Takze, ak ste niekto zbadal, ze pan tukanek ma podobne nazory a uroven inteligencie ako romco, tak sa sa vam to len nezdalo...

tymto chcem upozornit vsetkych userov, aby si nevytvarali viac kont, lebo sa mozno budu rozdavat BANany!!!
21.05.2006 - 19:18:10
00
Takze, ak ste niekto zbadal, ze pan tukanek ma podobne nazory a uroven inteligencie ako romco, tak sa sa vam to len nezdalo...

tymto chcem upozornit vsetkych userov, aby si nevytvarali viac kont, lebo sa mozno budu rozdavat BANany!!!


jj, a este ma aj rovnaky bike :) ..... sak treba pozret IP, hned bude jasno :D...
21.05.2006 - 20:10:13
00
sak a co myslis ze pali spravil? :wink: teraz nam uz len ostava dufat, ze romco si vytvoril tukanka, preto lebo chcel zacat odznova a LEPSIE :) kedze ako romco bol mierne zpacifikovany :P
21.05.2006 - 20:38:24
00
no tak ale ked chcel zacat odznova tak sa mohla akoze vseobecna sprava vyhlasit a dotycnemu poslat PM ze sa o nom vie a viac kont nech nevyraba... :)
ak ovsem nema brata ako ja, ktory je tu tiez ale skor len cita.. :)
21.05.2006 - 22:20:37
00
Prišiel som na toto forum s umyslom takym že mi poradite ak by som to potreboval, ale vydím že niektorý ludia su tu absolut nechapavy arogantný a namyslený ludia (PaliG,Giro....). A niektorý su fakt taký čo chcú poradit a tych som si aj oblubil .... ak mate niečo proti mne kludne mi to povedzte a ja opustim toto forum v snahe že najdem nejake lepšie, kde nejsu nafukany debili moderatory....ale neber si to tak osobne PaliG!!!
22.05.2006 - 20:51:53
00
Prišiel som na toto forum s umyslom takym že mi poradite ak by som to potreboval, ale vydím že niektorý ludia su tu absolut nechapavy arogantný a namyslený ludia (PaliG,Giro....). A niektorý su fakt taký čo chcú poradit a tych som si aj oblubil .... ak mate niečo proti mne kludne mi to povedzte a ja opustim toto forum v snahe že najdem nejake lepšie, kde nejsu nafukany debili moderatory....ale neber si to tak osobne PaliG!!!


MEGA LOOOOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

skus sa najprv naucit pisat, lebo ja z teba puknem....a Giro asi tiez
22.05.2006 - 21:06:56
00
Ja som uz pukol, zajtra ma idu zasit :D Som absolut (vodka) nechapavy. A koho si si oblubil?
22.05.2006 - 21:13:21
00
tukanek, neplac, to bude dobree..... maminka pofuka.....
a ukaz mi lepsie bikerske forum na Slovensku, ako je toto :D.....
22.05.2006 - 21:29:53
00
dufam ze medzi tymi oblubenymi som bol aj ja... velmi si na tom potrpim :D :D :D :D :D :D :D :D
tukanek sak nehraj sa na chrumkaveho :D :D :D
22.05.2006 - 21:56:57
00
no tak ale v pohode.. este mu nekto nalozte, keby sa nahodou rozhodol ostat... :shock: :idea:
22.05.2006 - 22:32:36
00
Takze toto je ten tvoj brat, co sem chodi nakukat :idea:
22.05.2006 - 22:36:35
00
tukanek vydrrrz !! nedaj sa...studuj slovencinu, citaj pozorne, nepis kraviny a ono sa to spravi 8) jasne, ze si z teba budeme este par rokov robit srandu, ale casom nas to prejde, pridu vacsie lamy ako ty, neboj :lol: :lol: :lol:
22.05.2006 - 22:54:03
00
vadsie lamky dorazili a to som ja... ;-)))) dakujem za uznanie...

inac co sa stalo ze tukanek a neviem ten druhy nick ste ho tu takto sundali?? asi bol velmo zly alebo co ze??? alebo viem si urobit vlastny nazor podla nejakej diskusie kde sa prejavil ??? vie ma niekto nasmerovat???
22.05.2006 - 23:39:38
00
no dobre mu davate ... ale zial musim s tukanekom suhlasit. tiez som predpokladal ze sa tu daco nove podozvedam, pomozem si s problemami, ale realita je ina ... ani v 1 teme co som zalozil som sa pomoci nedockal! teraz sem chodim sledovat co tu popisete ale mnohe temy su uplne zcestne nevenujuce sa problemu ale blbovinam!!! myslim ze to nieje to spravne smerovanie :(

uz sa tesim na reakcie :)
23.05.2006 - 07:40:58
00
Slavonav: teš sa na reakcie i keď neviem či vlastne nejaké budú, keď niekto píše hovadiny tak ho treba poučiť, ty si sa pýtal na veci, ktoré 90% ľudí nerieši, to nie je tvoja chyba ani tohto fóra, osvetlenie, kompas,... , strielajúca reťaz je o niečom inom, ťažko ti niekto reálne poradí, niekedy stačí fakt málo - vidieť naživo - a je po probléme. K tukanekovi: skús si dať vyhľadať čo sa on snažil vypátrať a porovnaj so sebou. Potom kritizuj. Fórum nie je len o presnom radení je to aj zábava. :P
23.05.2006 - 07:50:17
00
keyboard_arrow_up