Ked utiekla z miesta cinu a nedala 1. pomoc, tak moze ist aj sediet nie?
29.04.2008 - 18:29:16
00
ano moze, a pisal, ze odbocovala vlavo, takze vtedy sa moze obiehat sprava.a ziadni svedkovia tam neboli?prazdna cesta?a aspon to mozes skusit ak mas chut.
29.04.2008 - 19:34:31
00
volat policiu si mal hned potom , ale nahlas to aj teraz . mas nejake vaznejsie zranenia?
29.04.2008 - 20:54:22
00
+ ked tie zranenia nemas tak ti ich vyrobime :)
navstiv lekarku a daj si na papier kazdu modrinu a skrabanec...
29.04.2008 - 21:00:15
00
no chod hned ku doktorovi aby to nebolo neskoro a potom ti povedia ze sa to nemuselo stat pri tom.
dalsia vec je ze nahlasit na policii to mozes hocikedy nemusis to hned hlavne im povedz SPZ a opis im toho kto soferoval
policajti budu jednat tak ze to odstupia dalej na dopravu kedze je to udalost v cestnej premavke.. :arrow: a potom povedz ze si nevolal nehodara lebo usla z miesta cinu... a skus si naist nejakych svedkov napr. kamaratov :wink: bude to pre teba +
moze mat zakaz cinnosti viest motorove vozidlo na cca2 roky plus pokuta 15litrov za to ze usla z miesta cinu :arrow: jedna sa o zavazne porusenie predpisov v CP
dalsia vec ide o trestny cin pretoze usla z miesta cinu a neposkytla prvu pomoc a nebodaj ti vznikla skoda vyssia ako 8000sk alebo zranenie z dobou liecenia nad 7dni
a zistit ti to nemozem lebo take info ja nemozem poskytnut sorry
ani ja som si nezistoval ako sa vola ta co mna zramovala ale nasiel som si to auto a viem aj kde robi

ale jedno je iste chod na policiu a priebezne ma informuj ja ti poviem co a ako nenechaj to len tak uvidis ze ked budes mat doklad od servisu kde si das popripade opravit bike tak ti to preplati urobia to cez jej zakonnu poistku a aj bolestne ti bude musiet uhradit
29.04.2008 - 21:15:27
00
ale ako jej dosvedcim ze to spravila? pochybujem ze moja galuska zanechala daaky skrabanec na jej boku, max. som jej mozno poskriabal kapotu s tretrami, ale aj to bude moct povedat ze to som nebol ja. Na biku som totiz isiel sam a zhanat ludi ktory to videli a ktorym by sa chcelo ist na policiu by bolo obtiazne :roll: . A nemam v takomto stave daak naladu sediet na policii , ak by to nemalo ziadny vyznam .
Co sa tyka zraneni, ta som cely dobity ,vsetko ma boli a citim sa ako keby ma preslo auto :wink: , mam zodraty pravy bok (lytko, stehno, zadok), zodratu lavu ruku, narazene rebra ... ale dufam ze nic vaznejsie, prezrel ma doma moj stryko (doktor) a osetril mi rany
Co sa tyka biku, predne koleso si to pekne zlizlo, ale dufam ze este pojde dat dokopy, dualka je tiez daaka divna, zodrate sedadlo omotavky a skrabance su samozrejmostou :cry:

btw: ak by som isiel k lekarke, ako mam postupovat ? co mam od nej vyziadat, alebo ako? daak potvrdenie alebo co?
