aha cize ty by si si tam zastavil a siel sa pozriet - a to pri kazdej jazde a na kazdom mieste kde by si nevidel hej? to by som si rad pozrel :-)
23.02.2023 - 14:58:25
02
JoNesbo napísal:
to je video zo sutaze?

strava on a sutazis ..ale tak, toto uz je trollizmus co tu robis, dalej nejdem stracat cas :D
23.02.2023 - 15:21:12
00
JoNesbo napísal:
to je video zo sutaze?


Jazdil si niekedy celý deň v parku?
23.02.2023 - 15:48:33
01
Jazdim cele dni/ vikend v parku a ked som unaveny zastavim v senku na pivo, ked mam technicky problem zdekujem sa medzi kravske hovna na luku, ked je pad - tak hned uteka na horizont jeden zo skupiny zastavovat jazdcov (dalsi riesia prvu pomoc), ale aj napriek tomu sa vzdy najde "hovado" co chce ist silou mocou dalej.... myslim ze v tom videu riesia problem - jeden bike na zemi, takze zanedbana bezpecnost z ich strany.

Radsej si vypocujem "hovado" ako keby ma do mna naburat ..?
23.02.2023 - 16:11:34
01
JoNesbo napísal:
no pri nedávnej smrtelnej nehode lyžiarov, všetci lynčovali toho čo šiel rýchlo, nevidel som že by niekto pozastavil nad tým prečo decká stáli zrovna pod horizontom.. ja sa nikoho nezastavám, ani na nikoho nepoukazujem... ale páliť to dole trailom tak že nevidím kam dopadnem a potom plakať že tam niečo bolo... samozrejme že stáť na traily mi príde byť idiotské


No ty si zjavne vzivote nebol v bike parku, vyjadrujes sa k veciam o ktorych nemas sajnu a porovnavas neporovnatelne. Na zjazdovke jazdia masy ludi vedla seba a nepotrebuju rychlost na to, aby cisto preskocili nejake gapy. Pri zjazdovych trailoch je uplne bezne ze skaces naslepo a dopad nevidis, zaroven musis mat rychlost aby si to doletel, takze v ziadnom pripade nie je na vine ten, kto napali do kktov co stoja na traili, ale prave ti kkti co tam stoja a nie je ich z dialky vidno.
23.02.2023 - 16:52:12
05
JoNesbo napísal:
no pri nedávnej smrtelnej nehode lyžiarov, všetci lynčovali toho čo šiel rýchlo, nevidel som že by niekto pozastavil nad tým prečo decká stáli zrovna pod horizontom.. ja sa nikoho nezastavám, ani na nikoho nepoukazujem... ale páliť to dole trailom tak že nevidím kam dopadnem a potom plakať že tam niečo bolo... samozrejme že stáť na traily mi príde byť idiotské


Keby siel pomaly tak ich uvidi ? Nehovoriac o tom, ze by to ani nexoskocil ... neskutocne p***y tu vypisujes ..
23.02.2023 - 17:32:40
00
JoNesbo: na zjazdovke tiez asi nebudes okunat pod doskom z lyziarskeho mostika na skakanie /ak na svahu nieco take je/. Ani deti tam nepustis, aby sa motali. Kek kukam to video (na konci), tak sa tam postavili jak dementi.
23.02.2023 - 17:42:09
02
to by bola tiez vina rasta asi :lol:
thumb_up0thumb_down
23.02.2023 - 18:14:23
05
Tak to mal z pekla šťastie aj jeden, aj druhý. Adrenalín mu riadne vyskočil.:)
23.02.2023 - 18:22:52
00
len sa cudujem tomu s akym kludom to baranek riesil... ja by som, no... reagoval troska inak, hlavne by som hladal rodicov !
23.02.2023 - 18:57:52
01
aké tlaky ste tu chytili, tiež to tu má úroveň, človek len trošku polemiky hodí do problematiky a už sa mu vkladá niečo čo ani nepovedal a nemyslí si... fakt smutné, najmä keď sa tu niekto chodí vyjadrovať len v posmeškoch a hejtoch a vulgarizmoch miesto toho aby ten čas venoval trebárs tomu, že by v nejakej inej téme slušne niekomu poradil.
23.02.2023 - 21:10:25
00
zasa podobná kategória...
thumb_up0thumb_down
23.02.2023 - 21:55:14
00
Prave som sa vratil z piva, mal som tu cest diskutovat so sudcom o podobnych situaciach. Ci uz Velka Raca, Zochova alebo BikePark. Jedna vec je subjektivne ludske hladisko, druha vec je legislativa a pravo. Na bajkerskom fore sa ocakava hajenie "prav" bajkera, no JoNesbo ma tiez trochu pravdu. Ani trail nie je uzavrety priestor a necakany chodec, ci ina prekazka nemoze absolutne vyvinit cyklistu na cyklochodniku. Jazdime preto opatrne.
23.02.2023 - 22:02:00
11
Keď jazdiť opatrne je nuda...
23.02.2023 - 22:12:23
00
ešte sa vrátim k tomu jeho tupému príkladu autami na ceste
chýba tomu kontext

ak odstavím auto v noci krížom cez dva pruhy na R1 a niekto do mňa napáli, tak to bude asi rozdiel oproti tomu keď mi buchne pneu a skríži má do cesty

ti trti tam stáli z vlastnej svojvôle, nič im nebránilo nevytvárať prekážku

Dudo a ty a tvoj nečakaný chodec na traily? ja som teda ešte značený trail spoločne s turistickým chodníkom nevidel (na SK)
23.02.2023 - 22:15:25
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up