ja som hlavne zvedavý či aj teraz budú chodiť tie trápne maily typu "taliansky brankár bol vylúčený v 25 min." a pod... :?: počúvali sme celý druhý polčas v rádiu po taliansky v aute a poviem vám to bol zážitok :)
24.06.2010 - 22:45:52
00
....koľko krát bolo mama mia a stupido?? :D
24.06.2010 - 22:50:17
00
Ja sa ľuďom čo na náš futbal pindajú ani tak nečudujem. Domáca liga je jedna veľká fraška, takisto SFZ. Chalani čo hrajú mimo SR, mohli na MS jedine prekvapiť, čo sa im aj podarilo. Ale s jedlom rastie chuť a ľuďom už postup z kvalifikácie prestal stačiť. A tak po dvoch veľmi zlých zápasoch nadšenie rýchlo upadne.
24.06.2010 - 22:52:35
00
:y: je to fantasticky uspech pre celu krajinu, ten zapas vyhrali zasluzene. taketo nervyzapasy mam rad :rock:
24.06.2010 - 22:54:28
00
Wilki ruzove okuliare sa nenosia uz ani v bordeli :-) Dostali sme sa na MS nahodou a nezasluzene a jeden dobry zapas nam reputaciu nenapravi :-) 3 : 2 je hokejovy vysledok takze ten pocet golov svedci aj o nasej nevyrovnanosti a toto je cista realita.
EDIT : hlavne sa z toho neposer.e :rofl:

si ma pobavil :rofl: :lol:
25.06.2010 - 06:13:35
00
ten golovy zaver s pohladu talianov som cakal, ale necakal som ze slovaci daju este jeden gol
jednou vetou: utrpeli sme vyhru 8)
25.06.2010 - 06:26:07
00
Ako poviem vam...nasi nehrali zle, ale mali sme neskutocne vela, vela stastia a ako komentator poznamenal, ze stastie sa priklana k snazivejsim....co asi suhlasim.
Nasi hrali pekne a disciplinovane!
Zato taliani boli ako vymeneni. Talianov takto nepoznam. Keby sa boli ukazali v plnej sile ako po ine roky, tak nas roznesu.
25.06.2010 - 06:48:45
00
BBC Radio 5 live's David Pleat at Ellis Park:

"Quite incredible - Lippi drifted off down the tunnel and didn’t shake hands with Vladimir Weiss, Slovakia's manager. It was a deserved victory in terms of overall play. Not only were they brave, but they were better and they imposed their will on the Italians. This was a remarkable afternoon. It was a wonderful win over the world champions. Maybe the Italians will want an English manager now."

BBC komentatori sa celkovo dost rozplyvali nad nasim vykonom, dobre sa to cita ;) okrem ineho to nazvali "arguably the best game of the tournament so far"
25.06.2010 - 10:38:49
00
By som len dodal, že čo sa týka atmosféry v podnikoch a krčmách počas zápasu tak tá sa dala pri strelenom góle zo slovenskej strany prirovnať k svinkám na zabíjačke. Revali, hučali, kňučali a iné hrdelné vrieskanice. Sedeli sme v parku na námestí a podľa oneskorení výkrikov z rôznych podnikov sme tipovali, kde sú ľudia viac naliatí :lol:
Inak potešujúci výsledok, ale "keby" taliani dajú to peklo čo od 80-tej minúty bolo,skôr, tak by to bolo ako zápas s Paraguajom.
25.06.2010 - 11:00:46
00
co sa tyka atmosfery, tak kolega bol v JAR na SVK - Paraguaj a doniesol odtial vuvuzelu. takze trubilo sa poctivo na vuvuzele az do noci ;)
25.06.2010 - 11:13:47
00
Ja futbal teda prilis nesledujem, takze to vsetko hodnotim trochu laicky, ale zaver kvalifikacie a teraz tie zapasy na MS som si pozrel.

Zaver kvalifikacie v Polsku bol naozaj zly a hovoril som si, ze tak takto by to vyzerat nemalo a ze sme mali naozaj stastie ake sa nevida. 1. zapas MS proti NZ hrali nasi podla mna celkom slusne a dobre sa na to pozeralo, mali sance. Trochu stastia tam v zavere chybalo, ale nebol to zly vykon, aj ked remiza zamrzela kedze sme boli podla mna cely zapas lepsi team. Proti Paraguaju to potom bolo zrazu fakt zle, tam ma nasi sklamali - to bolo za trest pozerat sa na nich ako stoja v obrane a paraguajcania, ktori podla mna nevedia prilis kombinovat a tvorit hru/utocit ich v tom minimalnom mnozstve sanci co mali opinkali a dali z toho goly. Proti Taliansku bol team ako vymeneny, tvoril hru, kombinoval, utocil. Fakt pekny futbal a zaverecnych 20 minut bolo v kancli sialene napätie. Fakt zazitok. Aj keby sme nepostupili, tak by som povedal, ze si po Paraguaji nasi reputaciu napravili a predviedli, ze hrat vedia. :y:
25.06.2010 - 12:04:24
00
pre tych, co hovoria ze sme postupili na ms len nahodou a ze sme mali len stastie v zapase s polskom nech si uvedomia ze ze v skupine bolo 7 timov, teda 12 zapasov pre kazdeho.
chudaci
25.06.2010 - 14:18:58
00
No a teraz si tu budete vsetci nadavat do chudakov. Pekne je to, dobri fanusikovia ste. Len tak dalej.

P.S. To, ze v Polsku nasi zapas nezvladli a mali len stastie nema nic spolocne s dalsimi zapasmi ktore odohrali.
25.06.2010 - 14:23:40
00
BBC Radio 5 live's David Pleat at Ellis Park:

"Quite incredible - Lippi drifted off down the tunnel and didn’t shake hands with Vladimir Weiss, Slovakia's manager. It was a deserved victory in terms of overall play. Not only were they brave, but they were better and they imposed their will on the Italians. This was a remarkable afternoon. It was a wonderful win over the world champions. Maybe the Italians will want an English manager now."

BBC komentatori sa celkovo dost rozplyvali nad nasim vykonom, dobre sa to cita ;) okrem ineho to nazvali "arguably the best game of the tournament so far"


miesto they tma mohli datviackrat slovakia nech sa to ludom vryje
25.06.2010 - 20:48:14
00
:y: je to fantasticky uspech pre celu krajinu,

Trošku preháňaš, nezdá sa ti? Čo to Slovensku pomôže? Bude lacnejší chlieb alebo benzín? Vyššie dôchodky? Rodinné prídavky (no, tie budú, o 2 centy, ale to vymyslela teta Viera a nie futbalisti)? Porastie HDP? Zníži sa štátny dlh?
Zobuď sa! Tí futbalisti konečne urobili poriadne svoju robotu, za ktorú sú platení, a to nie zle. Ak by tak flákali svoju robotu, ako v prvých dvoch zápasoch futbalisti, ľudia pri pásoch v automobilkách, tak by tu tie automobilky neboli a chodby na úradoch práce by boli preplnené...

Takže je to maximálne fantastický úspech pre tých futbalistov, lebo porazili majstrov sveta. A my pri obrazovkách sme mali z toho slušnú zábavu. Trochu aj nervy.
25.06.2010 - 22:49:43
00
keyboard_arrow_up