hehe, na tej to bolo skoro druhykrat :D
Ale bolo to vyssie, obycajna zakruta, isiel som asi moc rychlo a uletelo mi koleso. Ten smyklavy prach som si asi musel vyskusat na vlastnej kozi :)
25.07.2015 - 19:15:29
00
Podobne som si minule ustlal aj ja len v mensej rychlosti tiez na prachu, preto zvazujem kolenacky, nemusim mat kolena na totalku uz teraz niesu uplne ok :-(
25.07.2015 - 21:10:39
00
Kolenacky su super. Minuly rok ked mi sili koleno, tak boli v skrini a tento rok ked to bola tiez pohotovost tak takisto. :D
25.07.2015 - 21:14:55
02
Aspon ti dlho vydrzia :-D
25.07.2015 - 21:17:00
02
no ja som sa tomu dlho vyhybal, ale asi nejake pozriem aj ja... urcite by som si s tym viacej trufal, hlavne ked idem sam.. dnes som mal instruktora a ten ma upozornoval na skoky ktore mozno budem chciet obist, raz sice az potom co som to preskocil, ale predsalen je to istejsie... takze isiel som tu lavku, tu jamu nazaciatku (samozrejme nie zo skaly), aj take normalnejsie skoky, ten do protisvahu som obisiel, aj nejake 3-4 dalsie. Keby som isiel sam, obchadzam asi vsetko :lol:
25.07.2015 - 22:33:46
00
no pekne pady.... ale 2x za 1,5 hodiny ste sa neboli davat štopkať na pohotovosti v Ruzinove jak ja......... boli sme chystat drevo v obore Biela skala, bol som tam na pozicanom endure (Honda 600) a uz ked som pilil posledny strom, strajchol som si pilou koleno... nic, sadol som na motorku, doviezol sa domov, rychla sprcha, mama mi to nejak pofasovala a hijo do Ruzinova.... nebolo tam nastastie vela ludi tak ma hned brali, peknych 8 stehov som mal (dokopy uz ich mam okolo 150 :-) ) .... doktorka mi hovori (pekna mlada baba z PK)....domov, kludovy rezim a noha vylozena..... jasne hovorim......... dojdem domov a kukam....sak kamosova motorka je pred domom... tak reku odveziem mu ju a pojdem lezat.... DRESS CODE kratasy a slapky....... mam to k nemu mozno 400m.... od nas je to z kopca, este bol na ceste prach a kamienky od zimnej udrzby.... jasne.... vyletelo mi auto odspodu, ja som isiel krokom.... predna brzda....JEEEEEEB na zem.... samozrejme na tu stranu co som mal zasitu....noha cela odrata, stehy v na sracku, otvorene som to mal viac jak prvykrat... nic.....do auta, naspat do Ruzinova.... dodrbany sedim v cakarni a zrovna ta fesanda doktorka isla okolo.... a ze co tam robim......reku.... sa mi to roztrhlo... na posteli?.... pyta sa.... reku asi jak som stlacal spojku.... zjavne bola aj psychologicka lebo vedela ze ju odrbavam.... este som chvilu zapieral a vymyslal vyhovorky.... nakoniec som sa priznal.... dostal som megapicung, tetanovku sado-maso nesetrnym sposobom a sitie bolo za trest bez umrtvenia.... a k 8 stehom pribudli este 3 :-D
25.07.2015 - 23:38:14
021
Sikovny si. :D Inak kamos by tych 400 metrov hadam zvladol prist po svojich.
25.07.2015 - 23:54:55
00
To bola historka alebo uz si doma? Vsak si mal byt prec.
25.07.2015 - 23:59:46
00
Tetanovka býva tuším pomerne bolestivá, takže na spôsobe nezáleží.
Inak tieto "tresty" sú na sťažnosť, ja z rozprávania personálu nemenovaného interného oddelenia viem, že (OK, bolo to pred 30 rokmi) tam mali 2 žalúdočné sondy - jednu "špeciálne" na alkoholikov, a teraz sa podržte, samovrahov. Čiže, ak ste mali sveta plné táčky a skúsili ste sa odpraviť a mali ste tú smolu, že nejaký idiot vás našiel a "zachránil", tak ste ešte z "pomsty" od personálu (kto im dal na to akékoľvek právo?) absolvovali výplach žalúdka sondou, ktorej sa o predpisovom vyčistení iba snívalo...
Samozrejme, ani u tých alkáčov to nie je a nikdy nebolo OK. Mňa len fascinuje zmýšľanie toho personálu, že takéto "rules of engangement" splodil. By som to dal do radu zbičovať a poslal do bane.
26.07.2015 - 00:01:31
00
sak asi zvladol ale co narobis? ...... jak pise marina_militare .... asi karma alebo co :-)
sak tyzden dovolenky na madaroch mam za sebou a zajtra smer Croatia........
inak, ta story ma cca 8 rokov :-)
ja som to bral s humorom ze mi nedali umrtvenie.... nakoniec, zasluzil by som si kopanec do riti vtedy:-D
26.07.2015 - 00:03:05
00
tulenik - ale potom by nas tu uz vobec nemal kto osetrovat.
inak ty si zil dlho v zahranici?
26.07.2015 - 00:06:50
00
tulenik Ak by nieco take robili na pracovisku mojho otca, tak by ich primar tak zdrbal, ze ostanu bieli a mozno by aj prisli o miesto. Nechapem ako sa niektori lekari a vobec nemocnice stavaju k pacientom.
26.07.2015 - 00:11:06
00
Toto si asi vymysleli sestričky z vlastnej iniciatívy. A roky im na to nikto neprišiel.
ajronhajd: nie, why?
26.07.2015 - 00:15:04
00
Ta prilba vyzera ako keby si sa na nej sankoval po sotoline. Asi si riadne letel.

