nemam rad ked niekto pise o sebe v 3. osobe.....
15.05.2007 - 15:18:37
00
nemam rad ked niekto pise o sebe v 3. osobe.....


Ak by som ja pisal, co vsetko nemam rad...
To fakt musis ku vsetkemu napisat nejaku poznamku? Skus si obcas zahryznut.
15.05.2007 - 15:23:48
00
...par metrov pred Peknou cestou Martinka trosku spanikarila a zahrala sa na supermana... v ten den som bola druha, koho odtial odvazali...


a kde tam? ved tam je lesna cesta siroka hadam 5 metrov a rovny povrch... popis to trosku blizsie... teda ak to bolo na cervenej znacke...
15.05.2007 - 15:32:45
00
sla som v "lavom jazdnom pruhu" a chcela som sa dostat do stredneho, no prekazkou bol 20 cm rozdiel a v rychlosti asi 30 km/h mi to nejak uslo.. a zabudla som zabrzdit a tak... no taku chybu uz neurobim, pevne dufam
15.05.2007 - 16:06:04
00
chapem to tak, ze tam boli vyjazdene kolaje od lesakov? moze byt... to nepotesi...
15.05.2007 - 16:11:28
00
chapem to tak, ze tam boli vyjazdene kolaje od lesakov? moze byt... to nepotesi...
presne tak... veru nepotesilo...
15.05.2007 - 16:15:50
00
este dobre, ze tam dali rampu, inac by to bolo ovela-ovela horsie :( no i tak - na druhej strane - ani taka sanitka sa tam nedostane..
15.05.2007 - 16:16:45
00
lesaci maju od rampy kluce... ale aspon tam nebudu jazdit adolescenti na vytunovanych stodvacinach bez ev. cisla...
15.05.2007 - 16:21:41
00
no vecsinou cez tyzden su rampy otvorene a cez vykendy ich zatvaraju
15.05.2007 - 19:00:27
00
chapem to tak, ze tam boli vyjazdene kolaje od lesakov? moze byt... to nepotesi...

nedavno som tiez pekne frcal po jednej luke a tiez tam boli vyjazdene kolaje.. vsetko v pohode, ale zrazu ani neviem co sa stalo, ci mi zadne koleso ustrelilo trosku do tych kojali abo co, ale mal som co robit aby som to ustal.. nastastie vsetko v poho, ale pri rychlosti okolo 50 km/h to nebolo nic prijemne.. ale inak musim zaklopat - zranenia ma obchadzaju a v poslednom case aj pady.. maximalne sa raz prekotulam, oprasim veci a idem dalej.. nic nie je poskodene, roztrhute.. juj, to mi je ale hej :) 8)
15.05.2007 - 19:49:56
00
Keby ze to Zapricinim ja tak nic nevravim, ale ked si nepovien, poslusne idem po chodniku, a ona z nicoho nic vbehne do cesty, a este drzo namna bude pindat ze co robim.


Zaujímavé, že sa cyklisti zrážajú na chodníku.. :)
15.05.2007 - 20:09:03
00
ja som mal k padu velmi blizko posledny vikend. v zjazde po sotolinovej ceste asi pri rychlosti 40 km/h mi pod tricko vletela vcela. v soku som zacal brzdit a len tak tak, ze som nespadol. potom som rychlo odopol hrudny a bedrovy popruh na vaku a vcelu vypustil von. nastastie nie som alergicky na vcelie bodnutia a ta vcela na tu opovazlivost aj tak zaplatila svojim zivotom.
16.05.2007 - 10:57:48
00
ja som mal k padu velmi blizko posledny vikend. v zjazde po sotolinovej ceste asi pri rychlosti 40 km/h mi pod tricko vletela vcela. v soku som zacal brzdit a len tak tak, ze som nespadol. potom som rychlo odopol hrudny a bedrovy popruh na vaku a vcelu vypustil von. nastastie nie som alergicka na vcelie bodnutia a ta vcela na tu opovazlivost aj tak zaplatila svojim zivotom.

:lol: :lol: :lol: nedalo mi nechichotat sa ked som to cital,celkom srandovna situacia(ale nechcel by som...)
16.05.2007 - 11:03:35
00
no ta aj mna obchadzaju pady musim zaklopat tuk, tuk, tuk, ale pri prvomajovom vyjazde mi pri zjazde z Turnika (to je sedlo v slovenskom raji na pol ceste na klauzyz kosiarneho briezka) asi tri krat do spevu nebolo, najprv som dostal defekt kt. sme behom desiatich minut spravili a potom zacali moje potiaze neviem ci som mal velmi nafukanu tu gumu ale zacalo ma to v zakrutach dost vynasat. Pri prvych dvoch sa to este dalo, pri najhorsom by som sa odrazil od skalnatej steny 8) ale pri poslednom mi vela nechybalo aby som skoncil v potoku pod cestou.
16.05.2007 - 11:23:07
00
:lol: :lol: :lol: nedalo mi nechichotat sa ked som to cital,celkom srandovna situacia(ale nechcel by som...)
ale podstatne horsie bolo, ked mi minule leto v robote vletela vcela do teplakov (nechapem ako) a len tak tak, ze si to neodniesli moje chulostive miesta. to boli podstatne vacsie soky. normalne ked sa nad tym zamyslim, tak ja tie vceli asi nejak pritahujem :roll:
16.05.2007 - 14:15:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up