ja som spadol este minuly piatok....
v zjazde sa mi nevihol kamen spod kolesa...
a smiklo ma to do strany a spadol som na bok..
pomocou spd-ciek som este v polohe ako ked sedim na biku sa smikal
asi 3 metre po kamenoch :cry: ...
vysledkom bolo modre koleno a modrina cez polku stehna...
od teraz si v tej zatacke asi zacnem davat vacsi pozor..
a to som si mysel ze ten zjazd uz mam v malicku... :oops:
04.05.2007 - 15:01:49
00
pre taketo zjazdy sa bojim kupit si SPD. predsalen s volnymi nohymi existuje este nejaka rezerva pri udrziavani rovnovahy.
04.05.2007 - 15:14:50
00
zrejme ich má zle natavené. ja keď padám, tak sa mi ešte nestalo aby sa mi neodopli spd. a ja som v poslednej dobe dosť gengľaví a padám často
04.05.2007 - 15:16:51
00
ne prave ze ich mam nastavene na najlachsie odopinanie...
a stalo sa....sak niekedy ked silno potiahne nohu ta sa mi len tak vypnu a toprave prto ze su tak nastavene...a pri tom pade sa mi nevypli...
04.05.2007 - 15:19:03
00
akoze ppeppo fakt sa uz nauc gramatiku lebo sa to neda citat :roll:
04.05.2007 - 15:58:16
00
nuz, co ti na to pepo, zlate flat pedale :lol:
04.05.2007 - 17:53:19
00
mne sa za poslednych 5 rokov prihodil 1 vacsi pad, na hrebeni povazskeho inovca som si nevsimol pri lesnej skolke preliaceny hrdzavy plot, do jedneho oka sa mi zachytil roh, volant siel prudko doprava, bike ostal stat, spd nastastie vypli a ja som letel, pricom sa mi podarilo trafit chrbatom jediny vacsi kamen na okoli. dalsich 40 km domov som si to "uzil". rozchodil som to za nejake 2 tyzdne :D

inak moja zienka sa so mnou "dohodla" ze v pripade, ak sa na nejakom maratone domlatim, tak mozem ist spat ku kamaratovi :roll:
05.05.2007 - 12:42:05
00
Dobre aspon neostanes na ulici :lol:
07.05.2007 - 14:31:51
00
do jedneho oka sa ti zachytil roh???
07.05.2007 - 17:18:55
00
Hehe, kámoš sa zrýpal asi na rovnakom mieste. Tiež mi hovoril, že sa niekde na hrebeni Pov. Inovca zachytil o plot. Horšie je, že on je zarytý oldschool biker a nejazdí SPD ale košíky..z toho nohu tak ľahko nedostaneš. Nič vážne sa mu ale nestalo.
07.05.2007 - 17:59:06
00
do jedneho oka sa ti zachytil roh???


preklad: do jedného z očiek toho plota sa mu zachytil koniec rohu, ktorý má upevnený na riaditkách. dúfam, že je to zrozumiteľné. ak si to takto nemyslel, tak sorry. 8)
07.05.2007 - 18:13:07
00
sakra vcera som mal stistko-uzucky singlel po strane kopca,dole takych 15m zraz a rieka a ja uz po nejakych 45km uphillov a downhillov v 30stupnovych teplotach som mal nejak dost,tomu stromu co tam rastol ostanem navzdy zaviazany :oops: nebyt neho,tak letim straight to hell :twisted: ved mi tam aj vypadli moje oblubene bryle 8)
07.05.2007 - 18:14:45
00
Keď to tu tak čítam, tak som si spomenul na môj pád asi spred dvoch rokov v zime.
Dusím si to 30 km/h, je odmäk, mokrý asfalt a svieti slnko. Blížim sa k železničnému podchodu (len pre chodcov; široký asi dva metre), ktorý je "utopený" pod úrovňou cesty asi 1,5m a je v oblúku (pri dĺžke asi 10 m nevidno na druhú stranu). Vbieham dolu do podchodu a tu ajhľa ľad po celej šírke. Brzdiť ani točiť sa nedalo, tak som to položil pekne na bok a ešte dvakrát som "bozkal" jednu aj druhú stenu (po odrazení). Škody na biku takmer žiadne, v rupsaku balšoja fotografická ťechnika (zenit) prežila bez ujmy, len zápestie stále bolí, keď sa mení čas...
07.05.2007 - 18:50:35
00
Môj prvý výjazd s SPD-čkami :wink: ...
chcel som ísť (aj som išiel) dolu pomerne strmým kopcom. Na malej rovinke som zastal a počkal kamoša. Pravú nohu som mal zapnutú. Potom, keď som išiel z pokoja do pohybu (asi 5km/h) snažil som si zapnúť ľavú tretru do pedála, ale nepozeral som pred seba a asi som silnejšie zabrzdil prednou brzdou tak ma prehodilo cez riaditka rovno do nejakých pichľavých kriakov (ešte, že som mal na chrbte ruksák). Ale medzitým sa mi aspoň odopla pravá tretra. Že vraj to vyzeralo dosť nepríjemne. Žiadne vážne zranenie, len maličká odreninka na nohe.
Bol to môj prvý pád odkedy mám nový bike (1 rok)
07.05.2007 - 19:06:58
00
no to ja o prvom páde môžem hovoriť, čo sa mi stal v zime(bolo asi 10 centy snehu): idem si na 4 chotáre (výšľap) z tej strmšej strany - smer od Nedožier, ešte pozerám, aká škoda, že nemám foťák a to som sa dostal na 4 (ďalej už iba taky dole komcom, nič strmé)
a tak si idem po ceste nejakou 20, raz som sa skoro vytrepal, to som nejako uhamoval a prišiel "nevinný úsek": idem si po koľaji od auta (som išiel v miernej zátačke) a nejako ma vynieslo ku kraju cesty a zrazu iba treeesk (aspoň ma to kvôli snehu tak nebolelo), pravdaže si do odniesom poškriabaný :lol: pedál a z ľavého rohu mi vyletela ta koncová plastová somarina (ktorú som si myslel že nenajdem - som na ceste spravil znamenie ako by sa tam váľal medveď), hneď po páde pozeram čo sa mohlo stať a keď som zbadal pod snehom "rozryté" lístie, tak som sa ani nečudoval
potom mi už iba raz hrozil pád, tiež som uhamoval
(pravdaže vo všetkých prípadoch mi spadla reťaz) 8) :wink:
som rád, až sa niekto dostal až sem nakoniec :D
07.05.2007 - 20:20:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up