scart335 napísal:
Si zapamätám a keď budeš mať podobný názor na nejaký príspevok miestnych bláznov tak ti pošlem screenshot toho čo si napísal.
Ako sa vraví, nech hodí kameň ten kto je bez viny a tým že tu teraz budeš patronizovať sa tej svojej nezbavíš.
A máš pravdu nie takéto príspevky ale elitárstvo a skupinovanie(circlejerk) odtiaľto vyháňa ľudí.

Kludne si na mna potom spomen. Nemam s tym problem. Nie som neomylny a stane sa urcite aj mne, ze nieco zle vyhodnotim. Skupinovanie ano, ako pises. Moderatori sa zabavaju a nezasahuju :lol:, potom zacnu tiect nervy :D .. netreba nadavat, ale volat moderatorov. A ked nepridu, nadavat im :D /nic v zlom ani tebe ani moderatorom :lol:/
28.01.2019 - 11:40:39
02
misung napísal:
každoročná klasika toto...už nech je jar

Toto bude dlha zima :lol:
28.01.2019 - 11:41:07
02
To nie je na moderatorov. Sam si pisal nieco o pluralite nazorov atd. a zrazu je to uz chyba moderatorov? Stravil som pekny vikend na turistike a bajku a pridem sem a vidim akurat to, ze par jedincov ma neustale potrebu vypisovat hluposti a zivit zbytocne diskusie. To je vasa zodpovednost kam to zaslo - kazdeho jedneho co prispel. Takze pokracujte dalej ked nemate nic lepsie na praci, ale su to len a len vase sracky. A velkou mierou si k tomu prispel aj Ty sam a ako vidim, tak asi stale nemas nic lepsie na praci...
28.01.2019 - 11:41:57
06
tulenik napísal:

dtto co scart.
28.01.2019 - 11:46:47
00
Jezus napísal:
To nie je na moderatorov. Sam si pisal nieco o pluralite nazorov atd. a zrazu je to uz chyba moderatorov? Stravil som pekny vikend na turistike a bajku a pridem sem a vidim akurat to, ze par jedincov ma neustale potrebu vypisovat hluposti a zivit zbytocne diskusie. To je vasa zodpovednost kam to zaslo - kazdeho jedneho co prispel. Takze pokracujte dalej ked nemate nic lepsie na praci, ale su to len a len vase sracky. A velkou mierou si k tomu prispel aj Ty sam a ako vidim, tak asi stale nemas nic lepsie na praci...

Jedna vec je pluralita, druha vec su prispevky k teme :) Vsak vzdy presuvat offtopicy do inych tem :) .. nekritizujem za to, ze si nieco neriesil, vsak tu nie si sam, len som sa vyjadril k tomu, ako to funguje/fungovalo v klasickych forach. Tak to neber osobne :)

Proste to cele presun, alebo rovno vymaz a je vybavene. Nijako som sa ta nechcel dotknut.
28.01.2019 - 11:49:00
00
Vsak si sa ma nedotkol. :) Len uz tu viaceri pisali v duchu "don't feed the troll" a stale nic...

Musite si uvedomit, ze zodpovednost za to ako vyzera forum je na kazdom z nas a nema to byt o tom, ze vsetci robia bordel a spoliehaju sa, ze po nich niekto uprace. Toto nie je skolka, aj ked to tak niekedy vyzera. Ale ak to tu bude pokracovat dalej (lebo urcite sa este najde niekto), tak to uz samozrejme zacnem mazat, lebo toto naozaj nema zmysel. Len som dufal, ze skoncenim vikendu skonci aj tento offtopic.
28.01.2019 - 11:57:10
00
Už by mohol niekto ***** nech má téma opodstatnenie :-)
28.01.2019 - 13:24:36
018
Ja som vcera ***** do brany hlavou, ked som dobehol po 10km domov.. nohy nevladali+snah :D

Jezus On to mozno ani troll nie je,len je tvrdohlavy,alebo proste iny..co sa mi ale nepaci viac je,ze ho tu kopa ludi uraza..ale toto je na slovenskych forach normalka,ked dojdu argumenty,tak zacnu urazky..
Je sice pravda,ze na niektorych ludi argumenty neplatia :D ..ale tak tam treba fakt uz len odignorovat..lebo potom vzniknu taketo nezmyselne debaty ako mozme vidiet teraz...;)
28.01.2019 - 13:35:21
02
ja som ***** v sobotu na Dubni, pekne som si to prášil po zasneženom trailiku, ale na konci už je to mimo lesa, býva tam aj mokrejšie...no a čo čert nechcel, začalo ešte snežiť, centimetrík čerstvého zakryl ľad a i keď som šiel pomaly, lebo som čo to tušil, drbol som rovno na skaly...obité zápästie, zadok trošku, tretru som natrhol zvršok o kamene :D ale v pohodke pojazd no :) len som si to neodfotil :) dnes už to nebolí :)

