fest ti zavidim. ja by som sa tiez potreboval poriadne zasmiat. smiech vraj lieci...som chory a nesmial som sa uz niekolko rokov. dlhodobo sa nedari ma rozosmiat.
23.11.2017 - 09:59:56
01
Marecej nie kazdy moze byt programator proste to nebavi kazdeho
A v zivote to chce aj stipku stastia, dostat sa na spravne miesto a potom sa to rozbehne. Zial niektori ludia nedostanu ani sancu ukazat co vedia a su ti ktori tu sancu dostanu a nechopia sa jej. Ironia funguje
23.11.2017 - 10:02:35
00
Minikin napísal:
Smej sa dalej. 3/4 ludi na svete ti zasa ticho zavidi co mas, pretoze oni su na tom ovela mozno aj ovela ovela horsie.


Oni nežijú v super špičkovej európskej únii :)

Marecej chod to povedať kuchárke do školy, kde chodia alebo budú chodiť tvoje deti na obed.. Napr. A tu vôbec nejde o mňa, mna len rozosmiala ta ústava, že sa nedodržiavajú základné pravidlá...


Naposledy upravil GZA dňa 23.11.2017 - 10:16:33, celkovo upravené 1 krát.

23.11.2017 - 10:09:53
00
o tom spravnom mieste....mas fiktivnu firmu....matka sidli niekde a dcery su v kazdom okresnom meste...kazda dcera ma svojho sefa. sef dcery nikdy nedovoli aby sa matka dozvedela, ze ma u seba sikovneho, pac by ohrozil trebars sam seba....ja sa stretam s tymto
....sikovny ten mechanizmus pochopi (lebo je sikovny) a straca enthuziazmus. karierny rast je utopia.
co urobit ale ked ho praca i tak bavi ?

potom mam este z rozhovorov dalsi jav-mozno az fenomen. ukazes, ze nieco vies, tak ti navali sef aj zo svojich povinnosti - ved ten manik je sikovny.
potom ten sef ma cas aby v pracovnej dobe isiel do stavkovej kancelarie podat tiket, na 10tu na tenis alebo pred obedom si zaplavat na plavaren (lebo je happy hour).
23.11.2017 - 10:16:02
00
ale kucharka sem nechodi bedakat vo volnom case, tak ako by ani mna nenapadlo nariekat ze ako sa ma dobre Zuckerberg alebo Gates. Ale na druhej strane ta chapem, ohodnotenie niektorych profesii je na SVK zufale...ale moznosti stale su (v krajnom pripade odist zo SVK)
23.11.2017 - 10:19:54
01
To je pekne od vas ze myslite na tych chudakov co vyrastali v osadach a nedostali taku sancu ako my ostatni...

Inak GZA tych 70 percent to myslim aj celkom sedi cca z mojej skusenosti, mozno trosku menej ale cez 50 to bude urcite.
23.11.2017 - 10:23:37
00
Zemo ty by si dostal tiež šancu, keby si sa narodil 2 fetakom alebo alkoholikom hehe

A tu nejde o mňa... Zasmial som sa a týmto končím debatu o tom
23.11.2017 - 10:26:12
00
Minikin napísal:
Smej sa dalej. 3/4 ludi na svete ti zasa ticho zavidi co mas, pretoze oni su na tom ovela mozno aj ovela ovela horsie.

To je diskutabilné, či závidia. Niektorí ani nevedia, že existuje iný "lepší" život. Majú iné priority, lebo ich ešte nenaučili čo je pre nich "lepšie".
Ale zase, voda, teplá voda a splachovacie WC potešia.
23.11.2017 - 10:33:21
00
kleine napísal:
Z hľadiska zdravotných rizík je Slovensko na úrovni SAE, Maroka, Ukrajiny ...
https://www.travelriskmap.com/#/planner/map/medical

Do nemecka a dalších krajín zapadnej europy pribudlo niekolko stotisíc občanov afriky a blízkeho východu. Len čert vie, s akymi chorobami. Ale hlavne, že mapku maju zelenu!
https://cestovani.idnes.cz/svet-mapa-bezpeci-0zk-/kolem-sveta.aspx?c=A171122_140250_kolem-sveta_hig
23.11.2017 - 10:34:27
02
duves napísal:
Do nemecka a dalších krajín zapadnej europy pribudlo niekolko stotisíc občanov afriky a blízkeho východu. Len čert vie, s akymi chorobami. Ale hlavne, že mapku maju zelenu!
https://cestovani.idnes.cz/svet-mapa-bezpeci-0zk-/kolem-sveta.aspx?c=A171122_140250_kolem-sveta_hig


A k nam ani ti imigranti nechcu dojst a mame mapku zltu. To je ale nespravodlivost, zase nas ten svet o...bal.
23.11.2017 - 10:47:38
00
Zemo ja by som napr. chcel zit v takej krajine,kde vsetci ti utecenci chcu prist, len ma margo toho,preco k nam nechcu prist
23.11.2017 - 10:48:50
00
Ved aj ja, len holt u nas ludia radsej riesia neexistujuce problemy typu imigracia ako tie realne ako napr. to zdravotnictvo.
23.11.2017 - 10:54:59
01
Dagger napísal:
potom mam este z rozhovorov dalsi jav-mozno az fenomen. ukazes, ze nieco vies, tak ti navali sef aj zo svojich povinnosti - ved ten manik je sikovny.
potom ten sef ma cas aby v pracovnej dobe isiel do stavkovej kancelarie podat tiket, na 10tu na tenis alebo pred obedom si zaplavat na plavaren (lebo je happy hour).

stará pravda hovorí: Nakladajú koňovi, ktorý ťahá.
23.11.2017 - 10:59:02
00
Kazdy u nas by mal mat svojho vlastneho utecenca...Chodil by za nas do obchodu, upratoval, varil, robil osobneho sofera, ochranoval by nas, bol by najlepsim kamaratom nasich deti, môj, aj manzelky :) .. V case nasej nepritomnosti by zalieval kvety a vetral. ....A to vsetko len za stravu a strechu nad hlavou. Uplna idylka.
23.11.2017 - 10:59:32
00
MecoTrance napísal:
Marecej nie kazdy moze byt programator proste to nebavi kazdeho

mna tiez viac bavi lezat v posteli a pisat na forum, ale to ma neuzivi
23.11.2017 - 11:09:00
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up