Dnes to bol celkovo riadny bolehlav. Mohli sme dostat sedmicku jak nic.
18.05.2022 - 22:29:16
00
Prvý krát čo som zapol telku aby som skukol MS a na tento týždeň hádam aj stačilo...
18.05.2022 - 22:39:22
00
Ja to posledne roky uz ani neskusam a aj sledovanie olympiady som nechal na druhych :)
18.05.2022 - 22:41:56
00
OH boli iné kafe. Na skrini mi visí plagát brondzových medailistov, takže fanda som. Ale na tento "apolitický" šampionát som sa akosi nenaladil.
18.05.2022 - 22:52:38
03
3jalo3, ja im fandim tiez, ale bohuzial sa na to neda posledne roky pozerat ( samozrejme olympiadu vynechajme ). A to pisem ako ten ktory ma na vyske vystudovane prave trenerstvo ladoveho hokeja ( + pedagogiku ) a starsi 7-rocny syn mi chodi na hokej ( netlacil som ho do toho, sam si vybral ). Dlhsie som vsak pri hokeji nebol, tak ozaj neviem kde sa to tak lame/kazi. Lebo co posledny rok sledujem aspon tie mladeznicke kategorie, tam to ti mlady chalani co sa tyka Europy celkom valcuju...
18.05.2022 - 23:04:03
00
Zasa nemozme cakat ze budeme nosit medaile z kazdeho turnaja. Ja som sice hokej nestudoval no podarilo sa mi rozhodovat 2 finalove stretnutia extraligy tento rok, takze trosku do toho vidim. Tu vidim chybu aj v taktike. Bohuzial dnes to bol asi najhorsi zapas co odohrali. Na druhej strane pokial sa dostanu do 1/4 finale, mozu nahodne postupit do semi a uz idu o medaile. A nikto sa nebude pytat ako hrali proti svajciarom.
18.05.2022 - 23:37:05
02
vzdy ked bol leader teamu Tatar tak to dopadlo ako keby bol leader teamu tatar
19.05.2022 - 02:25:23
01
Tak som si pozrel záznam a také chyby čo sme včera nakumulovali, to vyrobia tak starší žiaci v anglickej lige za sezónu.
A že nevyužijeme pred koncom 5 + DKZ ani 5 na 3 (ani 1 strela na bránu!) som tušil až včera pri sledovaní online komentov.
Blamáž.
Tatara začo v NHL platia je mi záhadou, včera by nedal gól ani do futbalovej brány, myslím že by potreboval psychológa ako soľ (alebo ako sa to moderne nazýva mentálneho trénera).
Ukazuje sa ako tímu chýbajú osobnosti ako Hrivík, Cehlárik, Marinčin.
Neverím že s týmto tímom dáme 9 bodov s Dánmi, Kazachmi, Talianmi. Zostávajúci súperi už vedia ako na nás, treba sa nechať vylúčiť a v oslabení nám dávať góly :)
Ramsay je odborník, ale tam by bolo treba niekoho kto ich na striedačke a v kabíne poriadne nahlas do.ebe nech sa zobudia, nie nemú sochu.
Nemá im kto dať budíček, tak spíme ďalej.
Švajčiari idú jasne na medailu, až na tie vylúčenia parádny hokej a to tam nemajú hviezdy Josiho, Fialu a ďalších.
Ten vtip kde naši hrajú len proti brankárovi a aj tak len remizujú mi po včerajšku už nepríde celkom ako vtip.
19.05.2022 - 08:11:40
03
Čo pozorujem Čerešnaka tak ten chalan keď ma deň tak to stojí za to. A teda že ich mal ma viacerých MS. A včera exceloval (sarkazmus ) . Ten tam nemá čo robiť .
19.05.2022 - 17:42:28
05
2 miliony trenerov hokeja ozilo...... nemame to v nature jak napr. cesi verit im aj ked sa nedari..... ja nasim verim...... aj posledne 3 zapasy aj postup zo skupiny a s prizmurenym okom aj medailu..... a co?... myslim pozitivne a to je pre nich lepsia energia ako pitchung :-)
19.05.2022 - 22:43:09
03
Veď ver aj v zlato, to ti nikto neberie :) Ale tím čo nedá gól z 2min presilovky 5 na 3 si nezaslúži vyhrať zápas, aj keď im fandím. Ostatné kiksy radšej nespomínam.
Češi veria keď sa nedarí? :D Vidieť že asi žiadneho nepoznáš, ani nečítaš športové stránky a diskusie pod nimi po prehratom zápase.
Držme palce, snáď sa prebudia. Ale po takom výkone ako sme predviedli musela prísť kritika od fanúšikov, keď už tréner im nevie poriadne prehovoriť do duše. Ak si niekedy robil kolektívny šport tak vieš že práve ten ,,pitchung´´ po katastrofálnom výkone vie prebrať.
Mňa teda zatiaľ naši v ani jednom zápase nenadchli, vrátane toho vyhratého. Nemáme tam aktuálne osobnosť/autoritu ani v útoku, ani v obrane, ani na striedačke.
19.05.2022 - 23:08:40
05
Dnes je to u nás o peniazoch. Žiadna podpora športu. Kto má talent a nemá peniaze, má smolu. Rovnako ako začať vôbec odmala športovať. 2000-2005 sme mali odchovancov za iných podmienok a bol ich veľký výber, lebo nie všetci z NHL by nás vytrhli. Stratila sa tímovosť a chýbajú im skúsenosti. Nemajú sa od koho učiť, tí sú už preč. Naviac hrajú psychicky dobre len keď vedú. Ak musia dať gól, sa nedá na to ani pozerať.
20.05.2022 - 09:19:43
00
ked dementovi Matovicovi schvalia dane na ropu a vyzbiera 300mega tak aj podpora sportu bude :tmi:
20.05.2022 - 09:24:11
02
kde berú ľudia presvedčenie, že tréner im nič nehovorí?
20.05.2022 - 09:52:58
01
Ty pozeráš iné zápasy? :) Teda do kabíny nevidím, ale na striedačke je to v réžii Pardavého, ešte aj oddychový čas berie on. Ramsay tam stojí ako kulisa do počtu a nemyslím si že v kabíne je to iné. Tréner má byť osobnosť a autorita a to Ramsay pri všetkej úcte nie je ani pre mňa ako fanúšika, čo potom pre ,,hviezdy´´ na lavičke.


Naposledy upravil gravel1 dňa 20.05.2022 - 10:06:51, celkovo upravené 1 krát.

20.05.2022 - 10:04:47
01
keyboard_arrow_up