Jezus napísal:
"Dnes o 21:52 bude v Reportéroch na Jednotke RTVS odvysielaná reportáž o kauze Národného cyklistického štadióna v Bratislave. Pre všetkých, ktorých to zaujíma, je to dobrá príležitosť zorientovať sa v tejto problematike a dozvedieť sa, v akom stave stavba nového štadióna je."


ten tkac a ostatny v tom zapojenny konatel firmy WYNN ty voooole nasrat im do ruk zmrdom.
11.04.2016 - 22:07:50
00
boris.ko napísal:
8 súhlas s Marinadom. Pot je smŕŕŕť.
3. Neviem či majú až o tolko väčší dres.:-)

Niekde tu bol odkaz na dres čo vyzerá ako oblek, alebo frak, alebo košeľa s kravatou. Už neviem presne. Ak viete, dajte mi prosím link. Ďakujem!


pravdepodobne myslíš Northwave Tuxedo
http://www.bikeradar.com/forums/viewtopic.php?t=12945407

alebo primal
https://shop.primalwear.com/Ritz-Blue-Long-Sleeve-Cycling-Jersey-P22.aspx#productFeature=tab1
12.04.2016 - 00:43:31
01
S tou saganiozou suhlas, akoby pred nim neexistovala cyklistika. Nastastie sa pohybujem hlavne v lese, a tak nemusim stale pocuvat vykriky "sagan, sagan"
12.04.2016 - 00:49:11
01
no hlavne porovnavat Polca a Sagana s vykonom to je naozaj na mieste... jeden jazdi hore kopcom a druhy dole kopcom... Sagan taha niekolko hodin a Polc ide niekolko minut... Polc je frajer, ale porovnavat ich, to je trosku prizemne... <>ujete na Sagana a potom si pokupite jeho dresy a zase <>ujete, ze na vas pokrikuju...
12.04.2016 - 07:33:03
00
Aj Peto aj Filip je borec, kiež by sme mali viac takých talentov.
Pardon, ved ich vlastne máme len sa tak nemedializujú čo je určite škoda ! !
http://www.cyklistikaszc.sk/
iron.hide: presne ako píšeš až na to, že výkriky mi nevadia..
12.04.2016 - 08:09:24
05
Lukasm - ale na to pokrikovanie vobec netreba mat saganov dres. Defacto staci ist na hocijakom bicykli.
Btw nikdy by som nenosil jeho majstrovsky dres, aj ked ten cierny sa mi paci.
12.04.2016 - 08:28:11
00
Pekne to povedali na eurosporte pred cieľom Flandrov.... Sagan je rokova hviezda cyklistiky a je dobre pre ten šport že má Sagana... A s tým sa dá len súhlasiť...
A ja osobne som si tam s chuťou zakričal Sagaaaaan a aj som tam nechal hlasivky... Bol by hriech nehulakat ;-)
12.04.2016 - 08:29:22
07
tvojamatka napísal:
no hlavne porovnavat Polca a Sagana s vykonom to je naozaj na mieste... jeden jazdi hore kopcom a druhy dole kopcom... Sagan taha niekolko hodin a Polc ide niekolko minut... Polc je frajer, ale porovnavat ich, to je trosku prizemne... <>ujete na Sagana a potom si pokupite jeho dresy a zase <>ujete, ze na vas pokrikuju...

Filip Polc ma (alebo maval) taku kondicku, ze aj tmax by sa spotil, jazdit s nim (no, ale asi len trosku , predsa len je to tmax). Kludne si zisti od ludi, co s nim boli, ake kopce dokazal vyjst :) .. je jeden z mala DH jazdcov, ktori makaju vskutku fest, myslim, ze trenuje na ziletke. Preto ano .. je to namieste, porovnavat ;) .. to ze vyhrava je prave aj dosledok vynikajucej kondicky, kedy dupe dolekopcom.
12.04.2016 - 08:50:14
02
iron.hide napísal:
S tou saganiozou suhlas, akoby pred nim neexistovala cyklistika. Nastastie sa pohybujem hlavne v lese, a tak nemusim stale pocuvat vykriky "sagan, sagan"