29.04.2008 - 23:18:42
00
no ked to nebudes riesit na policii je ti potvrdenie zbytocne ale ak sa rozhodnes tam ist tak ti treba lekarske potvrdenie kde budes mat napisane vsetky zranenia.. origos lekarsku spravu by ti dali na PZ ale to vtedy keby si to oznamoval hned... no a je jedno ci tam daco najdu ale urcite budu nejake stopy aj na aute ja co som narazil do tych dveri tak tam ma poskodene dvere aj ked nie velmi ale lak je poskodeny co som pozeral.. takze aj tam nieco bude... ja by som to v tvojom pripade riesil aj ked si na podani oznamenia trochu posedis ale aspon budes mat nahradenu skodu na biku ked jej to dokazu.. za pokus to stoji len sa netreba bat...lebo potom si krava povie a co jedem biker serem na neho a ked sa to nabuduce stane tak tiez ujde.. ale je to drzost preto by som po tom isiel
a ked ti mam pravdu povedat fizli by po tom mohli ist pretoze za to budu pre nich dobre body lebo je to znamy pachatel trestneho cinu a staci vypocut teba a potom ju a hotovo aj ked ty tam pojdes zo dva razy ale budes to mat preplatene ked si das opravu vyuctovat v servise..
skus to za to nic nedas ale policajti su povinny prijat akekolvek oznamenie za tu pol hodku na policii to podla mna stoji
29.04.2008 - 23:57:03
00
chcel by som este pripomenut ze za par tyzdnou sa zo zraneni mozes vylizat ale o par rokov zistis ze mas nejaky vaznejsi nasledok, na policiu by som siel uz len kvoli tomu aby si s toho dostal aspon nejake financie ked uz nic ine
30.04.2008 - 09:25:05
00
za akou lekarkou mam ist ? obvodnou alebo do nemocnice ?
30.04.2008 - 11:48:20
00
chod za obvodnou a povedz ze co je vo veci a ak tak ona ta potom odporuci na nejakeho ineho lekara ale v tomto ti neviem povedat co by bolo lepsie treba sa poradit asi s obvodnou.....
polo to povedal spravne nieco sa ti po rokoch objavi bude ta lamat v kolene alebo nieco take a to vsetko nasledkom taj nehody potm budes vediet na koho to valat a das si to do trvalych naasledkov za co bue moct ta soferka aj potom sa s tym bude dat riesit....
30.04.2008 - 11:58:34
00
No "pekne vyhliadky" do buducnosti mu robite... Ale k veci. To si si pri tom pade neposkodil bike? Ak ano, tak uz len kvoli tomu treba ist na VB. A keby aj nie, tak kvoli nezodpovednemu spravaniu vodicky to treba nahlasit (aj ked mohla konat skratovo pod stresom a tak...).
30.04.2008 - 14:44:24
00
to je fakt vrchol ty vole ....
...jednoznacne chod na policiu a cim skor....ja by som to urcite nenechal tak, ved za to treba tu hlupanu potrestat....inak ake to bolo auto ?
30.04.2008 - 14:53:08
00
Je to sila. Urcite to oznam policii. Toto sa musi riesit. Beztak si mnohy myslia ,ze kto je v aute ten ma na vsetko pravo. Mam s tym velke skusenosti. Napr. pred tyzdnom ma na hlavnej ceste skoro zlozili ,ked nezastavili na stopke. A este som aj dostal vynadane. Chcel som tipka dobehnut na svetelnej krizovatke ,ale usiel. Hajzel ,jeho stastie :evil: . Urcite napis ako si pochodil. A skory navrat na bike. 8)
30.04.2008 - 15:22:11
00
uz vela razy sa mi stalo ze mi nedali prednost a podobne veci riesil som to tym ze som vosiel do cesty ked som videl ze neda pradnost a potom som ho zablokoval a vymadal som mu aspon tak nech sa poucia potom si uvedomia ze je na cdeste aj niekto iny nie len oni.. naposledy sa mi jedna blavacka krava ospravedlnovala jeje stastie... aj autobusara som chcel vytiahnut z autobusu ale bal sa otvorit dvere tak som mu do nich pekne nakopal ludia mali show... netreba sa dat a treba robit poriadky
30.04.2008 - 18:45:33
00
ty asi nebudes z tych kludnejsich :lol:
30.04.2008 - 19:42:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up