tak som si vcera PayPal ucet zalozil aj ja, dal som si overit kartu (VISA Electron). Dnes mi bolo stiahnute z TB uctu 0,68€ a 1,5€ ale v popise transakcie ziadne cislo okrem cisla mojej karty v tvare prve6cislie******posledne3cislie. Co s tym? ;(
20.10.2009 - 08:54:33
00
počkat až ti to na účet připíšou, pár dní to trvá tam je to číslo :D
20.10.2009 - 09:04:31
00
No ale ked uz mu to stiahli a v popise nic nema tak ss="posthilit">saspan> mu tam uz sotva objavi. :?:
20.10.2009 - 09:18:42
00
ach jo, oni mu stahli určitou sumu, a tu mu opětovně připíšou, tak to funguje při zřizování nového účtu. To je vlastně ověření funčnosti. A u té přip<span class="posthilit">saspan>né transkace je ten kod kterým se aktivuje účet.
š vůbec nějaké zkušenosti s Pay Palem?
20.10.2009 - 09:22:05
00
ako pise kubad presne tak peniaze vratia pripisu naspet.Je to akasi zaruka aby ludia nezakladaly paypal len tak zo srandy.Overenie autorizacia platobnej karty musi byt.Treba trpezlivost peniass="posthilit">zespan> vratia.Zatial s paypal dobra skusenost.
20.10.2009 - 09:34:42
00
No neviem ...
Ja som zakladal účet niekedy v prvej polke tohto roka, nalikoval si kartu a potom som na to nejak zabudol, pominuli dôvody na kúpu cez PP.
Začiatkom októbra som ale už potreboval nakúpiť, akurát, že ss="posthilit">saspan> mi zmenila karta. Nalinkovanie novej prebehlo na dvakrát (lebo som bol z toho jeleň). Po odúčtovaní 3e som zadal štvorčíslie a pripísaspan>li mi 3e na PP účet.
sledne som spravil <span class="posthilit">platbuspan> na DX cez PP, stiahli prachy z karty ale tie 3e mám stále ako kredit na PP.

Čo ss="posthilit">saspan> týka toho štvorčíslia, tak ja som videl na výpise niečo takéto - PLATBA KARTOU
XXXXPAYPAL--*EXPUSE/XXXXXXXXXX. X -sú čísla a tie prvé štyry sú ten kód.
20.10.2009 - 09:41:40
00
ok, zas som o nieco mudrejsi, diki pani
20.10.2009 - 09:42:38
00
v tatrabanke v internet bankingu v popise to 4cislie mat nebudes.. nechapem preco..ale nebude tam.. ak ti uz zobrali 1.5e tak zavolaj do banky a chci to 4cislie.. ked si ta overia na zaklade dakeho hesla k uctu- ti ho povedia...
nechapem preco to tak komplikuju..ale je to tak..

a mala rada.. tych 1.50 sa ti casom objavi v paypale.. ak nepouzivas nakupy za eura tak ti to tam bude ostavat stale.. ale mozes si to konvertnut.. ale da ss="posthilit">saspan> len cele eura.. tak si zaregistruj este jednu kartu.. aby si mal 3.00e a potom to daj na inu menu.. ak teda pouzivas inu.. lebo ja som paypalom zatial platil len dolarove veci.. a takto som si aspon trosku pomohol s tym poplatkom..
20.10.2009 - 13:46:51
00
Presne ako pise frank lucas a wladix: peniaze ss="posthilit">saspan> vratia na paypal ale to cislo musis zistit z tej transs="posthilit">saspan>kcie kde ti tie peniaze zoberu z tvojho uctu.

2kubad: cez paypal som platil urcite viac nakupov ako ty...
20.10.2009 - 16:38:17
00
hm tak som s toho fakt jelen, zajtra skusim zavolat do TB a overit to cislo
20.10.2009 - 17:54:11
00
Co sa tyka TB, tak overovaci kod v ibankingu neuvidis - zobrazi sa az na papierovom vypise (security). Nehcel som cakat na vypis, tak som volal Dialog - nevedel mi to povedat ani pracovnik Dialogu (bud netusil co ma hladat abo ludia na Dialogu maju rovnaky typ pristupu ako maju klienti na ibankingu). Takze som siel osobne na pobocku a tam mi ten kod povedali.

P.S. To euro a pol ci kolko mi stale trci na paypal ucte a doteraz som nevedel, ako ho pouzit. Som zvedavy, kedy budem robit <span class="posthilit">platbu v EUR - ci ss="posthilit">saspan> mi odtial konecne odrata.
20.10.2009 - 18:49:06
00
parada, tak som volal do TB a ten kod mi v poode dali, dokonca mi stacilo povedat ze chcem overovaci kod k paypal uctu a pani uz presne vedela o co ide, vybavene behom 1 minuty
20.10.2009 - 19:09:31
00
Ten poplatok za overenie karty co vratia na paypal ucet nemusi byt minuty iba na nakup v eurach, ja kupujem iba z DX, cizespan> v dolaroch....<span class="posthilit">stacispan> mat nizsiu sumu nakupu ako je dana suma na paypal ucte a pri platbe mi to stiahlo automaticky z paypal uctu a nie z karty (ved ked platite nejak nakup, tiez to konvertuje z inej meny na eur)...teraz mi tam zostali nejake drobne este...to uz asi neminiem.
20.10.2009 - 19:15:17
00
No ale ked uz mu to stiahli a v popise nic nema tak ss="posthilit">saspan> mu tam uz sotva objavi. :?:

Presne ako pise frank lucas a wladix: penia<span class="posthilit">ze saspan> vratia na paypal ale to cislo musis zistit z tej transaspan>kcie kde ti tie penia<span class="posthilit">zespan> zoberu z tvojho uctu.

2kubad: cez paypal som platil urcite viac nakupov ako ty...


z tohoto to jde tezko poznat <span class="posthilit">ze mas stovky transaspan>kci na Pay Palu, <span class="posthilit">zespan> mate banku s nestandardnim postupem je jiny problem, normalne plati to co sem p<span class="posthilit">saspan>l
20.10.2009 - 19:16:02
00
tie zaseknute prachy ide dostat tym ze platis v eurach(predpokladam) alebo tym sposobom co som popiss="posthilit">saspan>l vyssie.. celociselnu sumu si na stranke paypalu konvertnut na dolare.. a minut za dolarovu <span class="posthilit">platbu...ja to tiez pouzivam iba na DX.. zatial asi 40 tran<span class="posthilit">saspan>kcii... ziaden problem s paypalom som nezazil.. 2x posielal dealextreme prachy mne a v pohode prisli...alebo 3x to bolo..

a tatrabanka to robi na hovno.. pre toto a dalsie malickosti som ju zrusil.. a teraz s par uctami v mbank a jednym studentskym v slsp to mam tak zespan> neplatim nikdy nikde ziadne poplatky(aj co <span class="posthilit">saspan> tyka zahranicia)..
21.10.2009 - 01:18:39
00
keyboard_arrow_up