Koho budete voliť 12 júna ?
Smer-SD 7% [ 8 ]
Sdkú-DS 36% [ 41 ]
KDH 3% [ 3 ]
SaS 32% [ 36 ]
HZDS 0% [ 0 ]
SNS 3% [ 3 ]
KSS 1% [ 1 ]
SF-... 0% [ 0 ]
Most-Híd 2% [ 2 ]
SMK 1% [ 1 ]
SDĽ 0% [ 0 ]
iné 1% [ 1 ]
nepôjdem voliť 15% [ 17 ]
Celkový počet hlasov : 113
Ja nikoho nikam nezaradujem ani netvrdím,že mám pravdu iba ja. Povedal som iba svoj názor na vec podla teba možno primitívny no podla mňa pravdivý. ;)
Ano za bolševika bol život možno "lahší" ale nie LEPŠI!!!


Za Boľševika nebol život ľahší ani v tých úvodzovkách... Bol to najväčší omyl (aj s fašizmom/nacizmom) realizovaný v dejinách 20. storočia. Komunizmus nemôže byť realizovateľný už len zo samotnej podstaty a charakterových vlastností človeka, pretože je vysoko zneužiteľný. Kapitalizmus zatiaľ vyhráva ako menšie zlo...
07.03.2010 - 20:24:47
00
no 3 za SNS... :lol: a HZDS nič ;(
07.03.2010 - 20:35:08
00
:D :D :D :y: Vladovi nejde karta? :rock:
07.03.2010 - 20:39:44
00
modri nech uz boli akykolvek aspon pripustili diskusiu...

za druhého železničiarovho pontifikátu nebola žiadna diskusia - tá bola preňho aj za prvej jeho vlády len akýmsi nutným zlom a po inom ako sa jej zbaviť ani netúžil
tá prvá pomečiarovská vláda sa najprv zdala byť istou nádejou, že sa snáď na nejakej rozumnosti a zároveň únosnosti bude dať zhodnúť, no ale... pomerne rýchlo som dosníval :devil:
07.03.2010 - 20:50:20
00
Za Boľševika nebol život ľahší ani v tých úvodzovkách... Bol to najväčší omyl (aj s fašizmom/nacizmom) realizovaný v dejinách 20. storočia. Komunizmus nemôže byť realizovateľný už len zo samotnej podstaty a charakterových vlastností človeka, pretože je vysoko zneužiteľný. Kapitalizmus zatiaľ vyhráva ako menšie zlo...

Ludia vtedy takmer "nemali" problémy každý mal prácu aj ten kto nechcel. :rofl:
Nikto nemal problém aké auto si kúpi škodovka a hotovo! :clap:
99.9%účasť vo volbách ked bolo treba prišli s urnou až do domu.Niekedy aj volebnou :lol:
Žiadny problém s výberom strany ako dnes! :handshake:
Ja viem je to zjednodušené ale hádam si to tu niekto ešte pamätá? :puke:
A o tom komunizme je to pravda preto som písal o tej devastácii!
Amen
07.03.2010 - 22:26:12
00
Za bolševika sa stalo v rade pri obchode s bananami, teraz sa stoji v rade na Urade prace
07.03.2010 - 22:33:09
00
voliť budem jednoznačne SDKÚ-DS ;) .. určite menšie zlo ako títo čo sú tu teraz ... a aspoň sa vedia vyjadrovať v televízii a nie ako títo barani čo ani rozprávať poriadne nevedia...
07.03.2010 - 23:03:18
00
Ja voľim vipic a pri kartoch fiľa. A kec budzem barz zľabany, pujdzem voľic.
08.03.2010 - 07:48:15
00
Maly, jemny poddzub. :devil: Doporucujem prejst aj oba odkazy. Akysi Bela Bartok nam na zaciatku minuleho storocia ukradol hymnu.

http://lehotsky.blog.sme.sk/c/222001/Aj-Madari-spievaju-slovensku-hymnu-Po-madarsky.html
08.03.2010 - 09:37:33
00
tulenik sa mi paci ako hovoris a vsevedeni a o mudrovani a o diskusii .. ale mne to pride tak ze najvacsi mudrci a vsevedci sa grupuju v univerzitnej lavici (vo vyzname vecnom aj politickom)...
08.03.2010 - 09:44:11
00
2 lapaloma v univerzitnej lavici Tu by bolo nacim pouzit diakritiku - mas na mysli "lavici" alebo "ľavici". Univerzitne prostredie vsade vo svete vdaka svojej utrhnutosti od praktickeho zivota inklinuje k "ľavici".

Ako vravela ta zena pri pohlade na napis, ze vstupit do kostola s velkym vystrihom je taky isty hriech ako zosmilnenie: "Skusila som oboje, neda sa porovnat." :D
08.03.2010 - 09:56:36
00
tulenik: nehnevaj sa ale ak nevidis rozdiel medzi stylom politiky za meciara a za fica a tym aka bola za dzurindovych vlad tak je mi to luto a je to pre mna iba potvrdenie toho ze akademicka poda u nas je uplne odtrhnuta od reality. fico presne tak ako meciar si svoje percenta nahanaju bezbrehym populizmom zalozenam na xujovinach typu vlastenectvo, "socialny" stat, krcmovymi recami a trieskanim do stola. obaja hladaju stale nejakeho "vnutorneho nepriatela" a obaja maju pocit ze su vo svojich rozhodnutiach neomylni a do poslednej chvile su schopni tvrdit ze "cierna je vlastne biela", pricom kazdy rozumne mysliaci clovek vidi ze sa tym len zakryvaju rozkradacky "zo spolocneho". ziadna vlada na slovensku nebola a nebude cista co sa tyka klientelizmu a rozkradania verejnych penazi ale fico a meciar maju na svedomi okrem obrovskych kradezi aj podstatne vacsie skody na "moralke" tejto spolocnosti. dzurindove vlady neboli ani zdaleka idealne ale dosiahli aspon aky-taky ekonomicky progres, medzinarodnu akceptaciu krajiny a urcitu mieru velkorysosti a slusnosti voci politickym oponentom...
08.03.2010 - 10:36:03
00
toto ste čítali?

o Voľbách.sk
z telefonického prieskumu verejnej mienky, ktorý na reprezentatívnej vzorke 972 respondentov uskutočnila v dňoch 27. februára až 2. marca agentúra Polis v spolupráci s agentúrou SITA,
podľa prieskumov Mečiarov odchod očakáva vyše 54 percent oslovených, Slotov takmer 50 percent. Tretím vážnym "uchádzačom" na ukončenie politickej kariéry je predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda (34,4%).
Naopak, najlepšie predpoklady pre ďalšiu aktívnu politickú činnosť má podľa ľudí predseda Smeru-SD a premiér Robert Fico. Myslí si to 42,8 percenta respondentov. :headbang:
to je do plaču ;( a :puke:
Podľa tunajšieho prieskumu je to ináč, čo sme na okraji spoločnosti a mimo reality? :lol:
08.03.2010 - 10:44:43
00
S tym komunizmom by som bol opatrny. Je velky rozdiel ci nam vladnu komunisti alebo ci mame komunizmus. Ja myslim ze take zriadenie nikde na svete zatial nefunguje. Komunizmus som videl akurat tak v Star Trek-u.
08.03.2010 - 10:54:59
00
povinne citanie pre vsetkych zastancov a milovnikov socializmu a toho ako nam bolo fajn
Slobodny-obcan-drzy-obcan
08.03.2010 - 12:05:47
00
keyboard_arrow_up