juju_pepe napísal:
Vies, niketori ludia si budu vzdy doberat ludi, co si ini ako oni..nic nevyriesis,ked sa tu budes donekonecna obhajovat..akurat tu bude vznikat negativna energie a nikto si z toho nic nezoberie.

Negativnu energiu pustaju doberaci a za to si mozu sami.
23.09.2019 - 18:46:06
01
Kaper Ja myslím ze každý si užíva bajk ako ho baví. Chvalabohu to tu každý nemá potrebu pisat tri krát denne.
23.09.2019 - 19:26:32
07
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-ostrave-se-zabil-cyklista-kolo-pak-nekdo-ukradl-40297447
23.09.2019 - 21:17:40
00
Kaper napísal:
Dzejkob financny rozdiel tam neni priepastny,tak objednaj rovno super DH.Ten rozdiel v spracovani oproti 3R je vazne citelny a viditelny.

Chránič brady mám, pasuje na 2/3, takže mi stačí kúpiť 3, netreba 3R. 3ku som našiel za 90. Super DH za 260.
To už je trochu viac. Ale na moje jazdenie stačí hádam aj klasická Super.
Ale dík.
24.09.2019 - 07:10:47
00
Kaper sorry, ale mne neslo o to, ho zosmiesnit, ale aby si uvedomil, ze nie je vobec potrebne, aby sa tu donekonecna obhajoval. naopak z jeho komentarov ja citim castokrat nevrazivost voci inej casti osadenstva tohto fora, ked za to, ze clovek si kupi drahy bicykel, tak automaticky okrada svoju rodinu a nevenuje sa jej a co ja viem co. vadia mu ludia, co jazdia rychlo, co nahanaju KOMy a co ja viem, co este, akoby ti ludia mohli za to, ze si mozu dovolit kupit drahy bajk, alebo aj 3 a jazdia, lebo ich to bavi, alebo chcu nieco dokazat, alebo si honia ego... co je jeho po tom?! kto je on, aby tu moralizoval a pritom ked mu na to dakto daco odpise, tak zacne pisat siahodlhe prispevky o tom, ako on jazdi na lacnom bajku a zosada do kopca aj z kopca a foti motyle pri pareni? dakto da fotku, ako niekde skocil a on nie, zeby olajkoval, popripade palec dole, ale on zacne pisat o tom, ako jemu nic nedavaju skoky a rychlost. je to ok podla teba?
24.09.2019 - 07:59:53
00
lukasm no neviem či píšeš tomu pravému lebo on tiež zosada do kopca a keby si vedel ako nadáva a moralizuje :D
24.09.2019 - 08:22:53
00
Jaj zas trepes.Ja som neni horolezec a netocim si dvojplacku,alebo 50z cirkular co mas Ty vo zvyku :finger:
24.09.2019 - 08:38:01
02
lukasm mne nevadi rychost druhych, ale rychlost u mna. A voci nikomu necitim nevrazivost. O drahych bicykloch som nikde nikomu nepisal ani o komoch. O drahych bikoch tu niekto iny uz pisal. Nie ja. O komoch som tu cital od niekoho ze mal kom len preto ze siel autom. Pokial svojou cinnostou neuskodia inemu tak je to ich osobna vec.
Ja som cykloturista a do prirody chodim pre ten isty pocit, ako dochodcovia a rodinka s detmi. Pesi turista tiez nebude chodit do lesa kvoli kracaniu. To moze na beziacom pase a ja na trenazeri ci pumptracku. Naviac mam zdravotne problemy takze vykon neprichadza do uvahy. Nepotrebujem plucnu emboliu.
Technicky zjazd mi nevadi. Ale nejazdim pre pretek ani, aby som si nieco dokazal. Dokazujte si to vy ak chcete. Je to vasa osobna vec. A to mi napisal kamarat, ze prave tuto temu pady na biku, navstevuju prave ti co to maju radi. Lenze musia zniest aj obycajneho cykloturistu.
Je to o ludoch, co neznesu iny nazor. Na inom fore ma chvalili.


Naposledy upravil zaman dňa 24.09.2019 - 12:18:19, celkovo upravené 2 krát.

24.09.2019 - 11:36:01
00
:facepalm:
uz som si ho musel bloknut, poskarabana platna je hovno proti nemu.
24.09.2019 - 11:43:54
06
Vuk ty si strateny pripad. Naco sem teda chodis, ked sa tu stretavaju ludia proti tvojmu gustu? Len koli moralizovaniu a flejmovaniu. Mas zranenie, ok, je mi to luto, ale nezaujima ma to. Ked sa strepes z bicykla, lebo si v zakrute videl muchy na hovne a bolo to krasne, daj sem fotku (aj tych much), inak sa na to vyser. Ked cakas pochvalu, ok, si frajer, si cool a chcel by som byt ako ty. Vsetci by sme sa nad sebou mali zamysliet a nepozerat na cestu pred sebou, ale do lesa a na vtaciky (wait what?!). A tymto som s tebou skoncil. Aj tak pochybujem, ze to pochopis...
25.09.2019 - 08:06:01
03
lukasm vporiadku ja nemam nic proti inemu nazoru. Ved sa netreba hadat a aj z druhej strany ma byt tolerovany moj styl jazdenia. V pravidlach fora nieje napisane, ze na forum nesmu pisat kucharky jazdiace na liberte do kostola a ze forum patri len downhillistom.
25.09.2019 - 11:28:10
05
samozrejme ze je to v poriadku, tvoj styl, vsetci to uz vieme ako jazdis....ide o to, ze nemusis za kazdym padom vypisovat siahodlhe prispevky ako ty sa elegantne vozis prirodou....to je vsetko.
25.09.2019 - 17:26:10
04
A preco potom mi FeroR napisal koment s nicnehovoriacou neznamou fotkou drzkopadu?
Jedine co som napisal kedysi, bolo ze v tv chlapec povedal dnes prekonam rekord a zostal ochrnuty a mal som na mysli, ze tak mu treba, lebo mi to pripomenulo smrt mojho uja, co ani nesiel na rekord a zabil sa.
Odvtedy tu par urcitych ludi ma vsetko proti mne, aj ked sa chcem spytat na okuliare, ci plaste.
25.09.2019 - 19:07:31
00
piste si sukromky...
25.09.2019 - 19:13:26
05
dont feed the troll and will be kľud
25.09.2019 - 19:16:21
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up