Letel, letel. Bolo to na mieste na jednom kopci, kade jazdím pomaly(no nie pomaly :) ) dva razy každý týždeň. Neviem či z toho tepla alebo únavy, ale bol som celý stuhnutý keď som ten kopec vytiahol a bola chyba, že som si neodpočinul, no bolo už celkom neskoro a povedal som si, že si odpočiniem dole pod kopcom(značka sa tam napája na cestu a je tam benzínka). To, že som stuhnutý som zistil až keď som letel do tej zatáčky a normálne mi nešlo sa do nej nakloniť, skúšal som i brzdiť, no moc mi to nebrzdilo. Tak som to zapichol do jarka vedľa lesnej cesty, na ktorej som bol, našťastie ale bol pomerne mäkký, vystlaný všelijakou burinou a lístím, tak som si nič nedolámal. Aspoň nie celkovo, v pondelok idem na roentgen, či nemám nalomenú nejakú kosť, teda okrem nosa, ktorý mi zlomili okuliare. Inak okrem odrenín nič. Ale tie okuliare to akoby zázrakom prežili. :D Ale teda prilba na maderu, v gatiach diera, na biku defekt a ošmírgľovaného pol chrbáta a lakeť(nebudem robiť selfie :$ ). Ale čo, aj tak som chcel novú prilbu, v hentej sa mi parila hlava. Už je objednaná Bell Super 2, tak sa teším. :y: Každopádne tade už tak nepoletím, nechcem mať dochrúmanú ďalšiu prilbu a s prilbou sem ide i nové brzdové obloženie, tentoraz sintre, lebo tie resiny, čo teraz jazdím a predali mi v Deme(nejaké extended), tak na tom som sa už dva razy vyrúbal a sú to neskutočné s... semimetalické platničky - očividne kombinujú sintre a resiny tak, že nekúšu, resp. po zatlačení páčky nebrzdia a po chvíľke brzdenia ich účinnosť ešte klesne :D


Naposledy upravil miso2012 dňa 26.07.2015 - 18:13:51, celkovo upravené 1 krát.

26.07.2015 - 00:32:28
00
no pekne pady.... ale 2x za 1,5 hodiny ste s....:-D


dobrá story, ako sa hovorí, keď sa darí tak sa darí :) ja som si raz v alkoholovom opare rozbil tak trochu lakeť a tuším na druhý deň som sa na to už triezvy zdrbal zasa, keď som zakopol a rozbil si to o dosť viac :D alebo som si zabrúsil flexou do prstu a keď už to bolo skoro zahojené, tak som si zabrúsil ešte raz a do toho istého miesta a o dosť viac :D

inak dnes som sa nejakou náhodou ocitol v Častej, keď som sa bol vyjazdiť po preteku v modre, trocha som poškuloval, či niekde neuvidím stáť tvoj traktor :) nakoniec som sa dostal až sem, tam som to potom otočil, lebo skončil asfalt, ale pekné miesto

Prílohy:

IMG_6876.jpg
IMG_6876.jpg 434.91 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2015 - 17:35:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up