v praze duum a u nas dooom
07.06.2007 - 01:08:02
00
Takze, zase trosku k teme. Dnes okolo pol siedmej-siedmej sa mi zase raz podarilo vysypat na biku. Taky mensi skok, zly dopad, pad na ruku a vysledok ? Zlomenina vretennej kosti (aspon tak to stoji v lekarskej sprave). V nemocnici mi to napravili, kontrolny rentgen a pruser je na svete : kedze kost nedrzi na svojom mieste, tak v pondelok nastupujem na operacnu liecbu do nemocnice :cry: :cry: :cry: ... doba licenia minimalne 6 tyzdnov + dalsia rehabilitacia. Je to moja prva zlomenina ale v sakra nevhodnom case :cry: Ide o lavu ruky, aby som nezabudol (medzi zapastim a laktom, blizsie k zapastiu). A teraz dobra sprava pre Vas, kedze to JFab (resp. Dijck) tocil, bude aj nejake video :lol: Takze jazdite a davajte si bacha 8)
07.06.2007 - 22:18:02
00
A sakra...co to tam stvarate chlapi to Vas dnes Dijck ucil 2metrove dropy? :shock: Nemal si sa nahodou niekedy teraz zenit?To by nebolo bohvieco so sadrou na ruke...No kazdopadne zelam co najskorsie uzdravenie :?
07.06.2007 - 22:52:29
00
Takze, zase trosku k teme. Dnes okolo pol siedmej-siedmej sa mi zase raz podarilo vysypat na biku. Taky mensi skok, zly dopad, pad na ruku a vysledok ? Zlomenina vretennej kosti (aspon tak to stoji v lekarskej sprave). V nemocnici mi to napravili, kontrolny rentgen a pruser je na svete : kedze kost nedrzi na svojom mieste, tak v pondelok nastupujem na operacnu liecbu do nemocnice :cry: :cry: :cry: ... doba licenia minimalne 6 tyzdnov + dalsia rehabilitacia. Je to moja prva zlomenina ale v sakra nevhodnom case :cry: Ide o lavu ruky, aby som nezabudol (medzi zapastim a laktom, blizsie k zapastiu). A teraz dobra sprava pre Vas, kedze to JFab (resp. Dijck) tocil, bude aj nejake video :lol: Takze jazdite a davajte si bacha 8)

no stava sa co uz narobis. Hlavne ti prajem skore uzdravenie rychle vyliecenie a pekne sestricky.
07.06.2007 - 23:02:44
00
2Tramp skore uzdravenie ti prajem ;) a na video sa tesiime...
08.06.2007 - 07:36:03
00
fuha, az mam zimomriavky.. skore uzdravenie! Ja mam pamiatky do konca zivota :( ....jazvy z velkej pily a z mojho nestastneho padu - kedy mi napravali laket, no vyzera to sexi 8)


Naposledy upravil saldi dňa 08.06.2007 - 08:41:42, celkovo upravené 1 krát.

08.06.2007 - 08:35:35
00
Ake jednoduche ... kurna ... ja ked pozriem na moje tenucke ruky, tak sa divym, ze su cele este ... treba vela mliecka piť.
Nastavajuca co na to? ... tak nech Ti to dobre spravia ...
08.06.2007 - 08:40:21
00
Skoré uzdravenie ..... dúfam že si bol dobre poistený, aby sa aj polovička mohla tešiť :P
08.06.2007 - 08:54:29
00
Tak nech ti to v pondelok dobre dopadne a nech stihneš ešte pojazdiť.
08.06.2007 - 08:57:05
00
Aj ja ti prajem skore uzdravenie a tesim sa aj na to video aspom si z neho kazdy zobere vlastne ponaucenie lepsie je sa ucit na chybach inych ako na svojich .
08.06.2007 - 09:44:14
00
No, draha najprv zurila, ale potom sa spravala na jednicku s hviezdickou :) ... a do svadby je to presne 6 tyzdnov, to uz bude sadra dole :P ... sak hadam si ma vezme aj so sadrou :lol: :lol: :lol:
08.06.2007 - 12:37:45
00
... sak hadam si ma vezme aj so sadrou :lol: :lol: :lol:


Dostane viac, ako ocakavala :)
08.06.2007 - 13:57:58
00
Takze, zase trosku k teme. Dnes okolo pol siedmej-siedmej sa mi zase raz podarilo vysypat na biku. Taky mensi skok, zly dopad, pad na ruku a vysledok ? Zlomenina vretennej kosti (aspon tak to stoji v lekarskej sprave). V nemocnici mi to napravili, kontrolny rentgen a pruser je na svete : kedze kost nedrzi na svojom mieste, tak v pondelok nastupujem na operacnu liecbu do nemocnice :cry: :cry: :cry: ... doba licenia minimalne 6 tyzdnov + dalsia rehabilitacia. Je to moja prva zlomenina ale v sakra nevhodnom case :cry: Ide o lavu ruky, aby som nezabudol (medzi zapastim a laktom, blizsie k zapastiu). A teraz dobra sprava pre Vas, kedze to JFab (resp. Dijck) tocil, bude aj nejake video :lol: Takze jazdite a davajte si bacha 8)

No musela to byt aj bolest. Ako si sa dostal domov? Po vlastnych?
Prajem skory navrat na bike scenu...
08.06.2007 - 14:48:57
00
Kua tramp.To by som nechcel.Úprimnú sústrasť.Ide leto a ty nemožeš sadnúť na bike 6 týždňov.Ja by som sa asi zblázdnil.Pre mňa bol veľký problém vydržať týžden v posteli kvoli chrípke.A to bola zima.No práve vtedy som si kúpil bike :lol:
08.06.2007 - 17:09:47
00
2 wibramy : domov z nemocnice som sa dostal po vlastnych, do nemocnice ma odviezol Dijck-ov otec, najviac ma bolelo narazene rameno, ktore mi nadherne fialovie ...
2 dufus : nastastie je to len ruka, na bike sice nesadnem, ale vonku chodit mozem :oops:
08.06.2007 - 20:13:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up