Za mlada sme taketo volali vodne bongo :-D

sak mozeme skusit pred startom :twisted: donesem caj :lol:
PS : njesu penaze :lol:
21.08.2008 - 10:17:14
00
1 problem, kam dat ten matros do toho ?? :twisted:
ale nie, sak vzduch ide cez hadicku spat, ale ma na tom sere 1 vec, ktora mi bude aj tak 1na dubnickaku = ze v tej hadicke zdy zostane trocha vody, ktora ked to vypustim z ust sa vyleje priamo do rozkroku :lol:
ale aspon ma to schladi :lol:

ked v niakom reporte bude figurovat slovne spojenie "volaky biker s vecne mokrym rozkrokom" tak vieme kto to je :-P
21.08.2008 - 10:20:49
00
Fakt gut video... Musím sa nejako pozbierať. Kecať s nimi teraz nemôžem, lebo oco odišiel na víkend a s mamou to je len peklo. Ide im len o to dokázať mi, že som ich klamala a trieskať mi to o hlavu. V prvom rade sa musím dať dokopy, v druhom rade sa musím ísť niekam prevetrať a keď sa aj oco vráti a bude to pokračovať, pokecám s nimi, ale ja to moc nedokážem :cry: :cry: Moja mama je človek, čo dokáže vsugerovať svoj názor druhým a otec je podmaniteľný... To znamená, že otec bude obhajovať ju a bude to ešte väčšia masakra. A aj tak ma nakoniec pritlačia o múr a budú to zo mňa tlačiť von, že s ním chodím a tak, no ja im to nemôžem povedať z viacerých dôvodov... Prečo som sa nenarodila do inej, lepšej rodiny? Dokonca v sirotinci by bolo snáď lepšie. :( Ok, ale už sa tu nebudem zbytočne ľutovať...
21.08.2008 - 10:25:29
00
Fakt gut video... Musím sa nejako pozbierať. Kecať s nimi teraz nemôžem, lebo oco odišiel na víkend a s mamou to je len peklo. Ide im len o to dokázať mi, že som ich klamala a trieskať mi to o hlavu. V prvom rade sa musím dať dokopy, v druhom rade sa musím ísť niekam prevetrať a keď sa aj oco vráti a bude to pokračovať, pokecám s nimi, ale ja to moc nedokážem :cry: :cry: Moja mama je človek, čo dokáže vsugerovať svoj názor druhým a otec je podmaniteľný... To znamená, že otec bude obhajovať ju a bude to ešte väčšia masakra. A aj tak ma nakoniec pritlačia o múr a budú to zo mňa tlačiť von, že s ním chodím a tak, no ja im to nemôžem povedať z viacerých dôvodov... Prečo som sa nenarodila do inej, lepšej rodiny? Dokonca v sirotinci by bolo snáď lepšie. :( Ok, ale už sa tu nebudem zbytočne ľutovať...


