Keby to bol problém iba pieskoviska tak to by bolo ešte ok.Ale niekto má potrebu vyjadriť sa k všetkému a samozrejme od veci.forum už nenavštevujem tak často ale o to viac ma štve,že ked si už nájdem času tak tu nájdem kopec blbých príspevkov.Jednoznačne s tým treba niečo robiť,lebo takto to v poniektorých prípadoch dalej nejde..
03.09.2008 - 09:00:18
00
ked sa zakaze pieskovisko tak potom o to viac budu ludia pisat di inych tem...nech zalozi teda smetisko
03.09.2008 - 09:07:09
00
no, ono sa to riesi tak ze sa kraviny presuvaju do pieskoviska, mne by sa pozdavalo keby sa razdsej mazali
03.09.2008 - 09:08:09
00
myslel som si ze pieskovisko je off-topic ze sa tam zakladaju temy mimo biky a nielen ze sa tam presuvaju stare koniny a odveci veci
03.09.2008 - 09:21:05
00
Nejaké jasné dočasné označkovanie by sa veru zišlo. Som aj za zmazanie nicku.
Marečej mal tiež dobrú myšlienku veď nie nadarmo fetuje. Vidím v ňom velký potenciál. hehhe
Nemám nič proti srande a OTčkam /sám sa bavím a prispievam aj zbytočnými poznámkami/ ale vo fóre je veľa hlúpych odpovedí keď sa niekto kto nemá ani páru rozpisuje "odborným" okom a najhoršie je, že ešte sa mu prišťastí mať aj pritakajúcich rovnako blbých spolusúputníkov.
Swifty Ty nezabudni že tiež nie si žiaden borec tak si radšej zmaž - neserte ma stale blbymi otazkami a poznamkami. hehe
Čo je veľa to je moc. hehe
03.09.2008 - 09:37:45
00
Hej včera chalani to by ste neverili, ja som bol včera si kupiť dušu. No a aj flašu som si kupil. Myslím, že je celkom dobrá, dobre sa z nej pije a
Zajtra idem na bicykel, a pojdem aj s františkom no ten ešte nevie či pojde bo nemá nastavenu prehadzovačku, ale už sa teším. Myslíte, že si mám zobrať tu flašu? bojim sa že ju stratím....


megaloooooooooooool

Mareček vám možno zabudol napísať, že módi okrem mazania, presúvania a upravovania tém nemajú viac kompetencií. Do profilov a avatarov zasahovať nemôžeme (keby to fungovalo, verte že by veľa vecí nebolo tak, ako je :-) ).

A Turbi, mareček mi v trenčanskej nemocnici sľuboval, že predá tú svoju príšeru a nakúpi za utŕžené koruny nejaký kvalitný matroš. :-D :-D :-D
03.09.2008 - 09:51:38
00
a kto to ma na starosti? mal by tu byt aj niekto kto moze mazat avaratov apod. a co sa tyla matrosu niekto tu pisal o ceste do parndorfu tak som tam siel a nasiel som plne pole konope :D
03.09.2008 - 09:57:20
00
Taký niekto tu je, volá sa administrátor....
03.09.2008 - 10:35:51
00
Turbi, plne chapem tvoje rozhorcenie, ale aj tato tema posluzi iba na vykecanie sa a nic nezmeni. Alebo si to precita aj Cervo a nasim modom prida...? Kompetencie.
03.09.2008 - 10:41:26
00
nepripisovla by som to moderatorom...uvediem priklad: ak si pamatate, prisiel sem raz chalan s tym, ako niekde v okoli BS po lesoch povylepovali tie "kontroverzne" plagaty...do dvoch dni tu mal tolko kritiky od ludi, ze sam prisiel s tym, ze to boli postrhat...a toto je podla mna cesta...lepsie vychovat, ako potom zavadzat represie...lebo naozaj si myslim, ze skupinu charakterizujue spravanie sa jej clenov plati to aj naopak...a uz aj tato debata je podla mna pohyb tym smerom
ps: pricom, tiez som za srandu a obcas aj OT...ako turbi spravne poznamenal
03.09.2008 - 10:54:27
00
...a toto je podla mna cesta...lepsie vychovat, ako potom zavadzat represie...

A to co tu budeme cele Slovensko vychovávať. Šak deti sa rodia stále. A keď uvidia, ze tu je pekne, krásne bajkove fórum a môže si sem vyliať svoje ubolene (emacke :) ) srdiečko, tak ich tu bude stále viac. Ja by som rozdával banány jak na bežiacom pase, nič lepšie ma nenapadá.
03.09.2008 - 12:44:43
00
A Ja by som rozdával banány jak na bežiacom pase, nič lepšie ma nenapadá.

sak aj to je sposob vychovy :-)
03.09.2008 - 12:54:09
00
Ale aj tak je ten kosostvorcek fajn napad :twisted:
03.09.2008 - 13:33:02
00
to ano...teraz v stredu...
03.09.2008 - 13:46:59
00
Ja by som rozdával banány jak na bežiacom pase, nič lepšie ma nenapadá.
kto by ich oberal :lol: :lol: (ten by sa napracoval)ked budu tie kosostvorce hadam nebudu aj pri mojom avatare
03.09.2008 - 14:37:07
00
keyboard_arrow_up