len aby o 5 rokov nebolo ze zase vsetci naleteli dalsiemu fetakovi....pochybujem ze na tej urovni je jeden pretekar cisty... ak mu na to nepridu, dajme tomu ze je to pre rozvoj cyklistiky pozitivne ze ho tu mame. Ak mu ale nieco zistia tak bude vela ludi sklamanych - hlavne ked vsetci tak prezivaju kazdy jeden sportovy uspech...
12.04.2016 - 09:31:08
02
Nikto vo vrcholovej cyklistike nemoze byt cisty :) Tvrdil som to davno pred aferou Lance A. (kedy sa do mna pustil skoro kazdy) a tvrdim to stale. Ale ak by bol cisty kazdy, nezmenilo by sa prakticky nic, len by sa znizila priemerka a mozno by sa ku koncu etapy viac motali :lol: Aj ked .. asi to bude podobne ako v F1, ze na to najlepsie maju timy s najviac peniazmi. Ale nic to nemeni na vykonoch a dalsich veciach. Trening a namaha tomu dana sa proste musi vynalozit, neexistuje prostriedok, ktory dokaze vyhrat preteky bez odhromneho usilia. Leda motorcek :lol:
12.04.2016 - 09:35:47
01
ten co si mysli ze "dolekopcovi" jazdci nepotrebuju kondicku ,nech si to vyskusa a ostane velmi prekvapeny ....to ako keby povedal ze sprinter nepotrebuje kondicku a maratonec ano ....pritom trenuju obaja rovnake veci ,len maju iny percentualny podiel napr. aerobneho a anaerobneho treningu atd.


Naposledy upravil kvakob dňa 12.04.2016 - 09:56:37, celkovo upravené 1 krát.

12.04.2016 - 09:51:22
07
A co si predstavujete pod cistotou? Ak niekomu nasli v decembri meldonium, bol cisty, ak mu to nasli v januari, bol sypac. Da sa predpokladat, ze vacsina vrcholovych sportovcov sa snazi vyuzivat vsetky pouzitelne prostriedky az na hranicu legalneho. Obcas niekto prestreli a je z toho potom kauza. A tiez sa menia podmienky, co je a co nie je legalne, takze to nie je take jednoznacne.
12.04.2016 - 09:54:01
00
http://www.zive.sk/clanok/113550/odpocuvanie-mobilov-vdaka-cipu-ceski-experti-maju-prve-uspechy
12.04.2016 - 10:00:36
00
kvakob - ano, a DH jazdci potrebuju navyse okrem silnych noh aj silnu hornu polovicu tela, kym XC horskym blcham staci silna len ta dolna (a potom som sa cudoval ze ma z veckovych brzd na zimaku stale bolia ruky :)
12.04.2016 - 10:03:20
03
A co si predstavujete pod cistotou? Ak niekomu nasli v decembri meldonium, bol cisty, ak mu to nasli v januari, bol sypac. Da sa predpokladat, ze vacsina vrcholovych sportovcov sa snazi vyuzivat vsetky pouzitelne prostriedky az na hranicu legalneho. Obcas niekto prestreli a je z toho potom kauza. A tiez sa menia podmienky, co je a co nie je legalne, takze to nie je take jednoznacne.


Vsetko co sa prijima za ucelom zvysenia vykonu je pre mna doping. Mna absolutne nezaujima ci to je volnopredajny liek na kasel, alebo nejaky extrakt z borovicoveho ihlicia zbieraneho pocas splnu. Pokial to clovek nepotrebuje na liecbu aktualne prebiehajucej choroby, je to pre mna doping.
Akceptujem este volnopredajne vyzivove doplnky ktore sportovec potrebuje preto, lebo pozadovane mnozstvo nemoze prijat v normalnej strave.
12.04.2016 - 10:03:57
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up