Kúpiť nový bajk alebo bude stačiť používaný na FR tak to 50tis.???
Napíšte Vaše skúsenosti s kúpou v bazároch a v obchodoch.
Ceny, značky, stránky, obchody.... všetko čo s tým súvisí
10.12.2005 - 00:06:06
00
noo najlepsie je kupit jazdeny od niekoho o kom vies, ze na nom nedaval 3 metrove dropy.. ale skor sa iba vozil do obchodu po rozky a tak....

ale ked si si na to vyhradil 50 litrov tak to by sa dal uz nejaky zakladny freeridovy model zriesit....
10.12.2005 - 16:04:37
00
ja som za bazár. možeš si tam už vyberať medzi ponukami aj podľa farby :)
je to nevýhoda ak bývaš ďaľej od predávajúceho, ale ak si môžeš tovar pozrieť, tak neni o čom. ja rád kúpim dobrú vec s bazára. teraz som kúpil ojeté bežky :)
nemáš záruku, ale ak sa vyznáš do bikov, tak vieš čo to ešte dá. samozrejme že existujú aj iné faktory a skryté vady. super vec je, že keď sa strtúliš na novom 100k biku, tak máš depku a tešíš sa menej s tvojho stroja a keď sa strepeš na 100k biku za 50k, tak ti nevadí škabanec a jazdíš s ním - aj sa knemu správaš suverénejšie. najpodstatnejšia vec: môžeš si dovoliť niečo, na čo máš, ale nemáš na to prachy. môj názor
12.12.2005 - 09:30:22
00
Ja by som zase jazdeny bike nekupil. Nevedel by som, ako sa on predchadzajuci majitel staral. Ale vseobecne nemam rad jazdene veci... Radsej si kupim nieco lacnejsie, ale viem co mam. Tiez by som sa bal, ze je to lopka...
30.12.2005 - 20:35:41
00
musis davat pozor ak kupujes z bazaru ja by som v pohode kupil puzivany bike z bazaru za 50000 ale by som ho najskor musel dokladne obzriet skrabance by my uz nevadili a na biku by som jazdil drsnejsie ako na novom neviem preco ale je to tak mozno preto ze ten predomnou sa na nom nezabil tak sa nemozem zabit ani ja(:
06.01.2006 - 01:31:14
00
keyboard_arrow_up