degenerujeme,ako spoločnosť. V skutočnosti by zrovna tí najväčši hrdinovia v kontakte face2face blabotali a koktali , že majú pred sebou peknú štíhlu kočku a bajkerku. Na nete je to iné. Priemerný Jožko/Ferko/Janko keď vidí kočku na nete a tobôž sa neživí svojou tvárou,telom,kozami tak má tendenciu si myslieť, že aha, tá normálna ženská je oproti tým beauty profesionálkam s photoshopom a filtrami taká úplne že...nedokonalá?

poznám x dievčat,ktoré by vo Vysnívanej ženskej nezahviezdili, ale majú v sebe niečo čo ich robí v istom zmysle neodolateľné a krásne a nehovorím tu teraz o nijakých povahových vlastnostiach.

Trocha sebareflexie ludia...
09.12.2017 - 10:23:22
03
iwsmt-content-ok2nbdvvyp8jbrhdp.stackpathdns.com

Čaro internetov
09.12.2017 - 10:29:00
00
ja som tu podostával bany za podstatne menej urážlivé správanie ako tutok marp... jezus mäkneš....
09.12.2017 - 12:32:54
00
Nebolo by odveci urobiť za tým hrubú čiaru? :^)
09.12.2017 - 12:36:40
04
Attention: V zimnej sezone toto forum nie je vhodne pre maloletych a citlive povahy. Hrozi ohovaranie, osocovanie, kriticke hodnotenia a tym aj strata psychyckej pohody dotknutej osoby.
Pre ucastnikov fora sa doporucuje pohyb na cerstvom vzduchu, prechadzky a relaxacne cvicenia. Vyhybajte sa alkoholu a tazkym jedlam. Sexualne aktivity su povolene, najvhodnejsi doba je medzi 19-21h vecernou.
Biku zdar!
09.12.2017 - 12:36:54
08
Človek tu nie je deň a koľko rozhorčených príspevkov. Tak aby bolo jasné - poviem narovinu čo si myslím. Je to nekorektné ? Tak nech je. Nereagoval som na fotku „z našich výjazdov“ ale na fotky zo súťaže „ vraj miss“ kde ide na 90 % o krásu. Dotyčnú miss som pár krát videl na pretekoch a preto som takto reagoval. Koľkí ste ju videli naživo? Keď to chce jesus mazať nech maže, je mi to to úplne fuk...
09.12.2017 - 14:26:19
01
Tanicku som veru videl nazivo a nie len raz...nechapem aky mas problem s jej "ochorenim" nieje to lepra ze by to bolo nieco nechutne....

Je to len odpigmentovanie casti pokoxky preboha... A by the way najdes aj modelku svetoveho formatu s tymto ochorenim.....

https://revue.idnes.cz/modelka-s-vitiligem-londynsky-tyden-mody-f1z-/zajimavosti.aspx?c=A140918_132057_zajimavosti_nh
09.12.2017 - 14:35:33
00
dikyy..kamo..vangelisa mam, hoci nie "filmovky" bohynu...mne sa to vsetko miesa :) neviem "co"hladat!! ...zisiel by sa este dajaky cajkovsky ale ako a co sa vola co skomponoval, ta to fakt neviem :)
09.12.2017 - 16:07:14
00
lto , ja som negúglil, ale myslel som, že je to buď druh účesu, alebo typ bicykla :) .
Jasné, že je blbosť hento za čo človek nemôže vyhadzovať na oči. Na druhej strane, keď ide baba s kožou na trh, má byť pripravená aj na negatívne reakcie. Nemám šajnu, koľko majú tie missky rokov, ale tá spätná reakcia mi príde detinská a neuvážená. Bajkovanie jej isto ide lepšie, ako PR.. Btw, podľa mňa bajkerky špatné ani nemôžu byť. Rešpekt pred nimi a nech ich je čím viac ;)
09.12.2017 - 18:36:40
02
Ja som teda googlil az ked sa tu strhla debata lebo dovtedy som bol v tom ze je to znacka jej bajku :D a ked uz som vygooglil co to je tak som to chvilu hladal na fotke, na nohy vacsinou az tak nekukam ale zeby som sa koli tomu neviem co. Na miss by som ju ako kandidatku nedal ale ze by ma tu napinalo ako niektorych nemozem povedat. Uplne bezne baby ktore stretavam na ulici.
09.12.2017 - 22:28:10
02
Fuuha, #meetoo uz aj tu, len naopak... Ak sa na tych damach ma hodnotit sportova uroven, malo by sa to volat Cyklistka roka. Ak sa ma hodnotit vzhlad, maju byt vzhladne... aspon ich fotky. Ak by ta sutaz mala mat nejaku uroven, dostanu vsetky rovnaku sancu, niekoho kto ich upravi a niekoho kto ich odfoti. Prezentovat sa fotkou z obyvacky s papucami pod stolickou je, mierne povedane, urazkou divaka :-(

Padlo tu slovo farizjestvo a plne sa s tym stotoznujem. Ospravedlnovat sa v "v mene celej cyklistickej komunity" jednym cyklistom je zhruba ako vyhlasenie Panny Marie patronkou vsetkych Slovakov, ked uz sa tu niekto ma potrebu ohanat krestanstvom. Naozaj neviem, ci ma viac uraza marp-ovo vyjadrenie, alebo agitka danej damy bezduchymi prispevkami... Takze asi prvykrat (a so smutkom) som rad, ze som vlastne uz clen kolobezkarskej a nie cyklistckej komunity. Aj ked, co to je k...a, ako sa tam prihlasuje, musi ma niekto schvalit a dostanem potom nejaku cervenu knizku ?

Jezus bez potreby pchat sa kamsi, mas moj obdiv za riesenie situacie
09.12.2017 - 23:49:50
06
Hlavne je potrebné si uvedomiť, že to nie je profi súťaž modeliek, ale normálnych žien, ktoré sa neživia svojím výzorom, čo asi väčšine uniká.
Svoj čas a zmysel života venujú niečomu inému ako zrkadlu, vizážistom, plastickým operáciám atď.. a to im dáva veľké plus.
Videli ste už bežného človeka či už ženu, alebo muža ? Vyzerá úplne ináč ako titulka na magazíne.
A hlavne ak má niekto nejaké výhrady k dámam, dá sa to povedať slušne, nie sme tretí svet.
10.12.2017 - 00:58:04
01
Srsen napísal:
normálnych

Really? Dlávim pedále od hlbokého detstva, ale ak si niekto hovorí cyklista, nie je normálny - a čím je bližšie k cyklistickej apoteóze, tým je nenormálnejší :P 200+ km v 6 °C chcankách a strihoch vetra nemá s nijakou normálnosťou vôbec nič spoločné :D
(well, ak sa tu niekto definuje ako kresťan, potom nemôže apoteózu podstúpiť, ale my ostatní môžeme :D)
10.12.2017 - 01:42:23
01
Najprv som musel zistiť čo je to apoteóza :)
10.12.2017 - 07:46:18
01
Zas som zarobil, musím kúpiť novy presmykac lebo tie skrutky na nastavenie asi vyrábajú z alobalu....
10.12.2017 - 10:27:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up