patooo Ked som mal 9 rokov, tak odreniny zo sportu boli beznou sucastou zivota, kedze prakticky kazdy den po skole sme chodili von... Nemusel som si ich fotit a davat niekam na forum, v zivote mi to nenapadlo. Co sa tyka mojho incidentu, to je snad o inom.
28.09.2013 - 23:39:44
00
ja som myslel že sme v téme pády na biku ....
28.09.2013 - 23:45:47
00
Kaslat na to. Ked sa vam to nezda prinajmensom divne, ak nie uplne absurdne, ze tu 9 rocne (zdoraznujem 9) dieta dava fotky svojich odrenin, tak potom nema zmyslel argumentovat.
28.09.2013 - 23:49:09
00
a co tu ma dat? zlomeninu?
28.09.2013 - 23:54:33
02
a ako to zalezi od veku? ked ide na pretek 20 rocny a vydrbe sa do potoka, oderie a ziska medailu tak je to pad na biku a ked 9r tak nie? :) mozno narazas na to ze detvaky padaju a oderu sa kazdu chvilu hocikde, no ale nemyslim si, podla mna baba ma uz co to najazdene takze nesedi na tom prvy raz a pada asi rovnako casto ako hocikto iny
28.09.2013 - 23:58:48
03
radšej už neargumentuj lebo sa zhodíš ešte viac
29.09.2013 - 00:25:40
00
dartmoor,


Naposledy upravil isheep dňa 29.09.2013 - 10:50:43, celkovo upravené 1 krát.

29.09.2013 - 07:51:28
00
https://www.youtube.com/watch?v=O46HJbbIWlA
29.09.2013 - 07:54:30
03
Ty kokos že aký drnci :lol: sa tam naukladali..... :)
29.09.2013 - 08:47:06
02
dartmoor, jediny kto sa tu zhadzuje si ty ! ako si si vsimol nikomu inemu to zvlastne nepride, iba tebe. takze radsej skludni hormon, zhlboka sa nadychni a skus nad sebou popremyslat.

?
29.09.2013 - 09:16:17
00
no niekto očividne nepochopil, že ty nie si Fabian :) tiež nechápem čo je na tom divné, že sem dievča dá fotku z pádu na biku dokonca z pretekov... :)
29.09.2013 - 09:17:36
00
Fabian
Uz niekolkokrat bolo zdoraznene, ze toto nie je 18+ forum. Vobec sa mi nezda divne a uz vobec nie absurdne, ze to navstevuju aj deti. Temy uz presahuju bike a veci s tym spojene. Je to urcity zdroj informacii, ale aj miesto kde sa mozno podelit so skusenostami nezavisle od veku. Zmier sa s tym. Pokial ide o nevhodne prispevky, to je v kompetencii moderatorov aby to posudili a patricne zakrocili...

emma333
Mas paradny bike! Z blbych poznamok niektorych uzivatelov si nic nerob, len prispievaj dalej. Tie odreniny sa rychlo zahoja. Gratulujem k druhemu miestu! Tak sa to robi aj zivote: po pade treba vstat, oprasit sa a ist (slapat) dalej...
29.09.2013 - 09:47:13
03
úf, nečakala som, že príspevok mojej dcéry (emma333) môže vyvolať aj nejaké negatívne reakcie v tejto téme.
včera sa poriadne oprela do pedálov ale druhý brod cez potok jej vyšiel tak, že som myslela, že bude mať polámané aj ruky keď som videla ako spadla. našťastie traťový komisár, ktorý bol pri nej prvý ju vytiahol z vody a neutopila sa, kým som tam zbehla. vonku bolo okolo 8 st.C a voda mohla mať neviem koľko, ale nehodila by som sa donej ani za prachy. skontrolovala som decko, odraté ruky, nohy, riťka, preseknutá koža na bruchu a to som tušila, že večer ešte len bude vyhrávať farbami. slzy, sopeľ (u detí myslím pochopiteľné), kompletne bola mokrá ale bolo treba sa čo najrýchlejšie dostať k suchým handrám, tak som je pomohla sadnúť na bike a ona plačúc ale z celej sily ťahala. myslím, že na malú 9 ročnú slušný výkon, že sa nepo... a odšlapala ešte tých cca 300 m po mokrej tráve do cieľa. tam sme zohnali všetko potrebné a dala som ju do poriadku. to, že napriek takému pádu dostala od prvej iba 29 sekúnd v kategórii do 15 r. bez rozdielu, považujem za veľmi pekný výkon, ale ani bedňa nie je pre mňa taká dôležitá ako to, že po páde vstala a dokončila. presne ako to niekto spomínal, že v živote je to podobné, musíš sa pozviechať a ísť ďalej.

Fabian nefotím všetky modriny svojej dcéry, vlastne ešte nemám žiadne také foto a materiálu by sa našlo. ale toto bola výnimka, pretože náš tatino je odcestovaný a nemohol byť s nami, tak som mu ten opis chcela trochu viac priblížiť a cvakli sme to. a pretože malá sa hambila za to, že spadla a považovala to za trápne, tak ma napadlo, že spolu to sem dáme. nie aby sme sa pochválili, ale preto, že som skôr očakávala povzbudenie a nejaký ten pozitívny koment, ktorý by mladú neodradil. že by to niekomu pripadalo absurdné ma nenapadlo.

ja na toto fórum chodím rada, viac čítam ako prispievam, moja mladá nemá zatiaľ prístup k PC (iba pod dozorom a naozaj máličko) a pretože sme jej tento rok kúpili aj cesťák a na novú sezónu zháňame už nejaký 26´´ karbón, aby jazdila viac a aby sa trochu zžila s komunitou cyklistov, tak sme sa spoločne zaregistrovali aj sem. vždy je tu pod mojim dohľadom a na fórum chodíme aj preto, že ja veľa vecí neovládam a tu môžem nájsť radu alebo pomoc.

som sa trochu rozpísala. naozaj nebolo cieľom konkurovať dospeláckym výkonom a ďakujeme za všetky povzbudivé slová.
29.09.2013 - 10:37:30
021
ok, tesim sa, ked 9 rocni chalani budu prispievat do temy "vasa vysnivana zenska". hodnotenie ci je niekto retard alebo nie je, si nechajte pre seba.
29.09.2013 - 14:42:39
01
Preco sa snazit byt za kazdu cenu trapny?
29.09.2013 - 14:44:21
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up