Kuva..ako to tu citam,mala som super zivot.. :wink:

Ale oproti tomuto dievcatu,co tu nahovara ludi k psychologickym postupom a poznatkom to je prt,co som zazila.. :wink:

Aj tak je kazda rada draha...vidite to len z jednej strany,v 15 tich je pre viacerych kazdy rodic len trapny *****,co nikomu a nicomu nerozumie.. :?
A to sa ich nezastavam,lebo nepoznam ani ich ani ju.. :wink:
21.08.2008 - 13:29:55
00
aby ti nahodou prsti neodpadli !pozor !! :)

nemaj boja...nehrozi
21.08.2008 - 13:33:03
00
...A to sa ich nezastavam,lebo nepoznam ani ich ani ju.. :wink:

v tom mas pravdu, som 100% presvedceny, ze kazdy rodic chce len to najlepsie pre svoje decko, len nie vzdy zvoli tu spravnu metodu a vychovu deti v skole neucia, to uci sam zivot a tie deti to pochopia, az maju svoje deti... :wink:
21.08.2008 - 14:11:24
00
v tom mas pravdu, som 100% presvedceny, ze kazdy rodic chce len to najlepsie pre svoje decko, len nie vzdy zvoli tu spravnu metodu a vychovu deti v skole neucia, to uci sam zivot a tie deti to pochopia, az maju svoje deti... :wink:


Tak tak..len škoda,že to tak dlho trvá.. :wink:
21.08.2008 - 14:23:28
00
my tie naše linčujeme odmalička :D
21.08.2008 - 14:26:21
00
my tie naše linčujeme odmalička :D


Kristepane,ešte na nás pošlu sociálku.. :lol:
21.08.2008 - 14:30:59
00
Začo :?: že ich tak ľúbime :oops: niet šťastnejších detí :)
21.08.2008 - 14:35:13
00
v tom mas pravdu, som 100% presvedceny, ze kazdy rodic chce len to najlepsie pre svoje decko, len nie vzdy zvoli tu spravnu metodu a vychovu deti v skole neucia, to uci sam zivot a tie deti to pochopia, az maju svoje deti... :wink:

dudo- :roll: :o toto je snad prva vec v ktorej si dovolim nesuhlasit -poznam totiz rodicov, ktory su tak mimo kontakt sami zo sebou a uz vobec so svojimi detmi,ze ich maju "len ako" nejaky druh neziaduceho domaceho zvieratka(drsne povedane)!...
zial su aj taky...
niekedy ich predstavy daleko presahuju ich lasku-zahlusenu rokmi vzitymi v kruhu prace a mozno osobnych problemoch...
mam par priatelov ,ktory takychto despotickych rodicov mali a oslobodili sa (doslova) od nich az odchodom do zahranicia!
...kariera,problemy,a nedostatok pokoja,lasky a ndhladu- zmeni ludi na nepoznanie!...aj ked neviem ci to tak ti ludia mali odjakziva,alebo sa to tak postupne vytvorilo!
som rad,ze moj syn moze vyrastat v takej slobode aku som ani ja nezazil...-aj ked nemal som to az tak zle..(ale zial ani moc dobre-ale tearz je to v pohode a odpustene-zabudnute...)..

ale jedno je pravda,kazdy robi to co robi najlepsie ako vie-v ramci svojich obmedzeni...! :wink:
21.08.2008 - 14:36:39
00
Schickmo, to mas pravdu, ako pisem, vychova deti sa v skole neuci a mnohi rodicia ju nezvladaju, ale neverim, ze to robia naschval zle, skor to robia z nevedomosti/neskusenosti a vlastnej hluposti... :( urcite kazdy rodic svoje desiate dieta vychova lepsie ako to prve, skusenosti su skusenosti... to som tym myslel, ze vola byt sice moze, ale metoda/sposob je zvolena nespravne, neprimerane...

uvedom si, ze vacsinou kazdy rodic (niekedy zial) vychovava len tak, ako bol sam vychovavany, to je jedina skola vychovy, ktorou sme kazdy presli...

2Ivka: zase mas pravdu, niektore decka mozno pochopia svojich rodicov az po ich smrti a uz nemaju komu podakovat... :cry:
21.08.2008 - 15:18:49
00
ja mam 15 (kazdu chvilu... :roll: ) ale z rodicmi vychadzam fakt ze v pohode tu su dovody :
1.su to inteligentli ludia, ktorim to klape v zivote aj laske
2.som este neni az v takej brutal puberte
3.prosto mam stastie, ze som sa narodil do takej super rodiny, nerad to takto hovorim, ale taky ako BUBU mi asi mozu zavidet :oops:

najhorsie vsak je ze to dieta si rodicou nevybere, a najlepsie je ze v takomto veku ich uz dokaze ovplivnit...

PS : co keby si im vecer do cajika prispala nejake "bylinky" ? :twisted: mozno by to pomohlo vyriesit tvoj problem 8)
PS2 : rada pre rodicou = travte co najviac casu z detmi, a snazte sa ho podporit, uz od malicka, a tak mu zabranite aby si v puberte na vas vytvorilo zly nazor :wink: (hovorim vam to ako dieta, v snahe pomoct vasim detom :lol: )
21.08.2008 - 17:28:03
00
este 1 vec = moj domaci hydrobak nefunguje, teda dunguje, ale blbo, serem nanho, normalna flasa to samo najlepsie :lol:
21.08.2008 - 17:29:01
00
Einen Jodler hör i gern
21.08.2008 - 18:35:55
00
kua, nenávidím hnusné kŕče v stehnách :x
21.08.2008 - 18:51:55
00
Einen Jodler hör i gern

vsimol si si ze sa to vola forum.mtbiker.SK ? co si pocnu ty so nevedia po nemecky ako napr ja, ked chces byt macher, tak pis po cinsky, to teraz pocas olimpiady frcii :wink:
aked nechces byt macher, tak pis normalne slovensky :roll:
inak, kolko stoji lepidlo na srubky ?
potrebujem "zalepit" srubky v pedaloch, stale sa povoluju...
este 1 vec, myslite ze mi mozu vcera vecer objednane okuliare zo spajze (bardejov) dojst zajtra, alebo az po vykende ? :twisted:
21.08.2008 - 18:58:24
00
ak chceš mať aj naďalej 8.39 ***** príspevkov za deň tak budeš mať zachvíľu *****

a víkend je s mäkkym i
21.08.2008 - 19:02:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up