Pripomenulo mi to ten monitor deviatakov...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=938125009638408&id=938123259638583
12.04.2016 - 18:59:56
01
Nihil napísal:
Chcem sa spytat bike tatkov, da sa dat cyklosedacka na full susp bike ?
nie a ani sa to neodporuca ak by si ju tam nejak narval
12.04.2016 - 23:24:06
01
lto napísal:
Filip Polc ma (alebo maval) taku kondicku, ze aj tmax by sa spotil, jazdit s nim (no, ale asi len trosku , predsa len je to tmax). Kludne si zisti od ludi, co s nim boli, ake kopce dokazal vyjst :) .. je jeden z mala DH jazdcov, ktori makaju vskutku fest, myslim, ze trenuje na ziletke. Preto ano .. je to namieste, porovnavat ;) .. to ze vyhrava je prave aj dosledok vynikajucej kondicky, kedy dupe dolekopcom.


jasne neberiem, pocul som o tom, ze je riadny makac... ja som tym len chcel povedat, ze profesionalne su na inej urovni... kludne by som si pozrel zavod medzi nimi a aby to bolo zaujimavejsie, tak MTB :)
13.04.2016 - 07:24:51
01
iron.hide napísal:
Lukasm - ale na to pokrikovanie vobec netreba mat saganov dres. Defacto staci ist na hocijakom bicykli.
Btw nikdy by som nenosil jeho majstrovsky dres, aj ked ten cierny sa mi paci.

nerozumiem, co ti to tak vadi, ked na teba deti pokrikuju Sagan... mas s tym problem preto, lebo ta to frustruje, ze nie si taky dobry? alebo maju male deti poznat aj niekoho ineho? ked bude na slovensku iron.hide detska cyklo tour, tak budu kricat na kazdeho tvoje meno... tak zbytocne nehejtuj a nezavid... ja sa Sagana nezastavam, ale nenavidiet niekoho len preto, lebo je slavny, to je kus divne...
13.04.2016 - 08:04:51
00
Lukasm - neviem o co ti ide, mam plne pravo na to aby mi to vadilo. Nekupil som si bike vtedy ked peto zacal vitazit ako mnohi dnesni cyklisti. Jazdil som uz davno predtym a so saganomaniou nemam vobec nic spolocne.
Vadi mi napriklad aj ked nas vodici nazyvaju spolocne "saganmi", napriklad "prisla jar, sagani vyliezli na cesty", pretoze jednak sa od nich distancujem a jednak jazdim cely rok aj cez zimu, a to uz peknych par rokov.
Ale najviac sa aj tak smejem tym co vozia jeho majstrovsky dres. Mozno im to pridava par wattov k vykonu.
13.04.2016 - 09:02:37
00
:tmi: keby si mal 15 a toto riešil beriem, ale teraz? v tomto veku riešiš či ťa niekto ohovára že máš spešl len kvôli saganovi? alebo že jazdíš len lebo sagan? ale to snáď nie :lol:
13.04.2016 - 09:05:21
07
určite pridáva, a keď si zladíš lakovanie nechtov z bikom tak to pridáva dalšie 3 watty
13.04.2016 - 09:08:33
00
btw,
http://www.cas.sk/clanok/387248/jarny-doplnok-pre-vas-dopravny-prostriedok-kvetinac-na-bicykel/
13.04.2016 - 09:25:07
00
lapaloma napísal:
určite pridáva, a keď si zladíš lakovanie nechtov z bikom tak to pridáva dalšie 3 watty


No, mám čierny bajk, nahodím štyri vrstvy a hádam nejaký maratón vyhrám :lol:
13.04.2016 - 09:25:48
03
lapaloma napísal:


ten kvetináč vyzerá multifunkčne, vzhľadom na jeho tvar :D
13.04.2016 - 09:29:46
00
lapaloma napísal:



33€ za kus :D
13.04.2016 - 09:40:40
00
iron.hide napísal:
Lukasm - neviem o co ti ide, mam plne pravo na to aby mi to vadilo. Nekupil som si bike vtedy ked peto zacal vitazit ako mnohi dnesni cyklisti. Jazdil som uz davno predtym a so saganomaniou nemam vobec nic spolocne.
Vadi mi napriklad aj ked nas vodici nazyvaju spolocne "saganmi", napriklad "prisla jar, sagani vyliezli na cesty", pretoze jednak sa od nich distancujem a jednak jazdim cely rok aj cez zimu, a to uz peknych par rokov.
Ale najviac sa aj tak smejem tym co vozia jeho majstrovsky dres. Mozno im to pridava par wattov k vykonu.


ja zase neviem o co ide tebe... akoze preto, lebo si bicykloval skorej, ako bol Sagan v kurze tak si daco viac ako ti, co si kupili bajk koli tomu, lebo "Sagan"? to s tymi dresmi mi pride detinske takisto, ako tento tvoj hejt... stale je to len a len tvoj problem... robi meno krajine, ludia koli nemu zacali bajkovat (aj ked nie vzdy je to dobre pri tych mnozstvach cyklistov)... cyklistika nie je undergroundovy sport...
13.04.2016 - 10:30:48
00
keby ste sa chceli zabaviť. Umelec nechal ľudí kresliť bicykle pri každej kresbe je uvedený vek aj profesia autora :)

http://www.gianlucagimini.it/prototypes/velocipedia.html
13.04.2016 - 10:33:00
03
A potom ze su americanky tlste. :)

http://www.cas.sk/clanok/387229/americanka-sa-pustila-do-nasich-sladkosti-zostanete-prekvapeni-co-jej-najviac-chutilo-a-co-vyplula/
13.04.2016 - 10:34:58
00
tvojamatka napísal:
ja zase neviem o co ide tebe... akoze preto, lebo si bicykloval skorej, ako bol Sagan v kurze tak si daco viac ako ti, co si kupili bajk koli tomu, lebo "Sagan"? to s tymi dresmi mi pride detinske takisto, ako tento tvoj hejt... stale je to len a len tvoj problem... robi meno krajine, ludia koli nemu zacali bajkovat (aj ked nie vzdy je to dobre pri tych mnozstvach cyklistov)... cyklistika nie je undergroundovy sport...


mozno by bolo lepsie keby bola undergroundovy sport. teraz vzdy ked pridu prve pekne teple dni, su cyklocesty plne plasakov co jazdia v protismere a nevedia ani uhnut. nemaju ani prilbu, casto maju sluchatka. a vlecu sa jak slimaky po porazke.
13.04.2016 - 10:38:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up