ja si nemysliim ze to je az tak nekolektivny sport... malokedy jazdim sam a vobec ma to tak nebavi ako s partou... a to s tym sexom... hm.. nech skusi autor najprv sex a potom nech pise
18.05.2007 - 14:39:43
00
Tak som si precital tu prilohu celu a tolko som sa Vam uz teda dlho nenasmial ... tolko kravin pokope :lol: :roll: :shock:
18.05.2007 - 15:38:52
00
tiez mi bolo chichotne pri tom citani,ale podla mna najlepsie co som cital bolo: "Kvalitnú odpruženú vidlicu SR Suntour s komfortným zdvihom 63 mm"
:lol: mam skoro raz tolko a stale malo...
18.05.2007 - 16:22:53
00
dalsia perla:
Oceľové rámy sú síce pevné, ale aj ťažké, preto dnes prevažujú hliníkové alebo kompozitné, zhotovené z uhlíkových (karbidových) vlákien.
:lol: :lol: :lol:

hej na tom som sa smial aj ja :lol:
18.05.2007 - 17:25:49
00
ach, fakt vysoká úroveň textov.. hlavne rámy z HLINÍKA a KARBIDU :roll: by som chcel vidieť ten ich hliníkový rám..
18.05.2007 - 18:42:49
00
pekne vystizne ... neni co dodat
18.05.2007 - 19:46:37
00
ach, fakt vysoká úroveň textov.. hlavne rámy z HLINÍKA a KARBIDU :roll: by som chcel vidieť ten ich hliníkový rám..

No hlinikovy ram by bola bombova vec, lebo ten by nepraskol, ale zohol sa do praveho uhla a ako by sa s nim potom rezali zakruty :lol: ak by sme nechodili do kolečka :shock:
18.05.2007 - 19:54:37
00
No hlinikovy ram by bola bombova vec, lebo ten by nepraskol, ale zohol sa do praveho uhla a ako by sa s nim potom rezali zakruty :lol: ak by sme nechodili do kolečka :shock:


Hlavne by bolo mozne prisposobit si geometriu ramu svojim potrebam - kdykoliv, kdekoliv.
18.05.2007 - 22:50:51
00
ten hliníkový by sa dal vyučiť taktiež ako full na dáke dropy, ked sa na nom skočí tak ten náraz absorbuje celý rám. nevýhodou tohto rámu bude asi problemetickejšie vrátenie do pôvodného tvaru :-( ale na kolene sa to bude dáť spraviť pravdepodobne aj v teréne xixixixixi :-)


ale treba povedať že SME niesú športové noviny
18.05.2007 - 23:50:49
00
ale treba povedať že SME niesú športové noviny


tak nech do toho nekafru!
18.05.2007 - 23:54:09
00
Ten prispevok som cely necital i ked utrzky z neho boli naozaj vtipne, skor ma ten zaciatok priviedol na myslienku preco vlastne bikujeme, je to iba utek z mesta a smogu alebo zivotna fylozofia.
Pre mna osobne je to uzasne ked sa mozem spustit krasnou dolinkou alebo vidiet krasny vyhlad a este ked je krasne pocasie, vzdy i ked by som bol na tom mieste po tisici krat uchvati ma to ako po prvy krat, vzdy si pripadam akoby som objavoval cosi nove a vzdy este krajsie. Zaujima ma co vas teda vedie do lesa ci len sportovy vykon alebo aj tuzba po relaxe a radost z pobytu v prirode. Ci vas viac nadchne vyjazd s kamosmi alebo samostatny vyjazd niekde na samotu. Samozrejme moze sa zdat ze som trosku odbocil od povodneho prispevku ale zdalo sa mi to zaujimave v tejto chvili nejak to rozanalyzovat.
19.05.2007 - 13:03:31
00
Hehe, Suntourka s komfortným zdvihom 63mm :lol: bez slov.. :lol:

Zaujima ma co vas teda vedie do lesa...

ja osobne mám rád kopčeky a najmä potom ten výhlad.. je to super pocit keď sa po niekoľkých hodinách vytrepem s bikom na kopček a vidím to čo vidím :) A tiež si potom užívam ten zjazd smerom dole, také decentné lesné chodníčky, občas nejaký menší skok a tak. Mám rád technické pasáže a krásnu prírodu, a Slovensko je ohľadom tochto super krajina. Väčšinou chodievam s nejakým kamošom alebo aj s partiou, ale nerobí mi problém vybehnúť niekde aj sám, občas treba aj trošku súkromia :wink: MTB Rulezzzzz 8)
19.05.2007 - 16:25:48
00
Ten prispevok som cely necital i ked utrzky z neho boli naozaj vtipne, skor ma ten zaciatok priviedol na myslienku preco vlastne bikujeme, je to iba utek z mesta a smogu alebo zivotna fylozofia.
Pre mna osobne je to uzasne ked sa mozem spustit krasnou dolinkou alebo vidiet krasny vyhlad a este ked je krasne pocasie, vzdy i ked by som bol na tom mieste po tisici krat uchvati ma to ako po prvy krat, vzdy si pripadam akoby som objavoval cosi nove a vzdy este krajsie. Zaujima ma co vas teda vedie do lesa ci len sportovy vykon alebo aj tuzba po relaxe a radost z pobytu v prirode. Ci vas viac nadchne vyjazd s kamosmi alebo samostatny vyjazd niekde na samotu. Samozrejme moze sa zdat ze som trosku odbocil od povodneho prispevku ale zdalo sa mi to zaujimave v tejto chvili nejak to rozanalyzovat.


Prave naopak, dakujem za navrat k teme. Za seba - nepoznam lepsi relax, ci uz solo alebo s kamaratmi. Praca na kondicke a sportovy vykon je prijemny vedlajsi ucinok.
19.05.2007 - 18:18:36
00
tak tak, je to nadherny pocit, ked sa clovek moze spustit dole, po tazkom vyslape, taky pocit treba jednoducho zazit 8)
19.05.2007 - 19:36:26
00
tak tak, je to nadherny pocit, ked sa clovek moze spustit dole, po tazkom vyslape, taky pocit treba jednoducho zazit 8)


Ja zas radsej idem hore na kopec :wink:
19.05.2007 - 20:46:30
00
keyboard_arrow_up