...najlepsi je ten s tym malym karom :-)
04.12.2008 - 14:05:52
00
moj nick vznikol zlozitym vygenerovanim 128bitoveho algoritmu ako nahodne alfanumericky vybrany suhrn znakov, ktory pouzivam na vsetky hesla v bankach, pc, mobile, aj ako heslo pri vstupe do domu a firmy... ale radsej ho nikde nezverejnujem, aby to nebolo napadne...

DUsevny DObrodruh
04.12.2008 - 14:28:35
00
Tak to by sme mali ten algoritmus osláviť! hehe
Som rád, že si. hehe
04.12.2008 - 14:31:03
00
ešte že nemáš nick DuChu :mrgreen:
04.12.2008 - 14:33:28
00
ešte že nemáš nick DuChu :mrgreen:

co je to CHUbrodruh? :P
04.12.2008 - 14:44:16
00
nie to je ***** :mrgreen:
04.12.2008 - 14:47:21
00
moj nick baroon bude mat zachvilu 3roky :], len nvm ako vznikol...
04.12.2008 - 15:46:43
00
Môj akutalny ma uz dosť rokov a preto ma aj taku podobu.
V tych casoch som volal jedneho spolužiaka Maťo mlieč a ked ma nič ine vtedy nenapadlo tak som dal toto :D a teraz je môj nick oblúbený hlavne v jedálnych lístkoch.
Hlavná vyhoda je že som na výjazdoch a zasadnutiach v BA aj ked som tam osobne neni :D :twisted:
04.12.2008 - 16:02:48
00
no jo ja mam asi najspostejsi nick aky sa len da :lol:
Kedysi davno som sa z haluze regol. na pokeci, aby som mohol spamovat. Nevedel som ake meno tak ma v tej sekunde napadla takato kravina. Kedze som si toto fotum citaval dlhsie nepotreboval som sa regnut. raz som chcel tusim hlasovat, tak som z haluze napisal tento nick z tym ze sem ajtak nebudem pisat, ale dako sa to rozbehlo a uz je neskoro to menit. :mrgreen:
04.12.2008 - 16:09:15
00
Tak a toto je tema ako vysita na posezonne diskutovanie.

EDIT: A sice dalsich vela nickov poznam, ale ostatni mozno nie, takze by mohli trochu svetla do toho vniest aj drotar.....

Datum vzniku mojho nicku si urcite nepametam, ale niekde hmlisto sa mi vynara situacia, za ktorej vznikol a kto mi ho vlastne naordinoval :D Bolo to pri nejakej vecernej pivnej debate kde sme v ramci debaty preberali politiku, baby, sport, pracie prasky a neviem co vsetko mozne, ale v ramci debaty sme zabrusili do rodinnych väzieb :wink: spojenych so zamestnanim ( bajecna kombinacia ) :D Tak radsej v skratke : ujo mojho otca bol elektrikar a pracoval v energetike, moj otec bol elektrikar a pracoval v energetike a ja som tiez elektrikar a pracujem v energetike :D elektrikari pracuju s drotmi, preto som DROTAR :D :D :D davam do vseobecnej pozornosti, ze akakolvek spojitost s opravou hrncov, starych mis, vedier nieje na mieste a ziadam vas, aby ste ma s tymyto cinnostami nespajali :D :D :D
04.12.2008 - 16:23:05
00
No tak pridám aj ja niečo o pôvode môjho nicku :)
Začalo to na prelome 9. ročníka ZŠ a 1. strednej, keď som si vytváral nickname na rôznych stránkach. Keďže sa volám Michal, a dávať si za nick svoje meno s nejakým číslom mi prišlo extrémne neoriginálne :P som sa rozhodol používať nick Mike, spočiatku v rôznych iných podobách. Keď ma ani to neoslovilo, napadlo ma dať si za nick meno Mike, ale v podobe ako sa po anglicky číta, čiže je "Majk", ale v súčasnej podobe, čiže "m4jK" (4=A, tak ako napr. 1=I, ...). A tak mi to aj prischlo u kamarátov, ktorí ma volajú Mike, resp. u kamarátiek, ktoré pre zmenu Mikee :oops:
//edit: vzhľadom na to, že poniektorí znovu nepochopili, tak "ee" v Mikee znamená "í", čiže anglická výslovnosť [majki:] :D


Naposledy upravil m4jK dňa 04.12.2008 - 19:15:55, celkovo upravené 1 krát.

04.12.2008 - 16:45:45
00
mi drotar naasocioval taku http://www.youtube.com/watch?v=dkxXwYuFWM4&feature=related

no a ked sa uz ozyvam tak konnky je pvovodne konky len v mailoch to malo málo pismen na nick tak som pridal. a datuje sa to na nejaky 1998 rok od slova nekonkerensný co ani teraz este netusím co to moze znamenať (ani google to nenasiel) no sme to v stave slabsej, (aj silnejsej ak som vladal vobec nieco brblat) opitosti pomerne casto pouzívali v mieste mojho predchádzajuceho trvaleho bydliska a asi som tohoto slova uzival viac ako ostatok zhluku mojich znamych tak mi prischol konky.
04.12.2008 - 17:03:04
00
no jo ja mam asi najspostejsi nick aky sa len da :lol:
Kedysi davno som sa z haluze regol. na pokeci, aby som mohol spamovat. Nevedel som ake meno tak ma v tej sekunde napadla takato kravina. Kedze som si toto fotum citaval dlhsie nepotreboval som sa regnut. raz som chcel tusim hlasovat, tak som z haluze napisal tento nick z tym ze sem ajtak nebudem pisat, ale dako sa to rozbehlo a uz je neskoro to menit. :mrgreen:

tak teraz spamujes tu...
04.12.2008 - 17:16:38
00
:lol:
04.12.2008 - 17:21:55
00
2jezus: Podľa tebou založených tém za posledné dni, sa mi zdá, že už nejde ani o nudu, ale o stratu vlastnej integrity. Dúfam, že to je len chvíľkové. :twisted:

A k veci. Tiež som to tu už kdesi vysvetľoval. Základ nicku ju moja celoživotná prezývka piso vychýdzajúca z priezviska. A prečo som to doplnil na pisosip si už presne nepamatám. Ale nejak to súviselo s rôznymi internetovými registráciami, kde meno piso bolo príliš krátke. A okrem toho je to aj slovo, ktoré sa rovnako číta odpredu aj odzadu. (Marecej tu doplní odborný názov) No a navyše som v strede tohto nicku objavil aj medzinárodne platnú skratku SOS, len ešte neviem na čo to je dobré. :wink:

Piso, ej veru pravdu mas. Posledne dva dni na fore suvisia so specifickym stavom, ked clovek stravi v praci z poslednych 25 dni asi tak 22 (aj ked sa neda povedat, ze s nejakym extremnym nasadenim) a ked vsetko dokonci a zrazu zisti, ze niet do coho pichnut a o par dni ide na dovolenku az do konca roka, tak taketo situacie naozaj vyrazne ohrozuju integritu osobnosti. :) Ale tesim sa, ze uz len zajtra pol dna a buduci tyzden 3 dni a do januara sa v praci neukazem. :)

P.S. Krasne sa to tu rozbehlo. Normalne sa aspon trochu viac spozname.
04.12.2008 - 17:27:26
00
keyboard_arrow_up