ale aspoň tí, čo šli po mne neskôr, čiže Viky a Imro videli, že pod snehom je ľad, keď som to tam vyzametal :D
28.01.2019 - 13:40:26
02
Ja som yebol v sobotu počas turistiky, v žľabe pri zostupe z Veľkého Rozsutca do Medziholia. Uleteli mi päty, cepín som mal samozrejme nachystaný v rukách ako sa patrí, a dobrých 20m som sa šmýkal kým sa mi podarilo sa zastaviť. Nebolo mi všetko jedno. Nedarilo sa mi prehodiť sa na brucho, metal som sa jak ryba na suchu, dobre sme sa potom zasmiali. :D
Dúfam že stačí aj pád mimo biku.
28.01.2019 - 13:47:28
00
Ja som ***** tento rok ale moj malý syn ***** lebo som ho vysypal zo sánok v zákrute. Ešte nemá ani rok a pol tak bol prekvapkaný ako to na tomto svete chodí, že ho aj vlastný tatko strací v zákrute. :)
Zatial to podla okulárof vyzerá že bude jazdiť minimálne eňďuro.

Prílohy:

0E83D94A-D4D4-4C19-BF9C-5785DB3AAD8C.jpeg
0E83D94A-D4D4-4C19-BF9C-5785DB3AAD8C.jpeg 1.23 MiB thumb_up3thumb_down

28.01.2019 - 13:59:39
021
https://www.youtube.com/watch?v=Dpnh6yLj_OA .. na zaciatku su aj nejake pady (mozno aj dalej, zatial sledujem :lol:), sledovanie videa je ukludnujce :)

edit: parada. Pady neboli, vsak je to vitazna jazda. Ale obcerstvilo to. Komentovat to dobre okomentovali uz pod videom. Neviem kde ale nasli hentaky kopec .. nechcel by som ho tlacit hore :lol:


Naposledy upravil lto dňa 28.01.2019 - 14:55:20, celkovo upravené 1 krát.

28.01.2019 - 14:07:18
01
A kua, Ked toto najde Vuk! :tmi:
28.01.2019 - 14:20:32
04
To megawalanche 2018 som videl uz aspon 3x v minulom roku.Na zasnezenom useku to bolo dost drsne. Dokazal som to pozerat cele
Nabuduce si to pustim ked budem na trenazeri. Zatial pozeravam na trenazery letne jazdy po asfalte. Mtb do trenazera nechcem davat. Nemam koleso s hladkym plastom. Ak by sa trenazer nedal zlozit doma by som ani nevybral veci zo skrine.
K padom na biku.
Ja som kedysi padol na detskom biku s 24" kolesami, ked som nastavoval riadiditka viac dopredu, lebo mi uz bol maly ako asi 14rocny a predstavec v tom mieste sa uz tazsie zakusoval do riaditok, uz tam nebolo zubkovanie. Za dost velkej rychlosti sa mi prevratili dopredu a dole a bac na asfalt. Potom som chodil tyzden s naplastami po rukach a nohach.
Tiez som padol na detskom biku s 20" kolesami na rozsypsnom piesku na asfalte, a susedka hned, ze tak mi treba.
Ako 10 rocni sme sa nahanali po dvore a do cesty vosla stara skodovka, ktora stihla zastavit. Buracka do blatnika ako hrom. Nic sa nastastie nestalo ani mne ani biku. Soferke som sa vytrhol z ruk a usiel. :)
Neskor sa mi zabil ujo na bicykli. Potom som
si bik kupil az ked som pracoval a jazdieval uz ukaznene, na rozne vylety a vsade kde sa treba dopravit ked nemam auto kde treba platit jeho prevadzku a na biku je to aj rychlejsie ako bus co stoji pri kazdej vrbe, treba nan cakat a platit a je v nom vydychany prepoteny vzduch miesany so spalenou naftou. A tak ked jazdim po lese mam kolenne a laktove chranice a chrbtovu dosku aspon.


Naposledy upravil zaman dňa 28.01.2019 - 19:37:37, celkovo upravené 2 krát.

28.01.2019 - 19:29:19
00
No vidite kolko ludi zrazu je*** hned sa to lepsie cita
28.01.2019 - 19:30:24
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up