom. toto je ale na inu debatu. Staci si vsimat ako su jednotlive obchody zabezpecene a mne je z toho niekedy az do smiechu, v akej naivite prevadzkovatelia ziju ked sa spoliehaju na to ako maju predajne zabezpecene. Ale to je fakt na inu debatu. Snad sa bicykle najdu pretoze to neboli kusky ktore vidime kazdy den.
24.07.2011 - 12:03:23
00
angel, ale to je bohuzial praca tych SBSkarov...cez den su v Tescu minimalne 4, co dohliadaju na ludi pri pokladniach a na vchody/vychody a po 22. zostavaju dvaja na cely obchod a samozrejme nemaju co robit, tak nevenuju praci taku velku pozornost...pokym sa dovola SBSkar v nocnych hodinach na recepciu, kde su dalsi, ktori debatuju o vselijakych hovadinach a dalej oni pokym kontaktuju policiu, tak su zlodeji prec a su vysmiati jak leco...
dufam, ze sa najde aspon vacsia cast tych bikov, ked nie vsetky...asi by mal majitel uvazovat nad lepsim zabezpecenim a pripojenim alarmu na policiu
24.07.2011 - 14:04:19
00
každá predajňa je poistená voči krádeži,to je jasné.
sbs je v podstate mafia takže tí v týchto veciach za určité percentá idú tiež....stačí keď dojdú o 10min. neskôr.
desať bajkov a štyri rámy,uvidíme či nejakí hlupáci sa na tom nebudú voziť po hrádzi.
Najlepšia ochrana je mechanická...pes.
24.07.2011 - 14:33:56
00
nemusis to mat na SBSku mozes to mat aj na fizlaren, najblizsia hliadka tam ide... neviem ci do 2 minut tam nie su. Iste moze sa stat ze ked si v malom meste kde je jedna hliadka ze ju vylakaju prec ako sa to stalo pri bankomate na Myjave ci kde.

Lenze napriklad v jednom obchode sa stalo ze to mal aj napojene na PCO aj dosli lenze neskoro. Alarm a folie na vykladoch... jeden z vykladov bol ale otvaraci, rozbili sklo len tolko aby prepchali ruku a otvorili klucku na vyklade zvnutra... tym padom sa im otvoril paradny priestor kadial by vyniesli aj slona... jemu zobrali iba jeden bike, samozrejme ten suverenne najlepsi a najdrahsi co tam mal... takze je jasne ze to mali ocihane dopredu a presne vedeli preco si idu a ako sa tam dostanu... samozrejme poistovna teraz namieta ze ta klucka na tom vykladovom okne nemala byt obycajna ale ta taka uzamykacia... ovsem ked podpisoval zmluvu tak ten poistovak si to prezrel a o klucke nic nehovoril...

keby na noc cez tie biky ako ich mal v rade prevliekol 5 poriadnych retazi alebo ocelovych lan so solidnymi zamkami garantujem ti ze ten zlodej by cumel ako puk, kym to ucvaknes... alebo rozrezes flexkou... minuty bezia.. a sanca na kradez sa zmensuje...
24.07.2011 - 15:22:07
00
biky su už dávno vyezene mimo republiku tak ako sa ukradnu vonu a objavia sa u nás tak to funguje aj opačne
24.07.2011 - 17:01:51
00
tak ono aj chlapcom z rajchu sa tu svojho času hlavne v podzemných garážach strácali drahé a hlavne nové autá.Poistka plus percentá...samozrejme vôbec som nemyslel tento prípad.
Inak na PZ by som sa vôbec nespoliehal,pretože keby mali záujem sa zaoberať lopatami tak niektoré výstavné kusy na hrádzi a ich majitelia by mali dosť problémy s pôvodom.
24.07.2011 - 17:08:58
00
triki presne tak ako pišeš toto som už pisal dávnejšie,že hrádza je výstavná sieň čorovaných silničiek
24.07.2011 - 17:25:27
00
...a sú to kolá nad 5 litrov.
24.07.2011 - 17:39:55
00
aj nad 8 litrov
24.07.2011 - 18:15:17
00
nechcel som ísť hneď tak vysoko. :lol:
24.07.2011 - 18:57:41
00
Inak ku koncu vlády naších červených Khmérov som nosil so sebou nejaký preukaz o kúpe bicykla, bolo tam výrobné číslo (Favorita) a raz ma aj fízli kontrolovali. Možno časom zas budeme nosiť niečo ako technický preukaz, určite by policajti pár ľudí načapali na čorknutých bikoch v každom meste :tmi:
24.07.2011 - 19:31:21
00
a ako by ste dokazovali svoj bike vy? mňa chytiť niekde v BA alebo aj na maratóne tak nemám doklad ani náhodou, všetko v Brne založené v šuflíku.. tak čo mi vypíšu bloček a do 7 dní odošlite kópiu o kúpe alebo čo?
24.07.2011 - 19:41:47
00
to je osemetna vec s tym dokazovanim pomocou nejakych preukazov o povode...
Ale teda ti chmataci urobili riadnu skodu :tmi:
24.07.2011 - 19:54:48
00
keyboard_arrow_up