Treba ich udať :P ale neviem za čo :D
21.08.2008 - 10:30:02
00
Za týranie :oops: :lol: , obmedzovanie slobody :lol: , nútenie k lesbizmu :lol: a za to, že sú trošku dosť "čudní"(nehovorím, že ja nie ale iba málinko)
21.08.2008 - 10:31:48
00
keby niec, tak ta chceli predat do ruska :lol:
a nutenie k lezbizmu je co ? :shock:
jedine ze nutenie k lezbizmu a nahravanie toho :lol:
ak sa dokaze otec podmatnit, tak sa skus rozpravat iba s nim najskor...
a musis to priznat a ako som pisal, PROSTE SA MUSIS PODMANIT RODICOM, vtedy budu spokojny, budu myslet ze aku dobru robotu urobili a potom2-3dni klud a potom pomali zacat robit kompromisi, myslim ze ked sa tohoto budes drzat tak poho 8) (no poho to nebude ale raz pride aj pohodoba :lol: )
21.08.2008 - 10:40:54
00
...15 je tazky vek. a moc ti tym nepomozem ,ale este tak 2-3 rocky/ u niekoho viac-kym vyleti z hniezda a postavi sa na vlastne nozky-to by som ti ale zatial neradil robit...skola&spol./ to potrva,kym sa tvoje emocie ukludnia a potom to cele budes vnimat inak...verim ,ze mozes mat fakt blbych rodicov-ja som to tak zle sice nemal ale dramy som si uzil tiez dost-kym som sa ja sam neukludnil,ale poznam dost priatelov co mali z rodicmi podobne peklo... :roll: ..vsetci to vsak prezili,a su teraz stastny-a verim,ze to nikdy svojim detom robit nebudu...
zial tvoji rodicia su este aspon na tych par rokov aj tvoji spolubyvajuci-a pravidlo "mudrejsi ustupi" skor ci neskor bude asi jedinym vychodiskom z tohto labyrintu emocii a nazorov...
fakt je,ze im mozes nejako ukazat ze to ich podozrievanie a ine haluze nema zmysel...-ale to dokazes naozaj iba tym-ako vsetci uz povedali ,ze budes kludna hlavne ty!!!!...bojovat sa ti neoplati a zabijat tiez nie..konec koncov ako by si sa citila keby si tvoj priatel ustrelil hlavu-zamysli sa nad tym!!!!!-moj kamarat to spravil svojej priatelke aj nam vsetkym co sme ho mali radi :cry: -a ver mi dodnes(po asi 10tich rokoch) na to nikto nezabudol...-a ja kedze niecomu verim(a to nebudem volat bohom)..si myslim,ze keby to mohol vratit spät uz by to nespravil!!! :?
21.08.2008 - 10:44:57
00
Ano...Samovražda nič nerieši, ibaže keď už nemáte chuť žiť, keď nenávidíte svoj život a vo svojom živote už cítite takmer len utrpenie a vidíte všetko čierno, vidíte to ako jediné riešenie. Zatiaľ na tom nie som až tak zle, že by som to dokázala spraviť ale v mojej hlave si hovorím, že keby sa to stalo, tak by som už nemala problémy(ale to by bolo celkom vážne sebecké). Musím toto obdobie nejako prekonať, aj som rozmýšľala, že by som stopla na chvíľu vzťah, nech sa to doma ukľudní ale uvedomila som si tri veci. Prečo by som mala prerušiť niečo tak krásne a sama sa ešte viac zraniť, sama by som nič nezvládla a napadlo ma, že keďže moja mama je taká aká je, že dokáže niečo vsugerovať a k niečomu donútiť, prečo by ma teraz nedonútila k tomu, aby som sa s ním rozišla. Raz sa jej to takmer podarilo, druhýkrát to už nedovolím. A ďalšia vec. Včera sa muselo niečo stať. Ja som sa ráno zobudila dosť nervózna a srdce mi búšilo ako keby som utekala pred niečim a potom som bola nervózna a skleslá celý deň, večer boli naši nervózni a oco za mnou chodil s rečičkami ako ma majú radi a tak... Ja väčšinou cítim keď sa niečo deje alebo sa stalo, teraz je otázka, je to dôvod včerajšku? Ako zistím čo to bolo a vôbec, je to pravda? :(
21.08.2008 - 11:22:47
00
Patrick Swayze včera oslávil 56. narodeniny nakrúcaním seriálu. možno to bolo preto.
21.08.2008 - 11:43:47
00
Bubu37: mala by si navštíviť psychologa, myslím to vážne a v dobrom, keď nevieš ako sa s vecami popasovať a nemáš v nikom oporu (dospelom) tak by to možno bolo riešenie.
21.08.2008 - 12:01:20
00
billes : :) :lol:
21.08.2008 - 13:01:44
00
hydry to samo najlepšie..

pche :? :lol:
21.08.2008 - 13:05:17
00
a neni to pravda :) priemne kŕčovité brzdenie prajem :)
21.08.2008 - 13:15:27
00
krcovite brzdenie? sibe? :lol:
21.08.2008 - 13:17:53
00
aby ti nahodou prsti neodpadli !pozor !! :)
21.08.2008 - 13:25:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up